PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת בולמים ביפנדר מוגבה

ddl
12-05-11, 06:23
שלום רב. הבולמים הקדמיים אצלי בדיפנדר צריכים החלפה. הדיפנדר מוגבה ב 4.5 סמ". הבולמים הקיימים הם של Tough Dog. הדיפנדר משמש אצלי בייחוד להסעת נוסעים, האם כדאי להחליף את הבולמים החדשים גם כן ל Tough Dog, או כדאי למשהו אחר, יותר מומלץ [גם מבחינת המחיר].
מבקש המלצות. תודות

BlackStar
12-05-11, 07:24
אצלי דיפנדר 110 הרכב משמש את האישה ופעם בשבוע אולי נותנים לי לנהוג בו
יש פוקסים אחורה ובילשטיין קדימה
שווה להשקיעה האוטו מרגיש נהדר הבולמים מצויינים שווה כול שקל

ddl
12-05-11, 19:32
יש לי אפשרות לקנות בולמים של חברת Britpart [חברה בריטית המיצרת חלפים תחליפיים ללנדרובר]
http://britpart.com/page.asp?PageRef=34
הבולמים הזמינים בארץ הם ה Britpart Cellular Dynamic , לגבי הסוג השני Britpart Super Gaz, לא יודע אם הם זמינים בארץ, בכל אופן שניהם זולים מאד בבריטניה. האם מישהו התנסה עם הבולמים האלו של Britpart ויכול לתת חוות דעת?
אם חיובי, מה יותר מומלץ, ה Cellular Dynamic או ה Super Gaz ?
זה מתימר גם להראות להראות מה זה עושה עם הדיפנדר בנסיעה http://britpart.com/Showcase.asp?PageRef=21&ShowcaseRef=6 [אני בטח שלא משתולל ככה עם הדיפנדר]
תודה על כל מענה.

nirs
13-05-11, 22:14
אצלי היו בזמנו בילשטיין שהוחלפו לפוקס (קידמיים ואחוריים).
ממליץ בחום על הפוקס.
לגבי ה- britpart, לא מכיר, אך למיטב הבנתי תחליפיים לבולמים המקוריים ולא אמורים לשפר את התנהגות הרכב.

nirs
14-05-11, 07:41
אגב, לא בטוח ש- britpart סטנדרטיים יתאימו להגבהה שציינת (ללא התאמה)

ddl
14-05-11, 08:14
תודות.
בקישור ששמתי למעלה, לפי מה שנראה בקטלוג של Britpart, לגבי הבולמים יש להם מבחר שגם מתאים להגבהה, ציטוט מהקטלוג:

DC6000L Range Rover Classic/Discovery 1/Defender 50mm Lift Front
כלומר בולמים מקט DC6000L מיועדים לדיפנדר מוגבה ב 5 סמ" . הדיפנדר שלי מוגבה ב 4.5 ס"מ, האם זה משנה ה חצי סמ הבדל?
בכללי זה מעלה שאלה מענינת לגבי חברת Britpart [כאמור חברה בריטית רצינית, לא סינית], שכאמור מייצרת חלקים תחליפיים ללנדרובר במחיר שפוי, זול בהרבה מחלפי לנדרובר אורגינאלים, האם האיכות גבוהה גם כן?

ד ו ר ו ן
14-05-11, 09:48
זה מתימר גם להראות להראות מה זה עושה עם הדיפנדר בנסיעה http://britpart.com/Showcase.asp?PageRef=21&ShowcaseRef=6 [אני בטח שלא משתולל ככה עם הדיפנדר]
תודה על כל מענה.
שמת לב שבסרטון יש 2 בולמים לגלגל?
מה שאומר שבשביל שיכוך ראוי עם הבולם הזה צריכים 2.

מה שרק מחזק את מה שכבר כתבו לך, שבולם איכותי יחיד (שאולי עולה יותר) עושה עבודה של 2 בולמים בסיסיים, ואולי בתחשיב גם לא יוצא יותר זול בצורה משמעותית.

gp1
14-05-11, 13:01
מבדיקה ישירה מול "בריטפרט" הם לא מוכרים לאנשים פרטיים . מהקטלוג אתה בוחר מה אתה רוצה ופונה לסוכן שלהם הקרוב אליך .
במידה ותאמר להם שאתה מישראל , הם יתנו לך את הפרטים של הסוכן בישראל ,
"אוטומיני" בתל-אביב או בשמו ג'קי 03-5622362
אם אתה רוכש מסוכן באנגליה אז הסיפור שונה .

דרך אגב ראיתי דיסקו TD5 עם בולמי בריטפרט שנקנו אצלו והבעלים מבסוט מהם.

landY
14-05-11, 23:10
יכול להמליץ בחום על קוני HEAVY TRAC
מחזיקים נהדר ומתנהגים מצויין.
לעניין ההתאמה להגבהה- אתה צריך לבדוק את מידות הבולם סגור ופתוח למה שקורה אצלך.

תום לרמן
15-05-11, 00:44
מצטרף להמלצה על קוני
אבל בעלות תועלת יותר נכון לקנות פוקסים ללא קומולטורים
יתרונות:
אפשר לכוון שיכוך החזרה וכיווץ
אפשר לשפץ בעלות נמוכה וכך להעריך את חיי המדף לכמעט בלי סוף
אפשר לקצר או להעריך עי קיצור החלפה או הוספת מתאם לרוד הקיים וכך לגבות כמעט כל מערכת מתלים.
ממליץ לדבר עם ארנון רוק סוליד יש לו הרבה מאוד נסיון .

גילוי נאות: בעבר עבדנו ביחד

-->