PDA

צפייה בגרסה מלאה : מושבים קדמיים לסופה

אסי
06-12-04, 21:27
שלום לכולם,

בסופתי מותקנים המושבים המקוריים - והלא כל כך נוחים של הסופה.
לאיזה מושבים אני יכול להחליף ? מה מתאים ? כמה עולה ? ומהיכן משיגים .

אסי

שחר-סופה
06-12-04, 21:44
בגדול ... אתה יכול להתקין כמעט כל מושב מפרייבט , טנדר , מסחרי ,
ושוב -כמעט. תצטרך כמעט בכל מושב שתתקין לבצע שינוי ולהתאים את
התושבת . כסאות מעולים ונוחים הם של ספארי , יש להם גם משענת יד (אם זכור
לי נכון).
תתחיל לחרוש פרוקיות .

שחר .

נ.ב : טווח המחירים המקובל הוא כ - 1000 עד 1200 לזוג במצב טוב.

oferl
07-12-04, 08:32
אם הספסל האחורי בסופה הוא רוחבי, ממליץ לך לחפש מושב שיכול להתקפל קדימה (לפחות אחד) אחרת הגישה לאחורי מעצבנת.

אייל
07-12-04, 10:18
כסאות של צרפתיות (פז'ו, רנו, סיטרואן - עדיפות ל-205 FOREVER).
תצטרך לבנות תושבות (ממש לא מסובך).
לא אמור לעלות יותר מ-250 ש"ח לכסא.
אני קניתי 2 כיסאות של BX יחד עם כל האוטו ב-400 ש"ח (מחיר הגרירה של האוטו הביתה).

ארז
07-12-04, 10:54
אייל בוא נעשה הסכם...אתה לא תמליץ לאף אחד על שום דבר שקשור ביופי ונוחות....אני לא אמליץ על כלבים יפים..... :twisted:

אייל
07-12-04, 11:02
בגלל שיהושוע מכוער אתה מנסה לעשות איתי הסכמים :?: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

במבחן התחת שלי - הכסאות של ה-BX הם בסדר גמור (בטח ביחס לכמה שהם עולים).
אני בטח לא חושב שכסאות של אמריקאיות יותר נוחים (או תומכים חלילה)...

Bulldog
07-12-04, 12:39
בצורה הכי פשוטה חפש זוג כיסאות שנוח לך (כמו שאייל אומר, מבחן התחת) לפריווטים יש עדיפות היות והגובה של הכיסא נמוך יחסית (באיזור הישבן) שלו כמו הכיסאות של הGM מדובר בהבדל של כמה ס"מ בודדים אבל הוא חשוב. כמו כן לרוב המושבים של הפריווטים יש תמיכה צידית שזה מאד נח ואפשר לומר שגם חשוב (ה205 forever הם דוגמה מצויינת לכאלה) .
פרק את המושבים של הסופה עם הסטנדים שלהם מהמרכב.
פרק את המושב מהסטנדת יש שם 4 ברגים.
ברוב המיקרים תיאלץ לבנות מעין מתאם בין חורי הברגים של המושב החדש לחורים שעל הסטנד של הסופה. פלאח ברזל חזק יעשה את העבודה.
בכל מקרה אני ממליץ לא להתחיל לרתך את הבסא לסטנד אלא לבנות מתאם כלשהו כך שתוכל בבוא היום להחליף שוב כיסאות על הסטנד ולא לבנות מתאם גבוה מידי אחרת תגיע לגלגל ההגה עם הרגליים.
בהצלחה

אסי
13-12-04, 13:11
תודה על התשובות,
הישגתי מחבר שני מושבים של מגנום (אני חושב), אם הבנתי אתכם נכון אני צריך לפרק את המושבים מהסטנדים שלהם ולא לנסות להתאים את הסטנדים לסופה ?

Bulldog
13-12-04, 22:55
אמת, אלה אם כן הסטנדים שלהם מתאימים לסופה.
בכל מקרה תידאג שיהיו לך מסילות ע"מ שתוכל להזיז את הכסא קדימה/אחורה ובמידה ואתה גר באזור המרכז (בית דגן זה המרכז) צור איתי קשר בפרטי ואולי אוכל לסייע לך.

אסי
06-06-05, 18:50
החלפתי את המושבים בסופה למושבים של מגנום (אני חושב). המושבים מעט יותר רחבים ונוגעים בדלת ובבלם היד, אבל ממי שהספקתי להרגיש בנסיעות הקצרות בעיר - ממש מצויין.

לקח לי הרבה זמן להבין איך להתקין את המושבים, עד שהצצתי בסופה אחרת והבנתי, אז אני אדגיש מספר נקודות:
- מפרקים ארבעה ברגים שמחברים את הסטנד של המושב למרכב של הסופה.
- משאירים את הסטנד המקורי של מושבי הסופה, בכדי שתישאר ההתאמה למרכב של הסופה.
- מפרידים את המושב (החלק המרופד) של הסופה מהסטנד, כך שומרים על המנגנון של הרמת הכסא שליד הנהג, והמסילות של ההזזה אחורה וקדימה. החיבור למושב הוא על ידי ארבעה ברגים, שניים לתוך המושב, ושניים לבליטות בצד.
- עכשיו יש לנו סטנד שאליו צריך לחבר מושב. אני שחטתי עם דיסק את החלקים המיותרים של המושב החדש בכדי שיתאים לסטנד (הייתי צריך גם קצת לחתוך "מפרצים"בסטנד של הסופה בכדי שיתאים).
- את החיבור עשיתי בעזרת ארבעה ברגים (קדחתי בסטנד של הסופה ובמקומות המתאימים במושב החדש).
- יש לשים לב לפני שמחברים שהמושב יושב טוב (למשל לא מוטה יותר מדי לאחור, או נתקע בהגה וכולי), פשוט לנסות לפני שמחברים - עד שמוצאים את המקום הנכון לחבר (ואיפה עוד לחתוך).
- לחבר וזהו.

אסי

-->