PDA

צפייה בגרסה מלאה : (10 דצמבר 2004) טיול גמדים 2 יוצא לדרך

yoav
07-12-04, 12:34
או קיי.
אז החלטנו שפותחים מסורת לא?
ישבתי ישבתי, חיכיתי חיכיתי, ואנשי המרכז השרון והצפון דוממים ... :twisted:
אז אם אין ברירה- אני מזמין שוב.
השבוע יצא לי לעבור באיזור שמורת פורה: הגבעות כבר מוריקות, רקפות בשפע, האגם מלא מים, חלק מהשבילים עדיין מלאי בוץץץץץ, והדרך מפורה לכיוון בתרונות רוחמה מתחרה בכבוד בנופים כפריים מחו"ל...בחיי
אז ככה- הנה יוצאת הקריאה להתפקד לטיול הגמדים 2, עוד אין תאריך כי רציתי לברר איתכם אם יש אפשרות לצאת לא בשבת, אלא באחד מימי החנוכה (בשבת השמורה ושביליה עמוסים והשקט הקסום של הנוף מופר...)
בתוכנית כאמור איזור צפון הנגב המערבי, נופים, תחילתה של פריחה, בוץץץ, וכמובן תצוגת תכלית של הנעילות שהורכבו (לא אצלי) מאז הטיול האחרון, אוכל וחברה.
יאללה-
מספרי ברזל התפקד!
יואב

yossivarman
07-12-04, 12:56
אני - הפעם אין תרוצים
(אכלו לי, שתו לי :D )

yossivarman
07-12-04, 13:04
עדיף סוף שבוע אבל אם אין ברירה אז אין ברירה

אלון_ק
07-12-04, 14:25
רק אחרי ה12.

החוקר
07-12-04, 15:10
אני בפנים!
עוגת שוקולד עליי(אולי נשנה לבקלאוות מאבו גוש)
מבחינתי עדיפות לשישי או שבת אבל גם ביום חול אני אשתדל להגיע.

טל והסמוראי הקשיש בחבורה :lol:

צחי_סמוראי
07-12-04, 16:48
גם אני בפנים :twisted:

yoav
07-12-04, 17:05
לא שאכפת לי אם כולם באים לנגב שוב...אבל אם מישהו רוצה להציע (ולארגן 8) ) משהו צפוני יותר- אז גם אפשר. ואם בנגב עסקינן- אז עליי :lol:

tomer s
07-12-04, 17:52
אם זאת לא תהיה חוצפה גם אני בפנים אבל עם היילקס 2X4 :twisted: :twisted: :twisted:(הרצועות והשקלים עליי) או שאני מתקרצץ...למישהו ו"טועם" סמוראי
{עד שנמצא לי אחד מודל 89 ומעלה....}או שאני מתארגן על 4X4 אחר

yoav
07-12-04, 18:13
למען הסר ספק:
הטיול פתוח לכולם. לא רק לסמוראים (גם בפעם הקודמת היו נציגים חריגים- לאדה אדומה של עידן :twisted: והפאג'רו של הד"ר של השיניים)

אלון_ק
07-12-04, 18:40
מצידי אפשר בכיף להתלבש על איזה יום בחורשן והסביבה, זה אפילו לא דורש תכנון מסלול - את חורשן אני מכיר בע"פ ורפי בטוח יבוא, הוא יכול לנווט את השאר.

זה יהיה טיול עם מכשולים (את כולם אפשר לעקוף), קצת ירוק ועם מזל גם בוץ. אין לי בעיה להיות אחראי על המסלול (חיחיחי, כבר אמרנו שלא צריך תכנון מוקדם לזה), אבל כיבוד ושאר ירקות זה עליכם. בכלל, גם אם אני מגיע לדרום, כיבוד ושאר ירקות זה עליכם. :lol: .

אז אני מציע ככה: אחרי ה12 לחודש, טיול שמתחיל בתחנת דלק בבת שלמה. משם לעליה הראשונה, כטעימה לבאות, אח"כ לעץ. מהעץ יורדים את עלית ההצלבות (החצי משוטחת שאחרי הנקיק), מסתובבים בנקיק ועולים אותה שוב. משם לאוכף, שם כל אחד יחליט איזה צד הוא רוצה לעלות (אם בכלל). משם נמשיך לכיוון עמק השלום, אם יהיה בוץ (זה יתקע אותנו מספיק זמן, תאמינו לי) ואם לא יהיה נלך לטפס את המוחרקה. ברור שבדרך לעמק השלום/מוחרקה נעצור רגע ליד הנ.ג וננסה לשכנע ערסי ניקל מפגרים שעם קצת גז גם הפאג'רו של אבא עולה, ניסע מהר למעלה (מי שרוצה יכול לעלות, השאר מסביב), נעשה קפה, נראה פאג'רואים שוברים חלקים (אולי אפילו מתהפכים, זה עוד לא קרה לי - אבל יומי יבוא) ונמשיך.
אם יהיה בוץ אפשר להמשיך אח"כ לכיוון מגידו או למטווחים באלייקים, אם יהיה זמן. אם לא יהיה בוץ אפשר לעשות קישור מהיר לציפורי, שם תמיד יש בוץ. הציפורי כבר יחסל לנו את היום.
אפשר גם הפוך, ז"א ציפורי קודם (עדין ונחמד, בלי שום דבר נורא) ואח"כ לבדוק מה מצב הסלעים בחורשן (או מצב השבילים, למי שלא רוצה סלעים - תמיד יש שם דרך לעקוף).

אם זה יהיה בשבת אפשר להוסיף אטרקציה נהדרת: בוחרים סמוראי נעול אחורה (לפחות), מחכים לקבוצת ערסי ניקל (זה לא לוקח הרבה זמן בשבת), יורדים עליהם קצת ומהר מהר שולחים את הסמוראי המסכן לעלות את המדרגה אחרי הנקיק. אח"כ יש לנו הרבה זמן לשבת ולצפות איך ערסי ניקלים עם רכבים שלא מיועדים לזה נשברים על הסלעים. זה תחביב מוכר וידוע (וגם יופי של דרך לראות מה לא כדאי לעשות ולמה), אני אישית משתדל להנות ממנו לפחות פעם בחודש (אם כי מאז הצמיגים הם נהיו סקפטיים משהו לגבי המשפט "איזה אפס אתה אם אתה לא עולה, אפילו הסמוראי המסכן הזה עולה". מומלץ בחום.

itayhi
07-12-04, 18:58
אם זה יהיה בשבת אפשר להוסיף אטרקציה נהדרת: בוחרים סמוראי נעול אחורה (לפחות), מחכים לקבוצת ערסי ניקל (זה לא לוקח הרבה זמן בשבת), יורדים עליהם קצת ומהר מהר שולחים את הסמוראי המסכן לעלות את המדרגה אחרי הנקיק. .

הסמו שלי מוגדר כ"מסכן"? :roll:

איתי

אלון_ק
07-12-04, 19:08
לא. אצלך זה "גרוטאה עלובה".

barak4*4
07-12-04, 19:28
הסמו שלי מוגדר כ"מסכן"?

מסכן? :shock:

ממש לא! אין הגדרה בספר לפחית שלך!

אולי תת-מסכן, או יותר טוב, מצאתי שם קצר וקולע לסמורא שלך:
ערימת חלודה, עם קצת ברזלים מסביב, מעשנת כמו ג'אווה (אופנוע צ'כי ישן למי שלא מכיר), דופקת כמו איזה אינגה בסרט פורנו, לא ראתה שטח מאז שקנית אותה, אפילו הילדים ברחוב מפחדים לפרק אותה (שמא יפול עליהם איזה חלק ויהרוג אותם).
אבל מה?
יש מכשיר קשר!
:twisted: :twisted: :twisted:

yoav
07-12-04, 19:50
בנות!!!! להפסיק להתקוטט!!! זה השרשור שלי- נא להתנהג יפה! :lol:
אתן ממש - אבל ממש חייבות להתקוטט- GET A ROOM
רוצות לבוא לטייל?
זה המקום
:twisted:

בינתיים גם היו טלפונים, ואלון- אנשים מפחדים לצאת עם סמוראי לטיול שהצעת ולחזור בלי- אז תן איזו מילת הרגעה.. :roll:
לגבי האוכל שציינת- גם בטיול הקודם היה בשיטת BYO (כלומר כל אחד מביא לעצמו מה שבא לו) ופשוט בהפסקות אכלנו איש ממרכולתו של חברו- זה הכי פחות מסובך, והכי טעים (כן החוקרים- אני מדבר על עוגת השוקולד שלכם :roll: ).
אגב- המסורת כוללת את זה שהמארגן מכין את הקפה שמחכה בנקודת המפגש לכל הבאים מרחוק....עם רוגעלך..סתם שתדע :twisted:

airzax3
07-12-04, 20:12
מה רע בשישי הקרוב?
16-20 אני בהונגריה אז אם זה שישי הקרוב או
סופ"ש 25-26 והלאה אני בפנים
אמצ"ש יותר בעיתי אבל הכל פתוח יש קפה טרי בערכה כך שלדרומיים מובטח קפה ומאפה במפגש אמצע הדרך

אלון_ק
07-12-04, 20:17
קפה, הולך. רוגאלך? מה אני, עז? מה זה אוכל הארנבות הזה?

לגבי המסלול שאני הצעתי, הוא לא קשה. ציפורי זה קצת בוץ - לא מגיע לי ללוקר, אם מדובר על הקטעים שחייבים לנסוע בהם כדי להתקדם. יש מספיק שעשועים בצד למי שרוצה לעבור גובה לוקר. לחורשן אפשר לבוא עם ראב4, יש שבילי קק"ל מסביב לכל מכשול. המוחרקה אולי בעייתית מעט בחלק מהקטעים, אבל גם אפשר לדלג עליה (זה ממילא רק 10 דקות) וגם תמיד יש חברים. אין שם שום אתגר, נהג בינוני עם סמוראי סטנדרטי לגמרי עולה בלי דרמות, אבל אני לא מכיר את האנשים שבאים ואת רמת הנהיגה אז יאללה - וויתרנו.

אבל מה, חורשן מוצע כתחביב עבירות ולא כטיול נחמד עם נופים. נכון שאף אחד לא חייב לעשות כלום כי הכל אפשר לעקוף, אבל אולי זה ישעמם מישהו רק להסתכל כל היום. אם מה שרוצים זה רק טיול נחמד עם נופים ואולי קצת בוץ, לא קשה לתכנן משהו אחר - נחל יבניאל, לדוגמא.
יש ריח של גשם באוויר (טוב, נו, אמרו בתחזית) ואם אכן יירד הרבה גשם בסופ"ש אפשר לעשות טיול בוץ נהדר מהבית שלי ועד מגידו, טיול שמתחיל בכרם מהר"ל, עובר דרך בא"פ אלייקים והמטווחים הנהדרים, חורשן (בלי סלעים, רק למטה בבוץ), עמק השלום, רמות מנשה... עד מגידו. הזדמנות אחרונה להנות מהמקום לפני כביש 6. זה טיול שמותנה בגשם, אבל לא תהיה בעיה של עבירות ורמת נהיגה (לחילופין, יהיו הרבה מחלצים - ממילא אתם תשלחו אותי ראשון. מה, אני לא מכיר אנשים כמוכם?!? איך אתם חושבים שהצ'נג'ר שלי טבע?).

בקיצור, בלי פאניקה - אפשר גם טיולי נוף, כל עוד יש סלעים בצד בשבילי (או בוץ באמצע, אחד מהם).

שעיה כליף
07-12-04, 20:18
... נו אז אחרי דחיפה בגב בטח שאני בא ! :D

ואני בעד שמורת פורה או נגב אחר WHAT EVER

רצוי אגב - יום שישי.

שעיה כליף
07-12-04, 20:24
ציפורי זה קצת בוץ - לא מגיע לי ללוקר,

צחוק צחוק אבל הלוקר שלך עד כמה שאני זוכר הוא בגובה של כ - 45 ס"מ לא ?

אה... אבל דרוש קצת יותר מבוץ בכדי לעצור אותנו.

צחי_סמוראי
07-12-04, 20:35
נחל ציפורי נשמע מעניין :lol:

tayrie
07-12-04, 20:52
לבוא עם ויטרה לטיול סמוראים זה התאבדות?

:?

yoav
07-12-04, 21:25
שיה- שלחתי את ה SMS לכל רשימת התפוצה מהטיול הקודם...קצת סבלנות ונראה אם הרוחות נושבות דרומה או צפונה. לאן שלא יהיה- העיקר שיהיה! :lol:

החוקר
07-12-04, 22:07
יואב סחתיין על ה-SMS
החוקרים מעדיפים דרום/נגב והכיוון ההתחלתי שהצעת נשמע טוב
רק לא בתאריך15.12.04(ענייני עבודה בבימ"ש) :roll:

המהנדס
07-12-04, 22:26
התאריך היחידי שאני יכול הוא ב 16.12.04 יום חמישי

לא משנה לאן (עדיפות לחורשן - אני רוצה לאסוף עוד חלקים שנופלים לאחרים לחלקי חילוף)

יואב: יש השקעה בSMS (ניכר שיפור מפעם קודמת)

לפני ה16 בכל מקרה אין מצב (בוחן במיקרופרוססורים) ובשישי שבת אני עובד אז רק מוקדם בבוקר.

k2000
07-12-04, 22:52
שישי, שבת
לחורשן מתאים, רק לא בוץ לא יכול לסבול את זה...

עבירות- למרות שאלון עוד לא פינה לי זמן להתקנת יחסי העברה, אני בפנים.

ורק שתדעו שהשבת של 17-18 תפוסה להרכבות אצלי אז אלון יזמין אותכם לקפה אליו :lol: .

חגי

גיא
07-12-04, 23:09
לחילופין, יהיו הרבה מחלצים - ממילא אתם תשלחו אותי ראשון. מה, אני לא מכיר אנשים כמוכם?!? איך אתם חושבים שהצ'נג'ר שלי טבע?).

שאלה מעניינת .... זה כמו "איך נהיה לי חור באוטו ? ..... :twisted: :roll:

itayhi
07-12-04, 23:24
פורה נשמע מעניין.
וגם קרוב....

איתי

Chani W
07-12-04, 23:30
אני אצטרף בכל יום, עדיפות דווקא לדרום למרות שצפון זו גם אופציה.

חני

danip
08-12-04, 14:20
אם יוצאים בשישי או שבת הקרובים( 10 או 11 )אשמח לבוא :D
לא משנה צפון או דרום
ליצירת קשר 0544731354
או בהודעה פרטית
דני

אייל
08-12-04, 15:16
אלון, לטובת אירוע מלבב שכזה בשישי הקרוב אני מוכן לדחות את בניית השטויות שאתה מתכנן.

צחי_סמוראי
08-12-04, 16:19
גם אני בפנים
0577-666653
צחי :twisted:

תומר א.
08-12-04, 17:33
נקסוס כתב:
לחילופין, יהיו הרבה מחלצים - ממילא אתם תשלחו אותי ראשון. מה, אני לא מכיר אנשים כמוכם?!? איך אתם חושבים שהצ'נג'ר שלי טבע?).

שאלה מעניינת .... זה כמו "איך נהיה לי חור באוטו ? ....

גיא- מספיק קרוב :twisted:
אלון- דביל לא שולחים, הוא הולך לבד.
רפי- הוא עלה עלינו.

אלכס ר
08-12-04, 21:19
שלום.
יואב תודה על הזמנה בפלפון :)
יש לי 11 ימי חופש לנצל עד סוף השנה, לכן לא משנה מתי ולאן אני בא.

אלון_ק
09-12-04, 00:03
אני מזכיר: מבחינתי רק אחרי ה12. יש לי מבחן ב12, אז שעתיים איתך, אייל, לא יהרגו אותי אבל טיול כן. גם אם שעתיים איתך ידפקו לי את השכל סופית (אתה בטח תשכנע אותי לשים קפיצי סליל או משהו כזה).
מה שלא תתכננו, אם זה לפני ה12 - אני בחוץ.

טאטא, גם ראש מנוע הולך לבד? אוי, סליחה, לא התכוונתי לדרוך על יבלות.
אוברול. (אופס, נפלט לי).

itayhi
09-12-04, 02:13
[quote] לא ראתה שטח מאז שקנית אותה:

עם הכל אני מסכים, פרט למשפט הזה.
ועוד ממי? מברק?!?!?!? :roll: יא חותך שומן מהתחת של פרות שכמוך (והמבין יבין...) :lol:
מישהו מכם פעם ראה את הסופה של ברק? :evil:

בואו אני אספר לכם.... :twisted:
צבע כסף בלי שריטה אחת, צמיגי mt שלא ראו אפילו כורכר! עוד יש עליהם את "חוטי" הגומי הקטנים שיש על כל צמיג חדש, כן, גם במרכז הצמיג, לא רק בדופן!!!!
:P נעילות? קודם שהם יעבדו...אחרי זה תבוא לדבר איתי, חצוף!!! :x :x :x
ה"שטח" היחיד שהוא עשה עליה היה החניה בתעלת הניקוז של חניון "חנקין" בפקולטה לחקלאות...

אינגה? נשמע מעניין, אני חושב שאני אאמץ את השם הזה :lol:

אלון....אנחנו כבר נשתמע...

איתי

zagi
09-12-04, 03:07
אני בפנים ..... :lol:
שגיא .

אייל
09-12-04, 15:54
מה שעתיים? שעתיים זה רק הזמן שייקח לך לדבר...עלאק שעתיים...

yoav
09-12-04, 20:53
או קיי- אני נעלם ליומיים וזה מה שקורה :twisted:
בכל אופן- קצת טלפונים, קצת SMSים והתמונה התבהרה:
התאריך הוא יום שישי ה 17/12/2004, מוקדם בבוקר, הטיול המועדף הוא מסוג נופים, קצת עבירות, והחברה.. את הבוץ והערסים עם הניקל - לפעם הבאה (באמת "פעם הבאה" לא סתם ביטוי..) ולכן: אני מציע את המסלול לאורך שמורת פורה נחל גרר בתרונות רוחמה והסביבה- נכון- אנחנו מקדימים קצת למסלול הזה, ועדיף לבוא בסוף החורף/ תחילת האביב כשיש כלניות מלוא העין- אבל מי אמר שאי אפשר לעשות אותו פעמיים- במיוחד כשהנוף משתנה לבלי הכר.. :lol: לחפצי המשחקים- לא חסר על מה לטפס ואיפה לטבוע בבתרונות רוחמה- באחריות..
מאחר ונק' המפגש הוצפנה יחסית לטול הקודם- אז נפגשים יותר מוקדם, וכרגיל קפה של בוקר ועוגות עליי בנק' המפגש.
08:00 בצומת קרית גת דרום ומשם בשיירה לנק' הכניסה לשמורה ואת המשך הפירוט של המסלול המוצע- מחר..
אגב- אם יהיה שבוע גשום- אז צריך PLAN B- כי כל המסלול בנוי על שבילים מאדמה ההופכת לבוצית במיוחד במגע עם מים.. אם למישהו יש רעיונות- זו הבמה.
ובינתיים- ההתפקדות מתחילה:
1. יואב (הפעם עם רוית :lol: ) ו.... גם שמחה.

המהנדס
09-12-04, 21:03
אני מצטרף
אבל אני צריך ליהיות ב 16:30 כבר בבית .
זה טוב שהטיול יתחיל ממש מוקדם ויסתיים מוקדם ( לפני החושך ).
הבלונדה עדיין לא בטוחה (בוחן ביום ראשון) אבל אני מניח שהיא תשתכנע לבסוף.

לאור הצלחת הטיול האחרון יש ציפיות גבוהות אז יאללה בואו נהפוך את העסק למסורת.

:lol: :lol: :lol: :lol:

החוקר
09-12-04, 23:20
אחלה תאריך!
אני מגיע, בתקווה עם נירית.
מתוקים עליי :lol:
טל

boaziko
10-12-04, 01:08
אני בא :D

itayhi
10-12-04, 01:14
4. אני, הדס וגם ספוט (מי שלא בכיר זאת פיטבולית ממש ממש ממש מסוכנת)

איתי

המהנדס
10-12-04, 01:56
ספרתי כאן בקלות 12 סמוראים
כרגע "רשומים" רק 4 נ ו ? מ ה ק ו ר ה ?
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

15 סמוראים וזה כבוד

karnaf
10-12-04, 02:12
אם אני יספיק לסיים את כל הדברים הקטנים והמעצבנים שנשארו לי אז אני גם מגיע!

yoav
10-12-04, 11:30
הרשימה נכון להבוקר:
1. יואב ושות'
2. עידן (מה עם שות'?)
3. החוקרים
4. בועז
5. סמל ראשון במיל' הירשברג וב"ב
כן נרבה ונפרוץ אמן :lol:

yossivarman
10-12-04, 12:30
גם אני ,גם אני :D

yoav
10-12-04, 12:37
גם אתה יוסי, וגם שיה...כבר שביעיה סודית- ועוד שבוע שלם לפנינו :lol:

Chani W
10-12-04, 18:07
תרשום גם אותי יואב.

dori
10-12-04, 18:55
לאן שלא תחליטו עדיף סו"פש אני בפנים.

boaziko
10-12-04, 20:49
כנראה מצטרף אלי עוד טרנו.. אבל הוא היה 5 שנים עם סמוראי...

Galgo
11-12-04, 13:27
גם "שילגיה" בפנים :lol: בתפוסה מלאה !

Galgo
11-12-04, 13:27
גם "שילגיה" בפנים :lol: בתפוסה מלאה !
ואגב, גם אנחנו בוגרי 5 שנים על סמוראי 87'... :roll:

yoav
11-12-04, 15:23
וואו.. עוד נצטרך לצאת בשני מחזורים :lol:
אגב- פורה זו רק הצעה, וכמו שאמרתי - קצת טרום עונה לפורה.... אם יש למישהו רעיון אחר למסלול שהוא מכיר- בשמחה! (אני מכיר יותר דרומיים, שעכשיו אחרי הגשמים גם זורמים בהם מים- אבל אני מבין שדרומה מידי רחוק לרובכם...)
אז- הטיילים הותיקים מביניכם- זה הזמן להציע מסלול חילופי. (ואם לא - אז פורה ומערבה-לביתרונות רוחמה והחווה של אריק שרון, ירוק יפה ומהנה..)
הרשימה נכון להיום:
1. יואב וב"ב
2. עידן
3. החוקרים
4. בועז
5. איתי וב"ב
6. גל שלגיה וזוגתו
7. חני
8. שיה (??????)
9. יוסי וורמן
10. דורי
11. שגיא
12. אלכס

דף קשר של השמיניה מהטיול הקודם כבר יש- אז מי שלא היה אז מתבקש לשלוח לי ה"פ עם מס' טלפון/פלאפון שנוכל לעדכן (זה חשוב ליום הטיול שאם לא מגיעים- אז נדע אם לחכות או לא וכו'...)

חוץ מזה שאני מוכר את הרשימה לחנות ציוד שטח לצרכי טלמרקטינג :twisted:

tomer s
11-12-04, 19:07
היי גם אני פה :x אני עדיין מנסה לשדרג לעצמי 4X4 נורמלי :lol: ואם אין אז...מועמדים "לאמץ "אותי יתקבלו בברכה....

yoav
11-12-04, 19:20
תומר- כמובן שאתה בפנים- אני פשוט סופר רכבים בשיירה. ולא נראה לי שתהיה בעיה למצוא לך מושב פנוי.

המהנדס
11-12-04, 21:02
יואב :
הבלונדה באה ,היא שואלת אם שמחה מגיעה.... :lol:

שעיה כליף
11-12-04, 21:56
אני מגיע :D
יואב - זוכר שדברנו על נעילות ?
הסתובבתי קצת אתמול בבוץ מסביב לירקון ובשדות של פתח תקווה, נתקעתי בנקודה שכמעט ויתרתי, בסופו של דבר ועם הרבה עקשנות חלצתי את עצמי, ושם החלטתי, יהיו נעילות :evil:
אז אחותי תגיע מארה"ב בפברואר ואני אמתין עד אז.

airzax3
12-12-04, 00:14
וואו עם כזאת כמות של ג'יפים אפשר למצוא איזה עוולה ציבורית ולהודיע שיש מסע מחאה :lol:
גם אני בפנים!!
נחום.

yoav
12-12-04, 00:40
עדיין לא שמעתי מאף אחד אם אתם רוצים לדחות את פורה לעונת הפריחה שאז היא באמת
מ ד ה י מ ה ולהמיר את הטיול במשהו מרכז/צפון/דרום?
-דרום יותר- אתם נוסעים רחוק יותר אבל המסלול עליי (יש גבים מלאים אחרי הגשם והמדבר יפה מתמיד)
-פורה- שוב- עליי- גם היום השמורה יפה, אבל יש רק רקפות. מרבדי הכלניות טרם הגיעו.
-מרכז וצפון...לא מכיר :oops: אני מוכן לארגן את החבורה אבל מישהו אחר יצטרך לתכנן מסלול ולהוביל...

אז אם מישהו מכיר ורוצה להכיר לכולנו- בבקשה.
ואם לא- אז רק תגידו: פורה או שוב מסלול דרומי אמיתי.

בכל מקרה אני הפסקתי לספור - אבל יש כבר איזה 13 או 14 רכבים שאישרו הגעה ( :!: )
אז נחום צודק- צריך להחליט על איזו מחאה אנחנו רוכבים
(חשבתי להתקשר לויקי כנפו ולהציע שאם היא מבטיחה בחיים לא לפרסם יותר תמונות עירום שלה- אנחנו נישא את מחאת החד הוריות)

zagi
12-12-04, 09:31
יואב , גבר גבר ....
אנחנו פה טוחנים את השכל על נעילות , הגבהות , שיפורים ועד שיש טיול כזה הולכים לראות מרבדי כלניות .....???? :shock:
אין משהו קצת אתגרי ...??? אני לא מדבר על טיול עבירויות בלבד , אבל כמו שזה נשמע אתה מדבר על משהו בסגנון שבילי קק"ל ...( או שאני טועה ? ) :twisted:
שגיא .

airzax3
12-12-04, 10:01
יואב-עדיין לא הבנת מה קורה פה?
אתה מחכה לנו בנקודת מפגש,מפנק אותנו בקפה ורוגלך,מצייר מפה,מכין דפי קשר ומוביל מסלול ואחרי כל זה אתה מציע לנו לחפש משהו אחר-ועוד בצפון-מה נראה לך שנפלנו על הראש?? :shock:
אנחנו אחריך :!: עוד כמה טיולים ועד הבחירות יש לך מפלגה :lol:

המהנדס
12-12-04, 10:33
שגיא יש גם בנות זוג בטיולים מסוג כזה ולכן לא כדאי שהוא יהיה מסוג העבירות הקשה כי יש אנשים שאיתך ברכב שלא תמיד נהנים מהסוג הזה של הטיולים ....

yoav
12-12-04, 18:39
שגיא- מצטער אבל אני מכיר מעט מאוד מסלולי טיול, ובד"כ נשען על המלצות של ותיקי האתר (שזה בעצם דורון :lol: ) או על ספרים. את שמורת פורה אני מכיר כי זה קרוב לביתי אז אני נוסע שם די הרבה, ובאמת אין שם ענייני עבירות אלא שבילי קק"ל בעבירות קלה, בנוף שאני אוהב.
קרא היטב את מה שעידן כתב- הוא איש חכם. טיול עבירות, לבחינת ההגבהות הנעילות ושאר מרעין- גם יהיה. אצל אלון בחצר האחורית (חורשן). אז נוכל להתעמק שעות בבניית מדרגות, חישובי זויות, נסיונות טיפוס, פתיחת מתלים וכל מה שאנחנו שאוחזים בהגה באמת אוהבים. ברגע שיש גם נוסע ליד- הסיפור משתנה.
אז למען הסר ספק:
המסלול שאני מכיר הוא טיול קל! (נחום אם תרצה אפשר לביים חילוץ עם רצועות :twisted: )
גם אני אשמח למשהו מעט יותר אתגרי- ולכן אני מתחנן פה כבר שבוע להצעות נוספות למסלולים, או לחילופין שכוכלם תבואו יותר דרומה- שם יש תמיד איזה מדרגה או עלייה מעניינת בדרך חוץ מהנוף- במיוחד עכשיו כשהגבים בנחלים מלאים.
זהו-
בינתיים ניצלנו את שביתת הרופאים היום לבחון את מצב הבוץ בפורה: השבילים ברובם יבשים (אם כי מחורצים מהבוץ) אך יש לא מעט מעברי מים מלאי בוץ (תביאו רצועות!). הגבעות מוריקות, האגם מלא מים, ואפילו ראינו צבאים מתרוצצים בשמורה.
אני רק חושש שאם יהיה שבוע גשום - השמורה תהפוך לביצה טובענית ואז באמת צריך PLAN B (החוקרים- מה קורה עם האיזור שלכם?)

אלון_ק
12-12-04, 19:03
יואב,

ההנחה של רובכם שטיול איתי = טיול עבירות מוטעית מיסודה. אם זה אי פעם ייצא לפועל, אין לי שום כוונה לקחת כמה אנשים שאני לא מכיר בכלל ולזרוק אותם לתוך אותם עליות שמביישות זיבארים למינהם, אפילו לא קרוב לזה; טיול איתי יהיה רגוע הרבה יותר, אולי יכלול כמה מסלעות קטנות וקצרות, אולי איזו עליה קלילה - שום דבר שיאתגר את רובכם. בודדים, אלו שמעולם לא התנסו בתוואי שטח כזה, אולי יתקשו קצת בקטע אחד או שניים - אבל גם זה ייפתר עם הסברים והכוונה.

"חורשן" זה שם שמפחיד אנשים מסיבה שאני עוד לא הבנתי. בדיוק כמו יער להב, גם שם יש שבילים שכל רכב פרטי עובר בהם לצד שבילים שביג-פוטים יתקשו בהם. אין שום בעיה לעשות יום טיול נחמד ונאה בחורשן והסביבה עם טויוטה ראב-4, לא כל שכן עם סמוראים צמאי דם. זה נכנס לרוב המסלולים שאני מציע פשוט כי זה אזור יפה שבחורף מציע הרבה בוץ (כיף!) ותצפית יפה.

אפשר לבלות יום בחורשן בהיכרות עם הרכבים (לחילופין, בהיכרות עם סלעים :twisted: ). זה דורש חבורה קטנה בהרבה ממה שאתה מביא איתך ולפחות 2 כננות בכח. 6-7 רכבים, לא יותר.

yoav
12-12-04, 19:31
אלון כמובן צודק.
בחורשן יש מהכל ( למרות שביליתי שם שעות ספורות בלבד, בתעיה בשבילים ללא מפה- נראה לי שהבנתי מה הולך שם :lol: ). וכשיתפנה אלינו ויזמין צפונה (רמז רמז רמז) אני בטוח שנקבל מסלול שיש בו הכל (בדומה נגיד לטיול הקודם...).
לגבי "מספר הרכבים שאני מביא עמי" (ציטוט). אני מביא רק את רוית ושמחה. כל השאר- באים לבד :lol:
והכי חשוב- צפון/דרום/מרכז/חו"ל- אולי מישהו יתרום מסלול שהוא מכיר לכבד את החבורה הגדולה שלנו?
(או בקיצור- עידן : תמצא צחליף לכמה שע' בעבודה וכולנו נוכל לנסוע דרומה יותר לאיפה שהאקשן באמת נמצא :twisted: )

yoav
12-12-04, 19:42
אגב, הרשימה נכון להערב:
1. יואב רוית שמחה
2. איתי ספוט ועוד מישהי ( אה- איך סיבכתי אותך? :twisted: )
3. אלכס במיסוך עשן
4. שגיא (מלווה את הטיול מהצד כשהוא מטפס על הסלעים וצולל לשלוליות... :lol: )
5. עידן והבלונדה בניבה
6. החוקרים (טל ונירית) על גבי הקשיש
7. בועזיקו
8. יוסי וורמן עם רכב התצוגה
9. דורי
10 גל קטי ושלגיה
11. שיה (לבד?)
.12 נחום רתום לרצועות הגרירה של אלכס ( :twisted: )

נרשמו אך לא ברור לי אם באים:
1. הקרנף
2. תומר ס.
3. צחי

או בקיצור- רק נביא איזה האמר כקטר- ויש לנו אחלה רכבת 8)

המהנדס
12-12-04, 19:48
גבר אם יכולתי הייתי מטייל יומיים רצוף ... כדי לאחר את המשמרת בשעה הייתי צריך להתחנן...
הקטע שאני מסדר משמרות (כן ,אני הוא זה שמסדר אותן בשביל החבר'ה בעבודה שלי) בצורה חודשית, אז בפעם הבאה התראה של חודש ואני מסודר...
כרגע זה מה יש... :cry:
אולי החוקרים או שגיא מכירים משהו באיזור ירושלים ? ? ?

yoav
12-12-04, 20:25
חברים - לא צריך להבהל מ"המסלול הקל". כאמור היום היינו שם לבדוק מה מצב השמורה (שביתת רופאים :twisted: ), ולמרות שיש דרך קלה לעבור אותה, אפשר ממש בו זמנית לעשות טיול אחר לגמרי... יש בדרכנו 4 תלים שלכל אחד מהם יש שביל עלייה קלה ומתונה- ולפחות 3 עליות מוצלבות ומהמורתיות להחריד שאפשר להתמזמז איתם שעות . אם מצב הרטיבות יהיה שם כמו היום (כמעט טבענו כשבדקנו את גובה המים בנחל שקמה) אז במקום לעקוף ביצות- אפשר לנסות ולצלוח אותן, במקום להסתכל על הזרימה בנחל אפשר לשוט בו קצת, כך שכולם יוכלו למצוא תעסוקה- מי שירצה יעבור בקלות ומי שישתעמם- יטפס, יטבע וייחלץ. והכל סה"כ באותה דרך כך שאפילו לא נצטרך להתפצל וכד'.
מי שממש ממש צריך אקשן מוזמן לראות כמה קרוב הוא יכול להתקרב לחווה של אריק שרון לפני שמתחילים לשרוק הכדורים :twisted:

ולכן:
08:00 בכניסה לשמורת פורה (מעט דרומית לקרית גת על הכביש לב"ש- שלט המורה ימינה לשמורת פורה). כמיטב המסורת (הכ"כ ארוכה... :lol: ) יחכו לכולכם על מכסה המנוע שלי קפה ועוגיות לפתוח את הבוקר, מפה מצויירת על השמשה הקדמית שלי, דף קשר וכו'..
את טיול המדבר הצחיח נדחה לפעם הבאה (אז גם תהיה לינה...).

אז שכל אחד יעשה את החושבים שלו- ולאור הבלאגאן שעשיתם לי בה"פ , מעכשיו מתחילה התפקדות חדשה. מי שמתפקד ולא שלח לי פלאפון- נא לשלוח:
טיול גמדים 2:
1. יואב רוית ושמחה

החוקר
12-12-04, 22:12
2.טל,כנראה נטול נירית+חבר
בעניין טיול באזור הרי ירושלים או עמק האלה אני יכול לפעם הבאה
לארגן מסלול אבל אני פחות טוב בניווט מושלם. :oops:
אפשר בטיול הזה לחשוב ביחד כבר על הטיול הבא-מתי ולאיפה,זאת במידה שרוצים
להפוך את הטיולים למינהג קבוע.

yossivarman
12-12-04, 22:30
עדיין בפנים
למה תצוגה - חכה תיהיה לך תינוקת :D - נראה כמה שטח הסמוראי שלך יראה :twisted:
לא ראיתי הרבה סמוראים עם כסא תינוק
כנראה שמתי שתהיה לך תינוקת תעבור לפג'רו קינג

ביתרונות רוחמה יכול להיות מקום עם הרבה בוץ -ככה שפורה עדיין נלקח בחשבון

yoav
12-12-04, 22:53
יוסי- בתרונות רוחמה הם חלק מהתיכנון בכל מקרה. הייתי שם היום ולמרות שהבתרונות ממש זורמים מים, השבילים יבשים לחלוטין (ומחורצים ומבותרים כיאה למקום). עיקר הבוץ הוא בקיו התילים של פורה, אבל שום דבר שלא הצלחנו לעקוף. לגבי ה"רכב תצוגה"- זה הכל מקנאה :oops:
אז אני רואה בינתיים:
1. יואב
2. טל
3. יוסי

yoav
12-12-04, 23:05
4. נחום וקרן
5. עידן והדר

airzax3
12-12-04, 23:14
גם אני בפנים והפעם גם האשה (קרן) מצטרפת
ויואב-אני שותק...בנתיים (יש לך מזל שאתה מארגן עוגיות,קפה,מפה :lol: )
יש כבר נעילה שווייה שוויייה יהיו צמיגים יהיה ניתוק למייצב ומתלים ואם הזקן לא ימות לפני כן נבוא לתת לכולכם בראש :twisted:
(טוב לא לכולם...)
נחום

אלכס ר
12-12-04, 23:33
7. אלכס , עדיין מעשן 8)
מצטער מראש על עישון פסיבי.

סמוראי 92
12-12-04, 23:57
גם אני בא.

תחזיקו אותי.

yoav
12-12-04, 23:59
סמוראי 92- למקרה שלא שמת לב- כל מי שבא צריך למסור מס' פלאפון- שנוכל ביום הטיול ליצור קשר במקרה של עיכוב/ביטולים וכו' שלא נחכה סתם בנק' המפגש (או לחילופין שלא נברח למי שרק מתעכב קצת)
אז אנא- פלאפון אליי בה"פ (ושם אם אפשר.. :lol: ).
יואב

סמוראי 92
12-12-04, 23:59
מבחינתי רצוי מסלול עבירות קשה

עם לינה בשטח

אני יכול לצאת מאזור המרכז ביום שיש רק בשעה שלוש לערך.

yoav
13-12-04, 00:17
סמוראי 92- תקרא מהתחלה את כל השרשור:
המסלול קל ברובו. היציאה בשיש מוקדם בבוקר וחזרה כבר אחה"צ (אנשים עובדים)
הפעם הבאה טיול יומיים עם לינת שטח :roll:

Chani W
13-12-04, 00:24
אני עדיין באה יואב (למרות שבהתפקדות האחרונה התעלמת ממני לחלוטין...).
אני אביא את עצמי וזהו. יש מקום פנוי לידי אם מישהו רוצה להצטרף.

חני

yoav
13-12-04, 00:27
6. אלכס המעשן
7. חני (צודקת, שכחתי :oops: בשבילך בבוקר עוגה אישית)

zagi
13-12-04, 00:48
אך ...נו טוב ....גם אני בפנים ..... :twisted:
שגיא + גינג'ר המתוק ...( הכלב שלי )
ד"א אני מקווה שאף אחד לא מביא כלב זכר אחר ....אם כן נא להודיע לי
שגיא .

yoav
13-12-04, 00:50
8. שגיא (יופי- אז יהיה מישהו שידגים עבורנו סמוראי מחליק בשיפועי צד במעלה התל, טובע בבוץ במעברי הנחלים, ונוגח סלעים בשלוליות :twisted: )
שגיא יש שתי נקבות (של איתי ושלי). לכל צרה- תביא רצועה.

yoav
13-12-04, 08:52
כמעט רצחו אותי פה בבית... שגיא- כשכתבתי שבאות 2 נקבות, התכוונתי ל2 כלבות- ספוט של איתי ושמחה שלי...וזהו.

yossivarman
13-12-04, 10:25
אגב הייתי בתכנון להביא את אלה
אנא אמור לי אם יש בעיה - בכלמיקרה אני מביא רצועה

http://www.geocities.com/yossivarman/P4230030aa.jpg

חבר שלי עם טוארג שואל אם הוא יכול לבוא גם :?: ??

yossivarman
13-12-04, 10:28
מה עם מנהל הפורום - איש האשכולות
האם נזכה לראות את יצירת הפאר :?:

yossivarman
13-12-04, 10:29
שחכתי לומר - פורום סוזוקי

החוקר
13-12-04, 11:59
אתמול אנשים טובים גנבו את הרדיו המצו'קמק מהסמוראי :x
אם למישהו מהבאים לטיול יש רדיו מיותר אשמח לקנות אותו בטיול.
טל 0508225433

yoav
13-12-04, 13:56
יוסי- אין הגבלה על סוגי הרכבים שבאים. רק מי שבטוח מגיע- שיתפקד ויוסיף עצמו לרשימה- שנדע באמת מי מגיע, וכמובן מס' פלאפון אליי בה"פ.

yossivarman
13-12-04, 14:49
סתם חברים כאלה עדיין אין לי :D

אלון_ק
13-12-04, 15:14
יוסי,
מי שקובע טיולים בתאריכים שמראש הוכרזו כבלתי אפשריים, שלא יצפה לראות אותי.
(חגי סינג'ר אותי ל17 לפניכם).
חוץ מזה, היא ממש עוד לא גמורה. יש עוד 2 פגושים, מדרגות צד חדשות, כלוב התהפכות... העבודה עוד רבה.

SuriMan
13-12-04, 19:24
טוב אולי בשקט ("תבוא קטן תצא גדול") , אבל גם אני קניתי גיפ לפני חודש בדיוק :
סמוראי 92 בצבע כחול ... לא רע ...
ואני בפנים !!! תרשום אותי לטיולון . SURIMAN

סער - 0524679595

:o

Galgo
13-12-04, 20:22
קטי גל ו"שלגיה" עדיין בפנים :P
ומתפקדים לפקודת הגמדים...

dori
13-12-04, 21:52
לצערי אני לא יוכל להגיע
שיעור השלמה (נוכחות חובה)

yoav
13-12-04, 22:50
חברים יקרים: לא מספיק שאתמול נסענו לראות מה מצב השמורה, היום גם ביררנו את תחזית מזג האויר (זה כמה אנחנו משקיעים באורחים שלנו :lol: ) ולצערי- תחזית מזג האויר נגדנו- רביעי חמישי צפוי להיות גשום פה אצלי, ואם כך אז בשישי טיול בשמורת פורה יהיה יום מעייף של שיוטים וחילוצים בביצה- ואני מודה שאני לא מחובבי הבוץ...
אז- או שמישהו שמכיר מסלול לא בוצי במרכז מרים את הכפפה או שכולכם באים יותר דרומה (פחות או יותר כמו הפעם הקודמת), ועושים הפעם את נחל פרס עם הגבים המלאים, מעלה עזגד שלא הספקנו פעם קודמת בגלל השמש ששקעה (לא לדאוג זה לא דומה אפילו למעלה זרון ) ועוד בונבוניירות מהסביבה שגשם לא "מבייץ" אותן (זה פועל חדש- כל הזכויות שמורות C)
אופציה שניה כמובן, היא לדחות לסופ"ש יבש יותר או להגדיל ולעשות ולצאת ליומיים (באים אחה"צ עד לנגב- ישנים בשטח, מדורה, אוכל, חשפניות.. :twisted: ואז מתעוררים בשעה נורמלית- כבר בפתחו של המסלול) בסופ"ש הבא (חמישי שישי).
אז בבקשה.. מה אומר העם?

המהנדס
13-12-04, 23:30
מחשבות שעולות לי בראש (אתם לא חייבים להתייחס)

1) אם זה סופ"ש הבא (יומיים) אז להודיע בקרוב כי אז אולי יהיה ניתן לשנות את העבודה שמתוכננת לאותו סופ"ש.
2) שמעתי חורשן ?
3) טיולון קטנטן בפלמחים אולי יהיה מגניב...(אני מכיר את האזור ממש מעט -טיילתי שם רק פעם אחת אז אל תבנו עלי למרות שהיה כיף)
4) אולי כרגע נשאר עם התוכנית המקורית נהיה חכמים כשבאמת ירד גשם ובאמת הקרקע תיהיה בוצית ומקסימום תהיה תוכנית ב' נחמדה.
5) יום שישי אם לא עושים כלום אז אני מתקין את שני הדיפרנציאלים ה"חדשים" שלי עם יחסי העברה ונעילה :lol: .
6) רחוק כמו פעם שעברה = אין מצב שאני אבוא :cry: צריך ליהיות בבית ב4.5

שעיה כליף
13-12-04, 23:44
אני בעד טיול קצת יותר דרומה וקצת (קצת תרגעו) יותר מאתגר :mrgreen:
אנחנו בכל זאת ג'יפים :twisted:

החוקר
13-12-04, 23:57
אני בעד ההצעה של שיה ולטייל קצת יותר דרומה,האזור שיואב נתן
כאופציה נשמע טוב.יואב אם אתה או מישהו אחר מכיר מסלול דומה לטיול
הקודם מבחינת זמנים,נוף וקושי אני בעד.
טל

מושקו
14-12-04, 00:08
בקיצור יהיה או לא יהיה אם כן תוסיפו אותנו לרשימה 2 סמוראים (הלבן והשחור ) שחר וליאור בתנאי שימצא לי דרייב שאפט בהקדם מוכן להחליף עבורו רדיו טייפ אפילו או תמורת תשלום על כל אופן אנחנו יושבים דרוכים ומחכים לראות "יהיה או לא יהיה "

השחור והלבן :lol: :lol: :mrgreen:

asafk
14-12-04, 00:51
אנחנו בכל זאת ג'יפים :twisted:

אז זהו... שלא.

אסף.

yoav
14-12-04, 00:56
גררררררררר...אסף פותח איתנו חשבון!
אם אי פעם תקלע לחדר המיון בסורוקה, נגיד עם חתך שצריך לתפור ביד בגלל איזה תיקון שטח בטיול דרומי (חמסה חמסה חמסה חס וחלילה), ופתאום הרופא שם יגיד לך שבדיקה רקטאלית היא חלק מהטיפול הסטנדרטי...
אל תתפלא אם הוא ילחש לך באוזן תוך כדי..."אז זהו...שלא" :twisted:

yoav
14-12-04, 00:58
בכל אופן- משאל עם קטן (ועידן יסלח לי - פשוט גשם ופורה לא הולך יחד- מניסיון :? ): אם נעתיק את הטיול דרומה, שוב לאיזור שיפולי מדבר יהודה (מסלול אחר כמובן, עם הנוף הטיפוסי, וגם קצת אתגרי עבירות)- עדיין יהיו משתתפים?

המהנדס
14-12-04, 01:03
אז זהו... שלא.
לא:שוברים
לא:נתקעים
לא:גוררים
לא:משלמים
לא:נכנסים למינוס

סתם מטיילים בכיף.(למרות שהשירשור כבר בדף החמישי וזה לא מוביל לשום מקום)

itayhi
14-12-04, 01:05
יואב

מבחינתנו טיול יומיים שמתחיל אחה"צ ומסתיים בשבת נשמע מצוין
אין חשיבות אם זה סופ"ש הקרוב או הבא.
אנחנו מעדיפים טיולי יומיים שכוללים לינה בשטח מטעמי כדאיות כלכלית :idea:
רק שצריך כבר לסגור על זה כדי להודיע בעבודה.

לגבי יום שישי, אנחנו בספק מכיון שהדס עובדת עד 13:00
ולכן עדיפות ליומיים שמתחילים בצהריים/אחה"צ ומסתיימים בשבת.
כמו כן, אם באמת מדובר על יומיים+ עבירות גבוהה יותר, יש לשקול יציאה של כמות רכבים גדולה כ"כ.
כבר נסעתי בעבר ב"שיירות" וזה לא כיף גדול
או לחילופים להתפצל ל2 ולהפגש בערב ללינה משותפת.
בכל מקרה, אני אתקשר מחר לסגירה סופית.

אסף.
סע, סע בלנדרובר...אם הוא נוסע
כבר קנית מפתח מיוחד לאומי הגלגלים? :twisted:

איתי

שעיה כליף
14-12-04, 01:12
את דעתי הבעתי :twisted: כן דרומה יותר וכן אתגרי יותר .

אסף.... אתה פותח חשבון כאן, רק תזכור מה עשו הגמדים לגוליבר.

אנחנו רבים, אנחנו ביחד ויש לנו קשרים בסורוקה ....

asafk
14-12-04, 01:17
קחו אחלה מסלול ליום אחד, לא ארוך, אבל אתם חבורה גדולה מה שמקטין את הקצב:
עין תמר - נחל אמציהו - נחל אביה - הקניון הקטן של הצין (מקום מדהים לארוחה) - נחל חצרה (יש קצת ענייני עבירות קלילים בעליה, אחרי השטפונות, כי הדרך נסחפה... ולא לשכוח לנטוש ל200 מטר את השביל וללכת ל"מרפסת" מעל המפל)- ואם נשאר זמן יורדים גם לגבי שיש.

אסף.

itayhi
14-12-04, 01:25
אסף

פתאום משנים נושא, אה? :lol: :lol: :lol:
מה....הלנדרובר התחיל להתפרק?

הכל ברוח טובה...אתה יודע שבסופו של דבר כל בעל סמוראי חולם על דיפנדר 90 :roll:
במקרה שלי זה 110, אתה יודע, סמוראי ארוך. :wink:

איתי

yoav
14-12-04, 01:52
אסף- אכן מסלול מקסים, הבעיה שלמי שבא מרחוק לחצי יום טיול- זה לקום מאוד מוקדם, הרבה נסיעת כביש בשביל מעט מידי טיול, במיוחד בימי החורף הקצרים ממילא. זה בהחלט יהיה חלק מהטיול בין היומיים שיבוא אחרי החד יומי הנכחי. מאחר שפעם קודמת כולם באו עד ערד בלי לעשות יותר מדי פרצופים ( :lol: ) חשבתי גם הפעם לטייל באיזור הזה- הפעם מצידו הצפוני של כביש ערד ים המלח.
אסף - מה דעתך על: חוות מעון--->הר חצרון--->ברכת צפירה (כולל ירידה לבריכה כמובן)---> בקעת קנאים. או עם תוספת מהר חצרון במקום ישר לצפירה- מעקף דרך אחד השבילים (ירוק או השחור) למען תוספת ק"מ לטיול...?

asafk
14-12-04, 02:12
הנסיעה מהר חצרון לצפירה מאוד איטית- הנסיון שלי מראה שהשביל כולו חרוץ אחרי הגשמים... אבל לכל אורך הדרך יש נוף פתוח של רמת המדבר שעכשיו היא ירוקה מתמיד.... אם נוסעים דרך הר חולד, וממנו לריבי, הידי ואיתי (מי היו, אתם יודעים? ולמה הבדואים קוראים להם "ההרים המשוגעים"? ), ולצפירה, צריך גם לקחת בחשבון את קטע השביל בין חצרון לחולד שהוא ג'עג'וע ומאוד איטי, כולל מעברים של ערוצונים שעלולים לקחת הרבה זמן אחרי הגשמים. אבל אם כבר- זה המסלול הנכון מבחינת קילומטרז' ועניין- הדרך הקצרה מחצרון לצפירה ולכביש זה פחות מחצי יום.

אסף.

yoav
14-12-04, 02:26
האמת שאנחנו לא ישנים בשטח, כך שממילא יגיעו לשוקת בסביבות 08:30, נעלה לתל ערד..09:00----ניכנס לשטח----> עד חצרון לפחות שעתיים (עצירות, צילומים, קפה...). שם אפשר להחליט לפי מצב השטח וקצב ההתקדמות . מאוחר יחסית- יורדים לצפירה (גם שם יש איזה שעה של טיול רגלי עם אוכל וצילמונים של נחל צאלים). הקדמנו ----> בדרך הארוכה והמג'עג'עת... אנחנו מוגבלים ממילא בשעות אור. אגב- ממה שנסעתי שם פעם אחרונה- אכן היה מחורץ מאוד (לא נסעתי את הקטע העוקף רק את ה"דוך")- אבל בוץ לא היה כי האדמה טרשית ולא "מתבייצת" במים- זה נכון או סתם באתי מספיק זמן אחרי הגשם?..

(אגב קרקע מחורצת- היו שם הצלבות שהצריכו הושבת חבר על כנף הסמוראי ליצירת מגע עם גלגל בקרקע ! גרררר- תזכירו לי לקנות נעילות מתישהו..)

מה הסיפור עם הכיתוב במפה "עבירות קשה"- אכן קשה?..

asafk
14-12-04, 02:39
לא משהו רציני (נכון לחורף שעבר). אחרי הכל...

אנחנו בכל זאת ג'יפים

או בעצם... לא.
:twisted:

אסף.

המהנדס
14-12-04, 02:42
אתה יודע שבסופו של דבר כל בעל סמוראי חולם על דיפנדר 90
לא.
בעל סמוראי מחפש 3 תכונות:

1. זול
2. אמין
3. פשוט

זה לא דיפנדר בטוח ...

asafk
14-12-04, 03:00
טוב... בסדר.. הרגשי נחיתות שלכם מוצדקים בהחלט, אז אני אפסיק לשחק עליהם.

בינתיים, אם משעמם לכם, תנסו לענות על זה (הכנה לטיול):

(מי היו, אתם יודעים? ולמה הבדואים קוראים להם "ההרים המשוגעים"? )

זה די קל, אני רק מנסה לגרום לכם להתעניין במשהו מעניין לקראת הטיול. אולי זה יגרום לכם להפסיק עם הרפלקס של התגוננות כשמישהו אומר משהו על ה"לא ג'יפים" שלכם. :) :)

אסף.

yossivarman
14-12-04, 09:40
אני מקווה שבסוף יצא מהשרשור הזה טיול :shock:

עודדוש
14-12-04, 09:41
שלום,
שמעתי יומיים והתעוררתי, למרות שאני עוקב עד הרגע שאדע בוודאות שאני פנוי ואודיע על הצטרפותי. בכל אופן אם יומיים מה על הנגב המערבי אולי לכיוון נחל צניפים, או התחלה באזור בארותיים הדרמה לכיוון הר כרכום, טיפוס למעלה (רגלי כמובן) ומשם לכיוון מצפה רמון.
בכל אופן יותר מדי עצות ורעיונות ובסוף נשארים בבית, לכן כדי להחליט שני דברים: יוצאים ליומיים ושעת מפגש? והאם מדובר בסוף שבוע זה? כל השאר כבר התארגן מסביב (מה לעשות אי אפשר בלי המימד הרביעי), כי בגדול העיקר הוא להיות בחוץ המסלול לטעמי הוא בעדיפות שניה.
אז יאללה להתפקד
עודד

yossivarman
14-12-04, 09:53
אני אוסיף ואומר
יואב :!: :!: :!:
אם אתה לא תחליט - זה לא יזוז פה
יצרת פה קבוצה של מאמינים אחריך - אז יאללה תחליט :D

yoav
14-12-04, 09:59
יוסי- כפותח השרשור אני יכול להבטיח לך- בשישי בבוקר- אני עומד עם סמו בנק' המפגש, קפה ועוגיות על מכסה המנוע מוכנים לכל הבאים מרחוק- גם אם זה רק אתה :lol: טיול יהיה!

עודדוש- סופ"ש הזה- אני יוצא רק ליום אחד (אתה מוזמן להציע יומיים למי שמעוניין- יש פה הרבה "מתעניינים" לאורך השרשור, ולטייל עמם כבר בסופ"ש הקרוב- אני לא יכול יומיים השבוע)

הטיול הבא (שזה אומר עוד כשבועיים שלושה לערך- כבר יהיה יומיים, לינת שטח וכו', וכמובן- אחרי שנוודא שלנקסוס אין שום תירוץ לא לבוא..).

כרגע ההתלבטות היחידה היא המסלול- בגלל כל העניינים שהוזכרו קודם ואין צורך לפרט (מרחק מהמרכז, בוץ אחרי הגשמים הצפויים וכד').

מסכים איתך לחלוטין- לצאת לשטח זה הכיף. המסלול המדויק הו א משני בחשיבותו. פורה הוצעה כקרובה למרכז כדי לא להסיע אתכם מהמרכז עד אליי לחצי יום טיול ואז מחשיך ב 16:30 ונגמר היום. לכן את המסע הדרומי נעשה יומיים. את הטיול הקרוב כבר נעשה חד יומי כמתוכנן- פשוט כי עבר כבר יותר מדי זמן מטיול גמדים 1 וצריך לשמור את הגחל בוער שיהיה מה להבעיר לטיול הגדול.
בכל מקרה- פורה, חצרון, לא חשוב- תאמין לי שיהיה כיף!
יואב.

yoav
14-12-04, 10:02
יוסי- לא ראיתי את הודעתך... כאמור- ההחלטה היתה כבר בראשית השרשור: יום שישי, 17/12/04, טיול חד יומי. :idea:
לא השתנה כלום חוץ מהתלבטויות משותפות לגבי המסלול :lol:
(איך אתה אוהב את הקפה שלך?)

החוקר
14-12-04, 10:27
אז סגור שנוסעים ביום שישי! לפי שיחה עם יואב לדרום,לא פורה אלא דרומית
יותר.כדי לדעת למי לחכות בבוקר עם הקפה המדדדדדהים של יואב כדאי
שמי שמגיע יודיע שוב.
בקיצור,מיספרי ברזל להתפקד:
1.טל+סמו קשיש 8)

Galgo
14-12-04, 18:03
יואב - גם אנחנו איתך,
דרומית יותר, צפונית יותר, בוץ אבק -לנו לא משנה... (בהנחה ש"שילגיה" לא תיתקע ראשונה:twisted: )
אבל טיול ביום ו' הקרוב בבוקר - עושים !!!

אני חושב שאפשר לסגור על :
אופציה א' למזג אוויר טוב: התכנון המקורי של פורה (לפי הערכת "ביוץ" בערב שלפני).
אופציה ב' למזג אוויר רע : דרומית יותר לפי ההצעה האחרונה (מצפון לכביש ערד ים-המלח).

מי שמתאים לו יגיע, מי שלא - יגיע בפעם הבאה או שיארגן טיול בעצמו צפונית יותר.

נשתמע,
קטי וגל...

danip
14-12-04, 19:18
גם אני בפנים
ולא משנה לאן 8)
העיקר שרואים קצת שטח :D

דני ומעין מתפקדים.

המהנדס
14-12-04, 19:41
אופציה א' למזג אוויר טוב: התכנון המקורי של פורה (לפי הערכת "ביוץ" בערב שלפני).
אופציה ב' למזג אוויר רע : דרומית יותר לפי ההצעה האחרונה (מצפון לכביש ערד ים-המלח).

זו כוונתי אם זה יהיה א' אז אני בא אם לא ביום ראשון יש לי נעילה אחורית :lol:

yossivarman
14-12-04, 22:19
מסכים לפורה יום שישי
או דרומה
יוסי קספר וקוקולה

airzax3
14-12-04, 23:01
ברמת העקרון אנחנו בפנים
רק שקרן התחילה לפתח סימני הצטננות\שפעת (יש כאן משהו שמבין ברפואה? :lol: )
אז אם זה לא יתפתח או שיתפתח אבל לא יעבור אלי(ואני אהיה מספיק לא נחוץ :lol: ) אנחנו בפנים

סמוראי 92
15-12-04, 00:10
הודעה לאיתי וליתר מאחרי שישי :

אם אני לא טועה יש לך סמוראי שבסיס הגלגלים שלו הוא כמו של דיפנדר קצר.

לעניות דעתי הלא מקצועית סמוראי ארוך משופר בשיפורי נקסוס יכול להתעלות על הדיפנדר 90.

אני אדע את זה בוודאות עם השנים כי קניתי סמוראי ארוך שנת 88 ויהיו בו שיפורי נקסוס.

בסוף השבוע הזה אני מתעתד לצאת לטיול של יומיים. אני מסיים ללמוד ביום שישי רק באחת (כמו זוגתך שתחיה). אני מאמין שאני אשים פעמי דרומה ואפגש עם כמה נפולות של גמדים, אם אתה בעניין אפשר לתאם ירידה משותפת דרומה ואפילו לתכנן מסלול מתאים לשבת בוקר, שזה בערך מתי שיצא לנו לטייל באמת.

אני מעונין בטיול עבירות קשה ואני בטוח שנפולת הגמדים שתישאר ללילה תשמח לטיול שכזה, בטוחני שהם מספיק מקצועיים כדי להתגבר על הבעיות שטיול כזה יציב, ( סתם דוגמא מדעתי הלא מקצועית תהיה משאבת הבלמים של שגיא שקיבלה טיפול חורשן קומפלט בחצי שעה) ואני גם מאמין ששיירת הגמדים תתקצר והקצב יוכל לעלות וגם דרגת הקושי.

בקיצור לילה, מדורה (ליאור יביא גיטרה -שחר להזכיר- שגיא להזכיר- ליאור לזכור) הכלב של שגיא יילל והכלב שלי יתגעגע (כי אני לא רוצה שהוא יפגוש את ג'ינג'ר -טוב לאף אחד מהם לא יצא מזה- תלוי מי ינגוס ראשון) אז הנה אני משאיר את הפלאפון הסודי שלי 052-4838147
אלי והמשך יבוא.

סמוראי 92
15-12-04, 00:19
הודעה לאיתי וליתר מאחרי שישי :

אם אני לא טועה יש לך סמוראי שבסיס הגלגלים שלו הוא כמו של דיפנדר קצר.

לעניות דעתי הלא מקצועית סמוראי ארוך משופר בשיפורי נקסוס יכול להתעלות על הדיפנדר 90.

אני אדע את זה בוודאות עם השנים כי קניתי סמוראי ארוך שנת 88.
בסוף השבוע הזה אני מתעתד לצאת לטיול של יומיים. אני מסיים ללמוד ביום שישי באחת (כמו זוגתך שתחיה). הכיוון דרום והתיכנון הוא להיפגש עם כמה נפולות של גמדים, אם אתה בעניין אפשר לתאם ירידה משותפת דרומה ולתכנן מסלול לשבת בוקר, שזה בערך מתי שיצא לנו לטייל באמת. אני מעונין בטיול עבירות קשה ואני בטוח שמי שירוד את הלילה במדבר ישמח לטיול כזה, ובטוחני שהם מספיק מקצועיים כדי להתגבר על הבעיות שטיול כזה יציב, ( סתם דוגמא מדעתי הלא מקצועית תהיה משאבת הבלמים של שגיא שקיבלה טיפול קומפלט בחצי שעת חורשן משחר וליאור לנגד עיני המשתאות)

בקיצור לילה, מדורה (ליאור יביא גיטרה -שחר להזכיר- שגיא להזכיר- ליאור לזכור) הכלב של שגיא יילל אל הירח, נמנגל ונקום שבעים לצוקים ומדרגות סלע ( מישהו אמר מעלה יאיר ? )

מי שמעוניין שיחזור אלי בפרטי.

נ.ב אם ירד גשם אז דרום יורד מהפרק- הסמוראי לא מספיק מהיר כדי לברוח משיטפון והשמיעה שלי לא משהו אבל מצד שני בוץ אני אוהב.

תומר א.
15-12-04, 00:36
בשיפורי נקסוס

גדול, הרגת אותי.
האמת אם זה מה שהוא עושה עם מכונת כביסה מעניין מה הוא יעשה עם ג'יפ אמיתי :roll:
:twisted: :twisted: :twisted:

סמוראי 92
15-12-04, 01:56
המכונת כביסה הזו מכבסת יופי.

הבגדים יוצאים מחייכים, מלאי ברק.

ואת הארנק היא משאירה בצבע המקורי :lol: (פחות או יותר טפו טפו טפו חמסה חמסה שום בצל)

yoav
15-12-04, 02:31
לא רוצה לקלקל את החגיגה- אבל התפתחו פה כבר כמה "שרשורי-בת" וכדי שיהיה יותר קל לעקוב (סה"כ זה שרשור פרקטי לגבי סופ"ש הקרוב ולא שרשור פילוסופי כהרגלנו האם את הבורג שמחזק את השלאנגה של הבאנגה יש לחזק עם ידית מומנט או ע"פ תחושה :lol: ) אני מבקש שיפתחו שרשורים אחרים לגבי הטיולים האחרים...
ביום שישי, 17.12.04 אני יוצא לטייל בסביבתי הקרובה, במתכונת הדומה לטיול הקודם בנחל חימר וסביבתו, ומזמין שותפים לטיול.
אני מבין שכרגע אני צריך להכין קפה בבוקר ל:
1. טל ונירית
2. יוסי וב"ב
3. שיה
4. דני ומעין
5. גל וקטי

* נחום ועידן בסימן שאלה (תלוי במסלול ובמצב בריאותה של קרן)

להזכירכם אנחנו תלויים קצת בחסדי מזג האויר- אז נא להשאר מעודכנים (העידכונים יופיעו פה).

אם עוד מישהו מתכוון להגיע/או מישהו מבטל- נא להודיע לי שאדע למי לחכות.
אם מישהו שמתכוון לבוא לא שלח לי את הפל' שלו בה"פ- זה הזמן.

לילה טוב,
יואב

danip
15-12-04, 14:32
אז איפה נפגשים בסוף ומתי ?8:30?

עודדוש
15-12-04, 14:46
שלום
יואב אתה יכול להכניס את המסלול, בבקשה.
תודה רבה
עודד

zagi
15-12-04, 17:41
אני לא בטוח שאגיע ... התעוררתי היום עם סימני שפעת ...
בכל אופן , מחר אדע ...
שגיא .

yossivarman
15-12-04, 18:10
התחיל לרדת גשם שוטף פה בשרון
יואב מה קורה אצלך :?:
תבדוק אם האזור שאתה מציע (הדרום היותר רחוק)
לא הופך לשיטפונות

לפי התחזיות יהיה בסדר בשבת

yoav
15-12-04, 23:36
או קיי- אז יורד פה גשם. מה שאומר שפורה מחוץ לתוכניות, ונשארנו עם התוכנית של צומת שוקת.
אז הנה קריאה אחרונה למי שמתכוון להגיע:
17.12.04, יום שישי, 08:30 אני מעמיד קפה ועוגות של בוקר בתחנת הדלק פז שבצומת שוקת (נא לתדלק כאן לפני ירידה לשטח)
עולים לכיוון שמורת תל קריות (או דרך הכביש או דרך יער יתיר- נראה)---> גבעת עדשה ונחל עדשה---> כתף חצרון---> הר חצרון: בהתאם לקצב נחליט כאן אם לרדת "דוך" לכיוון ברכת צפירה או להמשיך לכיוון הר חולד---> ברכת צפירה כולל טיול רגלי לבריכה ולתצפית המרהיבה על נחל צאלים (אם קצת מזל יהיו בו מים!)---> בקעת קנאים---> כפר הנוקדים--->הביתה.
נסיעה של כ 6 שעות בשטח ויציאה לפני החשיכה.
נוכל לתבל עם קצת מעלות ותצפיות אם יהיה זמן וחשק.
יש בקבוצה נשק וציוד ע"ר,( והרבה אמונה וכוונות טובות :twisted: )

כרגע אני יודע על המצטרפים הבאים:
1. שיה
2. יוסי
3. מעין ודני
4. גל וקטי
5. טל ונירית

דני- שלחו לי מס' פלאפון בבקשה בה"פ!
אם עוד מישהו מתכוון לבוא ורוצה שנחכה לו - נא להודיע כאן.
אוכל מים וכו'- BYO

יאללה ביי!
יואב :lol:

Chani W
16-12-04, 00:17
לנוכח האוכל המשובח והחברה מהטיול הקודם, אני אקום מוקדם ואצטרף.

חני

ארז
16-12-04, 00:19
ה' אדירים, כמה אתם מדברים......

yoav
16-12-04, 00:25
ארז ככה זה - מסורת בהתהוות- אנחנו עוד בשלב הלמידה (לטיול הקודם היתה לידה יותר קלה).... הלקח הופנם- בטיול הבא אני פותח את השרשור עם הודעה סופית על מקום ושעת מפגש והמסלול למשך היום, ואח"כ רק התפקדויות...
עוד שניים שלושה טיולים והחבורה תפגש בדממת אלחוט :lol:
וכמובן-
6. תנו כבוד ל..... ח נ י

yossivarman
16-12-04, 10:53
טוב ,האם יש פה מישהו שיוצא מאזור המרכז ?
אולי נפגש לפני צומת שוקת
אני מגיע מהוד השרון
אני מקווה שבסוף יצא מהשרשור טיול

יואב - אני חושב שאפשר להכתיר אותך כמלך מייצרי/יוזמי
השירשורים הארוכים ביותר :D - עכשיו אנחנו אומדים על 7 דפים
נראה לכמה נגיע עד שנצא לטיול :)

airzax3
16-12-04, 15:39
גם אני יוצא מהמרכז (99%) אז למי שרוצה להיפגש בתחנת דלק הסיירים על אשדוד-תל אביב שישרשר טלפון:
נחום 050-5533803

yossivarman
16-12-04, 15:41
יוסי -0524280487

באיזה שעה??
נניח 7:15 - 7:20
- סמוראי כחול

yoav
16-12-04, 16:31
יוסי כתב שני דברים:
1. " אני מקווה שייצא מזה טיול"... יא קטן אמונה שכמותך- אם תמשיך ככה אינ משאיר אותך בצומת :twisted:
2. " יואב- נכתיר אותך למלך יוצרי השרשור הארוך ביותר"- כבר כתבתי שפעם הבאה אני פותח את השרשור כשהכל מסוכם להתפקדות בלבד. לגבי הקשקשת של כולם פה- קטונטי... (לפחות מהשרשורים שלי יוצאים טיולים! :twisted: עד היום 100% הצלחה :wink: )

אני נוסע ולא אשוב עד מאוחר (וגם לא אהיה זמין בפלאפון), לכן אני מפרסם בעצם את הרשימה הסופית של מיש הודיע לי שהוא בא מחר. אם עוד מישהו מבטל/מצטרף- נא להשאיר פה הודעה, כולל מס' פלאפון (אפשר בה"פ )!
אז זו השמיניה:
1. יוסי
2. דני ומעין
3. טל ונירית
4. חני
5. גל וקטי (כרגיל יוצאים דופן בסמוראי המגודל שלהם... )
6. עודד
7. נחום

לאורך השרשור באו והלכו אנשים רבים, אז מבחינתי זו הרשימה שאני יודע שבאה, בבקשה לעדכן אותי אם יש שינויים!

נ.ב: יהיה קר מחר! נא להתלבש בהתאם!
להתראות בבוקר
יואב

airzax3
16-12-04, 17:41
נפגשים בתחנת דלק הסיירים
תחילת תזוזה דרומה בסביבות 07:20
בנתיים:
נחום
יוסי
סער

מי שרוצה להצטרף שישרשר+טלפון שנדע למי לחכות.

yossivarman
17-12-04, 00:22
נחום - אני שם ב7:15 7:20

yoav
17-12-04, 00:34
או קיי- חזרתי. ואני רואה שגם הפעם אחרי הכל, תהיה נכחות מרשימה מאוד :!:
הרשימה המעודכנת למחר היא:
1. אני :lol:
2. דני ומעין
3. טל ונירית
4. חני
5. גל וקטי
6. עודד
7. נחום
8. סער
9. יוסי

הפלאפון שלי לכל מקרה של בעיות/שינויים של הרגע האחרון הוא:
0547-366059

לילה טוב
יואב.

yoav
17-12-04, 18:04
חזרנו!
תריסר, שנים-עשר, י"ב, תריע-עשר, מניין שבטי ישראל, בת-מצווה, דוז-פואה, מניין חודשי השנה! כן- לא פחות משנים עשר רכבים התייצבו הבוקר בצומת שוקת!
תודה לכל מי שבא- מקווה שנהנתם. אני נהנתי מאוד.
אין לי מצלמה :( אז מי שצילם - שיפרסם!

יואב :lol:

zagi
17-12-04, 18:45
יואב ...דוז פואה , לך ....
טיול מהנה , נופים מדהימים ו ..... שנים-עשר ג'יפים ...יפה לך .
וכמו שכתב - יואב תמונות ....והכל ...( אם לא כאן , אז תעמיסו על השרת של ג'יפ טריפ )
אני ממשיך את הטיול עם סמוראים מהפורום ( לינה בשטח היום ..) ואולי אצרף תמונות גם משם ...
ועוד פעם יואב ...אחלה טיול .
שגיא .
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

airzax3
17-12-04, 20:16
גם אני בבית-היה שיגעון!
יואב הוביל שוב (רק שהפעם הוא לא צייר מפה ) ושיחק אותה בענק -12 ג'יפים <b>ריספקט!!!</b>

קצת תמונות:
איזה יום!
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e42e8700e3ffc4222bd11289a90020000.a spx

מסדר נוכחות
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e2d546d0e6de748abafa887b870020000.a spx

שגיא מחפש קיצורי דרך...
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e6b3e5a327642493d824af87c40020000.a spx

מי שנוסע מלפני ומאחורי הוא גמד...
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e1553afe3095c470dac66e96460020000.a spx

4X4
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e7aba125c49644550a2af3db290020000.a spx

ארוחת בוקר
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844edbf4b3583c1b4ab192a85fc530020000.a spx

מפוזרים בשטח
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844ec463bb63183e49c78318a13130020000.a spx

בדרך למעלה...
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e8af23aa9f145454e833314d440020000.a spx
http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e44289ff7583a43499c991a77c0020000.a spx

והגראנד פינאלה- ארוחת צהריים (חדי העין שבינכם ודאי יבחינו במים שהבטיח לנו יואב :lol: )

http://imgsrv.pic4u.co.il/af844e93d1a99fa16d4dfcb3807a2d70020000.a spx

המהנדס
17-12-04, 20:47
יאאאאלה למה לא באתי :x
כוס אחתק ....
גרמת לי לקנא...
אחלה תמונות (זאת עם הגמל --נשיונל ג'אוגרפיק)
בקרוב טיול חדש הא ??

נחום שמעתי על הביצים שקיבלו מכות :shock:

(של הדיפרנציאל :D )!!!!

נראה שהיה לכם אחלה טיול ואחלה יום
לי לא ממש :cry: :
אחרי קניית המייסבים ב600 שקל במכשירי תנועה אני ובועז היום התחרענו על המייסבי גלגל האחוריים והדיפרנציאלים (אבא שלי התחרע אנחנו הסתכלנו.. :lol: )
מסקנה: לא להחליף מייסבי גלגל אחורי בסמוראי אלה אם ממש אבל ממש חייבים.

yoav
18-12-04, 10:09
או קיי-מי מחריש תמונות?!
אני יודע שהיו עוד מצלמות- אז קדימה, קדימה- השקעתי בכם במסלול-שברתי בקלית אחורית , תנו קצת תמונות.... :cry:
אגב- קרדיטים:
תודה ל שלושה שמשך שבועיים עמדו בכבוד במבול השאלות והחקירות שלי לגבי העבירות הבטיחות והנופים בצירים השונים, ותרמו מנסיונם לתכנון של המסלול הסופי (שאני חייב להגיד שהיה ממש יפה):
דורון (אחראי פורום טויוטה), אסף (שעוד לא ענה על החידה של עצמו) ואבירם ברקאי (שענה מיד ובאופן מפורט לכל מייל ששלחתי לו).
אם מישהו מחפש מסלול מעגלי ליום טיול מלא- מומלץ בחום :!:

אז קדימה- תמונות
יואב

airzax3
18-12-04, 13:18
טוב, עליתי על גלריה מוחרשת של גיא(הטוחן סלעים)שמח
בג'יפטריפ-אל תספרו לאף אחד...
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=1&item=3624&p g=1

http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=1&item=3624&p g=1

yoav
18-12-04, 13:55
מילא להחריש תמונות- אבל למה לצלם בחושך? :twisted:

אלכס ר
18-12-04, 16:28
שלום.
קישור לתמונות
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=1&item=3632

debilezem
18-12-04, 18:58
אתם הג'יפאים...
איזה כיף לכם...
אני רק משחק בדיזות כל היום.
אולי פעם הבאה אוכל להעמיס את הג'יפ שלי על איזה משאית לדרום
ולטייל איתכם...
פעם הבאה- אני בא!!!
אולי.

Galgo
18-12-04, 19:59
האלבום עדיין בהתהוות...בדקו אותו בקרוב כאן :
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Albums&group=1&item=3638

yoav
18-12-04, 20:47
גל וקטי- אחלה תמונות!!!! :lol: :lol: יש 2 שאתה חייב להעביר לפה: את הייהוו האורכית, ואת התכנסות הבוקר...PLLEAAASSSEEEEEE

המהנדס
18-12-04, 20:55
יופי של תמונות
הן דומות מאוד לתמונות של הטיול הקודם :lol:
בטיול הבא משנים נוף :)

Galgo
18-12-04, 20:57
תודה...תודה... התמונות אפילו באיכות גבוה יותר במקור - אז אם מישהו מעוניין בקובץ גדול יותר- שיצור איתי קשר :P
לבקשת יואב (ובאדיבות שרת ג'יפטריפ), התמונות מהתכנסות הבוקר (כמיטב המסורת- קפה ורוגלך..טריים הפעם :wink:
http://www.jeeptrip.com/albums/7bt3repg-2.jpg

ולשיירת הגמדים:
http://www.jeeptrip.com/albums/eapqf0ed-2.jpg

להתראות בטיול הבא :lol:

yoav
18-12-04, 21:08
עידן- הנוף היה שונה, העבירות היתה שונה, השיירה היתה שונה- הכל היה שונה :!:
מה לעשות שמיטב מסלולי השטח מרוכזים דווקא בחלק הדרומי של מדינתנו.. :wink:
( ומה לעשות שבינתיים היחיד שלוקח על עצמו ברצינות לארגן מסלול מהתחלה ועד הסוף , כולל סיורים מקדימים, חרישת ספרים, התייעצויות עם חצי עולם וכו', גר דווקא בנגב... :twisted: אני אשמח לבוא לטיול הבא בתור "אורח".... מרים את הכפפה? :lol: )

המהנדס
18-12-04, 21:53
הלוואי והיה לי מסלול טוב שאני מכיר :cry:
אני בדר"כ מצטרף לכאלה שמארגנים :twisted: טיולים.
ברגע שיגמרו הלימודים אני אקדיש את יותר זמן לטובת העניין כרגע גם לטיולים המאורגנים ע"י אחרים אני בקושי מגיע .
רוצה לבוא לטיול במרכז ? בוא לירקון/פלמחים אין לי משהו אחר ליד הבית.
גם מסלולים אלו יהיו קצרים יחסית ומיועדים לכמות קטנה יותר של רכבים.

עודדוש
19-12-04, 08:41
בוקר טוב
תודה רבה לכולם על הטיול המהנה, בסיס טוב לעוד טיולים.
שבוע טוב
עודד

danip
19-12-04, 09:25
בוקר טוב לחבורת הגמדים
היה אחלה! אחלה! אחלה! של טיול
יואב תודה על הארגוןץהמסלול היה ממש מוצלח :lol:
והיה כיף להפגש עם כולם
נתראה בטיול הבא
דני

החוקר
19-12-04, 09:53
גמדים יקרים, היה כיף של טיול מכל הבחינות ושוב תודה ליואב על
היוזמה והמסלול המהנה עוד יותר מהקודם(שהיה מדהים).
אם יש מישהו שמוכן לארגן איתי טיול באזור הרי י-ם ועמק האלה(עודד,גל,דני-יואב אתה
תהיה אורח הפעם :lol: )שיצור איתי קשר-מפה יש.
טל עם הקשיש בחבורה 8)
050-8225433

danip
19-12-04, 12:09
היי טל ההצעה מתקבלת בברכה
ברגע ששלי יחזור מהאשפוז הדחוף אחרי שהערתי את כול רחביה בדרך הבייתה :( ...

ודרך אגב הרדיו מחכה...

yossivarman
19-12-04, 13:50
הנה התרומה שלי
http://www.pbase.com/yosivarman/inbox
אגב אין לי מושג לקשר את השמות לרכבים
מי זה אלכס?
מי זה עודדוש?
יואב!
נו תארגן סיבוב נוסף

yoav
19-12-04, 14:32
דני- רבים מאיתנו יצאו קצת חבולים מהטיול. אצלי זה נגמר בבקלית שבורה בלבד (80 ש"ח מקורי של סוזוקי - הוחלף הבוקר..), סער איבד חתיכות מתלה בדרך הביתה ואני מבין שאתה גם סובל מתופעות לוואי של הטיול :twisted: בכל אופן- זה כל הכיף! (כל עוד זה מסתכם ב 80 ש"ח כמובן...)- סתם...
יוסי- סחתיין על התמונות! והמון תודה על כיסוי הגלגל כמובן :lol: :lol:

שיהיה ברור לכולכם שאני כבר שוקד על המפות לתכנן את טיול היומיים שלנו, האיזור יהיה המכתש והערבה, ובקרוב! ככה יוסי, לא יהיה שלא תדע לשדך את השמות הפרצופים והרכבים התואמים בתום טיול.

שוב הראנו לכולם שאולי אנחנו מדברים הרבה יותר מדי- אבל בסוף גם עושים עם הרכבים את מה שהם נועדו לו- מטיילים!

עד הפעם הבאה,
תודה לכל מי שהצטרף לשיירה,
אני נהניתי,
יואב.

danip
19-12-04, 16:10
יואב אם אתה צריך עזרה בתכנון המסלול הבא צור קשר אשמח לעזור
אולי אפילו נצליח לאתגר אותנו :twisted:
בברכת החלמה מהירה לקיפי שלי
דני

-->