PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקת נעילה אחורית בפאג'רו

jonny boy
12-05-11, 19:50
אם נועלים את הנעילה על אספלט ומבצעים פרסה או סיבוב האם זה מדד לתקינות הנעילה אם יש חריקה או לא?
ואם כן האם אפשר להסתמך על בדיקה כזאת כאשר הולכים לראות רכב לפני קניה?
פשוט אני מחפש דרך לבדוק את הנעילה האחורית, יש דרך אחרת חוץ מלבקש מהמוכר ללכת לחפש הצלבה באמצע העיר?

cgp
14-05-11, 23:15
גם ללא הנעילה אתה תשמע רעש כי הדיפרנצילים מחוברים ביחד ואין הפרשי מהירות ביניהם, ועל הכביש אין חיכוך כמו בשטח.

פשוט תעמוד בניוטרל ב LOW בלי רדיו, ברגע שאתה לוחץ על כפתור הנעילה-כלפי מעלה, אתה אמור לשמוע את הקומפרסור שממוקם מתחת למושב האחורי צד נהג, לוקח משהו כמו 40 שניות, במידה והנעילה לא הופעלה באותו אירוע, כמו GPS שלוקח לו זמן לFIX ראשון.
אז תראה חיווי בלוח השעונים, נורה כתומה למטה בציור.

זה אמור לעבוד, עוד לא ראיתי פאגרו שיש חיווי וגם שומעים את הנעילה וזה לא עובד.
מעבר לזה את מצבה של הנעילה לא תדע, אלה אם כן תפרק, אבל זה חלק ממש חזק, ואלה אם כן בעליו הקודמים התעלל ברכב לא צריכה להיות בעיה.

ירון

jonny boy
15-05-11, 19:25
תודה, אני אבדוק את הנעילה בשיטה הזו

shahav
15-05-11, 23:13
על כורכר עם הגה מסובב, מהירות איטת, תוכל להבחין בנקל בנעילה.

על תישכח להשוות תפוח לתפוח: כלומר תכניס ל LOW סע מעט בהגה מסובב, תפנים, תנעל, סע באותו זוות הגה. שונה בתכלית? הנעילה עובדת, לא הירגשתה בהבדל? מהשהוא לא תקין...

רבין

jonny boy
16-05-11, 01:15
תודה רבין אני אנסה גם את זה,
לא שכחתי אותך עם התוכנה...

roibnun
25-05-11, 15:50
אל תנסה תוך כדי נסיעה זה יכול להעמיס על הפינים של הנעילה ולשבור את השיניים.
אני ממליץ להעלות את הרכב על ג'ק/בוקים מעץ (4 גלגלים) ותסובב את הגלגל האחורי - לפני נעילה הגלגלים האחוריים אמורים להסתובב הפוך אחד לשני, אחרי נעילה אמורים להסתובב לאותו כיוון.

shahav
29-05-11, 07:35
אל תנסה תוך כדי נסיעה זה יכול להעמיס על הפינים של הנעילה ולשבור את השיניים.
אני ממליץ להעלות את הרכב על ג'ק/בוקים מעץ (4 גלגלים) ותסובב את הגלגל האחורי - לפני נעילה הגלגלים האחוריים אמורים להסתובב הפוך אחד לשני, אחרי נעילה אמורים להסתובב לאותו כיוון.

אל תסע ברכב בכלל, אתה עלול לקלקל מהשהו...

עכשו ברצינות, לצורך בדיקת נעילה בסיסית מספיק כורכר, אתה יכל גם על כביש - הריי הרכב עוד לא שלך:-)

חשוב ליבדוק את הנעילה במאמץ, ליבדוק נעילה ושיחרור. בנעילות חשמליות מקוריות אין הרבה בעיות, ואם יש אז זה לרוב בעיות חשמל פשטות. ב ARB יש הרבה צרות בגלל שמן שמטפס בצינורות לחץ האוויר.

רבין

tallevi
29-05-11, 12:34
גם ללא הנעילה אתה תשמע רעש כי הדיפרנצילים מחוברים ביחד ואין הפרשי מהירות ביניהם, ועל הכביש אין חיכוך כמו בשטח.
מה אתה סח ?!
כשהדיפרנציאל פתוח,ברור שיש הפרשי מהירויות בין שני הגלגלים שעל אותו הסרן,הרי בדיוק לשם כך הוא קיים!
על הכביש אין חיכוך כמו בשטח ? נכון,על הכביש יש הרבה יותר חיכוך !

פשוט תעמוד בניוטרל ב LOW בלי רדיו, ברגע שאתה לוחץ על כפתור הנעילה-כלפי מעלה, אתה אמור לשמוע את הקומפרסור שממוקם מתחת למושב האחורי צד נהג, לוקח משהו כמו 40 שניות, במידה והנעילה לא הופעלה באותו אירוע, כמו GPS שלוקח לו זמן לFIX ראשון.
אז תראה חיווי בלוח השעונים, נורה כתומה למטה בציור.

זה אמור לעבוד, עוד לא ראיתי פאגרו שיש חיווי וגם שומעים את הנעילה וזה לא עובד.
מעבר לזה את מצבה של הנעילה לא תדע, אלה אם כן תפרק, אבל זה חלק ממש חזק, ואלה אם כן בעליו הקודמים התעלל ברכב לא צריכה להיות בעיה.

ירון

טל.

moshik999
30-05-11, 20:35
אל תסע ברכב בכלל, אתה עלול לקלקל מהשהו...

עכשו ברצינות, לצורך בדיקת נעילה בסיסית מספיק כורכר, אתה יכל גם על כביש - הריי הרכב עוד לא שלך:-)

חשוב ליבדוק את הנעילה במאמץ, ליבדוק נעילה ושיחרור. בנעילות חשמליות מקוריות אין הרבה בעיות, ואם יש אז זה לרוב בעיות חשמל פשטות. ב ARB יש הרבה צרות בגלל שמן שמטפס בצינורות לחץ האוויר.

רבין

זה לא נעילה חשמלית זו נעילה על לחץ אויר עם קומפרסור.

shahav
30-05-11, 21:14
זה לא נעילה חשמלית זו נעילה על לחץ אויר עם קומפרסור.

בפאגרו זו נעילה על לחץ אוויר? אתה בטוח? זו אמורה להיות נעילה מקורית לא?
אז למה לחץ אוויר?
רבין

moshik999
31-05-11, 13:06
הנעילה המקורית בפאגרו היא על לחץ אויר.

-->