PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמירה על פרייבט עומד

avivchpro
07-05-11, 16:50
לאחרונה קניתי רכב שטח, בנוסף לרכב השטח קיים ברשותי גם רכב סובארו ישן.
ככל הנראה עם קניית רכב השטח אני אפסיק לנסוע בסובארו אך איני רוצה למכור אותו כעת.
שאלתי היא מה הם כל הדברים שאני צריך לעשות במהלך הזמן על מנת לשמור על איכות הרכב הישן וגם לא להוציא עליו הרבה כסף (כמו רישיון) כשהוא יעמוד בחניה?

תודה

ישי.פ
08-05-11, 21:28
דבר ראשון, תדאג להקפיא רשיונות
כדי שלא תצטרך לשלם על כל האגרות בעתיד.

Saar
09-05-11, 09:16
אתה יכול להקפיא רשיונות לשנה אחת בכל פעם, לאחר יותר משנה - יש צורך בדיקת מעבדה מוסמכת ע"מ להחזיר את הרכב לכביש.
אם הרכב יהיה בתום השנה הנ"ל, אספנות אז אתה יכול ליותר משנה.
הרכב צריך לזוז מדי פעם, גומיות מתייבשות, מחזירי שמן נסדקים, קליפרים נתפסים, אלו רק חלק מהצרות של רכב "עומד".
סער.

kobiarava
10-05-11, 17:12
לאחרונה קניתי רכב שטח, בנוסף לרכב השטח קיים ברשותי גם רכב סובארו ישן.
ככל הנראה עם קניית רכב השטח אני אפסיק לנסוע בסובארו אך איני רוצה למכור אותו כעת.
שאלתי היא מה הם כל הדברים שאני צריך לעשות במהלך הזמן על מנת לשמור על איכות הרכב הישן וגם לא להוציא עליו הרבה כסף (כמו רישיון) כשהוא יעמוד בחניה?

תודה

בסה"כ סובארו ישנה, על איזה איכויות אתה רוצה לשמור? לא הולך להשתמש ברכב-תעיף אותו, גם ככה שווה בסה"כ כמה אלפיות בודדות. עדיף כסף ביד מאשר להתחיל לחשוב איך לשמר, מה הולך להתבלות עם בזמן העמידה, להפקיד רישיונות, לשחרר מהקפאה, ובסוף אחרי כמה שנים אתה נשאר עם רכב חסר יחוד או ערך, שהמשיך להחליד ולהתבלות, וכבר בלי טסט, מצריך בדיקת מעבדה, משם הדרך לערימת הגרוטאות קצרה...

קובי

dodojeep
27-05-11, 13:00
אם אתה רוצה לשמור עליו אז אתה צריך לדאוג שיהיה מים ירוקים ברדיאטור
וגם כדי להניע אותו כל כמה זמן שלא יתפס
ועדיף מקום עם גג

-->