PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיבלתי מכתב ממשרד התחבורה -קריאה חוזרת - החלפת זרוע פיטמן - פגרו Q שנה 1997

ben_naim
12-05-11, 19:34
שלום חברים יקרים,

קיבלתי מכתב היום ממשרד תחבורה שמתריע אותי על קריאה חוזרת של החלפת זרוע פיטמן...

מה הם רוצים ממני?

דורשים ממני ללכת לכלמוביל ...ואומרים שאם לא אגש לשם לא אקבל אגרת רישוי שצריך להיות בקרוב מאוד

משהו עשה את זה ? פעם ראשונה בחיים ששלחו לי מכתב כזה

תודה

boba banay
12-05-11, 19:58
קוראים לזה ריקול או בשפת היבואן\יצרן הוראת תיקון.
הוראה שיוצאת מטעם היצרן לבצע תיקון מסוים ברכב, בד"כ כאשר יוצאת הודעה ללקוח (דרך משרד הרישוי) מדובר בתיקון של ליקוי בטיחותי.
אין קשר אם רכבך באחריות או לא אתה חייב לעשות את זה במוסך היבואן או מורשה מטעמו.
מה שיפה שאסור לגבות ממך שקל על כך. מה שכן, אם לא תבצע את ההוראה לא יחדשו לך את הרישיון.

ben_naim
12-05-11, 21:37
אוקי,נקווה שלא יתחילו לעשות לי סיפורים על מסביב ...
בגדול איפה כדאי לעשות את זה בפתח תקווה
יש ממליצים על מוסך היבואן או על מורשה אמין בפתח תקווה ? שלא יעשה לי יותר מדי בעיות

תודה

וגם זה מוזר שעל שנה 1997 מבקשים .....עברו המון שנים ובכל זאת???

momi-r
12-05-11, 22:58
גם אני קיבלתי אותו מכתב בדיוק לפגרו שנת 95

כנראה שבחברה מצאו פגם כלשהו בזרוע הפיטמן והם מפחדים מתביעה או מליקוי בטיחותי ומבקשים מאיתנו לגשת למוסך ולבדוק את הזרוע אם היא תקינה אז הכל בסדר ואם היא לא אז מחליפים אותה על חשבונם .

בעל המוסך אומר שאין מה לדאוג לגבי חידוש הרישוי זה אולי קצת כדי להבהיל ולגרום לך שתלך למוסך ולא תתעלם - ואחרי בדיקה במוסך זה מתעדכן במחשב של החברה ושל משרד הרישוי . בכל מקרה אמר שלא הייתה בעיה של חידוש רישוי בנושא ממה שהוא זוכר.

GodsFather
13-05-11, 08:15
לקח להם 16 שנה להבין שיש בעיה בדגם ? מה עשו עד עכשיו ?

hadtomer
13-05-11, 09:59
שלום חברים יקרים,

קיבלתי מכתב היום ממשרד תחבורה שמתריע אותי על קריאה חוזרת של החלפת זרוע פיטמן...

מה הם רוצים ממני?

דורשים ממני ללכת לכלמוביל ...ואומרים שאם לא אגש לשם לא אקבל אגרת רישוי שצריך להיות בקרוב מאוד

משהו עשה את זה ? פעם ראשונה בחיים ששלחו לי מכתב כזה

תודה

אהלן. דבר ראשון- תגיד תודה. מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם שמחייבת את אזרחיה בביצוע ריקולים- ואם הם לא מבצעים, היא לא מעבירה אותם טסט. מדובר בתקנה שהעביר שר התחבורה ישראל כ"ץ (ההוא שנראה כמו מודעת ה"לפני" בפרסומות של ניתוחים לקיצור קיבה) זמן קצר לאחר משבר טויוטה.

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3408638,00.html

מכיוון שהתקנה נכנסה לתוקף רק לאחרונה, אז יבואני הרכב יושבים כעת לעשות בדק בית של כל הלקוחות- וזו הסיבה שההודעה איחרה להגיע בכל כך הרבה שנים.

במסגרת שינוי התקנות, שבוצע בשנה שעברה מחויבים כל יבואני הרכב לדווח למשרד התחבורע על כל הרכבים שדורשים ריקול – ולאחר מכן לבדוק מי לא ביצע – ולאחר מכן לזמנו אל מוסכיהם – חינם אין כסף – כדי לבצע את הריקול. רכב שבו לא יבוצע הריקול לא יועבר טסט. קח בחשבון שסביר להניח שאפילו לא ידעת שרכבך נדרש לריקול אי פעם- וכעת תקבל זרוע פיטמן חדשה – על חשבון היבואן

אסף ב
13-05-11, 11:02
סוף סוף נעשים דברים בכיוון נכון...

shmil
13-05-11, 15:11
ככל שזכור לי הריקול הוא לזרוע העזר, לא לזרוע הפיטמן.

-->