PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסאות לג'ימיני

Richard
12-05-11, 16:21
לחברי הפורום שלום..

לא מזמן קראתי פה באחד הדיונים על התאמת כיסאות של מזדאה 3 לג'ימיני ושבסה"כ זה נותן פטרון יחסית מוצלח..

השאלה שלי היא כזאת.. באפשרותי לשים את היד על כסאות של האודי a3 , הרכב הוא 2 דלתות ועבר תאונה.
והבחור שהרכב שייך לו מוכן לתת לי אותם כמעט ללא תמורה.. האם יש פה מישהו שעשה החלפה כזאת? מה בדיוק צריך לבדוק כדי לדעת אם זה מתאים?

תודה והמשך יום טוב.

Chili Pepper
12-05-11, 19:54
לדעתי הכיסאות של המאזדה הם לסמוראי ולא לג'ימני.
איזה פתרון אתה צריך? מה רע בכיסאות של הג'ימני?
חוץ מזה שאין ידית אני מוצא אותם בסדר גמור..

אביעד פ.
12-05-11, 20:15
בחיית, הבחור רצה תשובות, לא שתשתכנע אותו שהוא לא צריך את זה.
מה רע? הם לא נוחים. נסעת על כסאות של A3 לאחרונה? אתה מבין איזה הבדל?

ריצ'רד, הכסאות האלה שווים הרבה כסף, ובהחלט כדאי להתקין אותם, הם מאוד נוחים וגם יתאימו מבחינת זה שאפשר לפתוח אותם לכניסה למושב האחורי.
מה שאתה צריך למדוד, זה את הגובה של הכסא (אני מאמין שזה בסדר, האאודי נמוכה) ואת החלק הכי רחב שלו.
אם החלק הכי רחב שלו, צר מהמרחק שתמדוד בין הקונסולה של הבלם יד לבין הפלסטיק של הדלתות בצד, אתה תוכל כנראה לעשות את ההתאמה.
איך בדיוק? את זה תצטרך לראות בשטח שהכסאות ביד ולעשות את החשיבה שם.
לפעמים זה כולל חיתוך של כל מערכת המסילות המקורית וריתוך על מערכת המסילות של הג'ימני.
לפעמים ריתוך עם מערכת המסילות המקורית, עד מסגרת מתכת שנבנתה במיוחד בהתאמה לחורים שברצפת הג'ימני.
בהצלחה, ופרסם תמונות.

Tom Bril
12-05-11, 22:54
אני התאמתי מושבים של מאזדה שלוש 2010 לסמוראי.
חשוב לציין שזה עסק לא כל כך פשוט ודורש הרבה סבלנות כדי להתאים את המושב כמו שצריך,

בנוסף לפני שאתה לוקח את המושבים תמדוד במדויק מה הוא הרוחב של בסיס המושבים.

המושבים של המזדה נכנסים בול בלי מקום למשחקים ימינה שמאלה עד כדי כך שצריך להוריד את ברגים של תופסני החגורות כדי שיכנסו.

מרכב כמו אודי אי 3 הייתי מצפה למושב רחב יותר למרות שזה לא מחייב, תבדוק טוב טוב לפני !!

Richard
13-05-11, 20:00
חח אתה משווה את הכיסא ספוג זול של הג'ימיני לכיסא של A3 ,רכב גרמני!? אני חושב שאין צורך להוסיף מדוע אני רוצה לעשות את ההחלפה הזאת..
עשיתי קצת חיפוש באינטרנט והכיסאות האלה באמת יקרים.. אני מקווה מאוד שזה יתאים כי זה יכול לתת שידרוג משמעותי לרכב.

בכול אופן שבוע הבא אני יעשה מדידות לכיסא.. יש לי קצת חששות כי נאמר לי שהכיסאות האלה מצוידים בקריות אוויר בצדדים ואני יודע בוודאות שהכיסא של הנהג הקריות נפתחו בזמן התאונה.. אין כרגע מושג איך אפשר לתקן את הכיסא, יש מצב טוב שאם הכיסא יתאים אני יצתרך לקחת אותו לרפד ויש לי הרגשה שהעסק לא יהיה זול, אבל עדיין מוקדם לדעת.

תודה ואחלה סופ"ש

לירן.
13-05-11, 21:32
המושבים המקוריים של הג'ימני זוועה, קשים, קטנים, לא תומכים.

אני חושב שהפתרון הכי טוב בשבילנו זה למצוא ולהתאים מושבים של רכב 3 דלתות ספורטיבי קטן.
כמו הצרפתיות, 106XSI, קליאו RSI, פז'ו .206XS/GTII
אני תמיד זוכר את המושבים שלהם כיפים ונוחים מאוד, והגודל שלהם קטן יחסית כך שיש סיכוי טוב להתאמה.

Richard
15-05-11, 20:34
טוב אז ככה.. היום עשיתי מס' מדידות לכיסא.. מסתבר שמבחינת מידות הכיסא מתאים בצורה טובה, הכיסא רחב ב1-2 סמ"ר מהכיסא של הגימיני.. בגובה העסק נראה פחות או יותר זהה לכיסא המקורי,הכיסא עצמו נוח מאוד בהשוואה לכיסא המקורי.

הבעיה העיקרית כרגע היא המסילות והמנגנון של הכיסא, כול העסק שם ניראה טיפה מסובך ונדרשת פה הרבה מחשבה כדי לעשות התאמה כזאת, אני עדיין לא בטוח שזה אפשרי אבל נחכה וניראה.

שיהיה ערב טוב ושקט

Tom Bril
15-05-11, 20:46
המושב נראה חבל על הזמן, למרות שבאמת נראה שקשה לייצר פה תושבת שתנצל את הפונקציות של המושב (קדימה אחורה).

אני הייתי חושב על להוריד את כל המסילות המקוריות של המושב הזה ולהתאים את המסילות של הג'ימיני.

Tom Bril
15-05-11, 20:47
המושב נראה חבל על הזמן, למרות שבאמת נראה שקשה לייצר פה תושבת שתנצל את הפונקציות של המושב (קדימה אחורה).

אני הייתי חושב על להוריד את כל המסילות המקוריות של המושב הזה ולהתאים את המסילות של הג'ימיני.

בהצלחה

-->