PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר את תוכנת הניווט TOPOMAP ל אייפון

Alik36
15-05-11, 17:02
והיכן אפשר לעדכן נקודות עיניין?

ishc
15-05-11, 17:11
אתה יכול להוסיף נק' לבד והתוכנה מתעדכת כל פעם שתפתח אותה.

אורי ק.
15-05-11, 21:24
בעיני זאת אחלה תכנה. פשוטה יעילה ועניינית. לדעתי זה היתרון שלה, ויש שיגידו החסרון. אין בה אופציות של הקלטת מסלול וכו' וגם אין זום אאוט יותר מדי. ניתן להעלות קבצי TWL.
איכות המפות טובה מאוד, והמפות מהעדכון האחרון של החברה. הדיוק קצת לוקה בחסר אבל בהחלט ברמה טובה.
יש לציין שאני לא מכיר תוכנות אחרות לאייפון ואין לי בסיס להשוואה. אבל אני מסתדר איתה מצויין, במיוחד בשימוש שאני צריך- למקד אותי בדיוק איפה אני נמצא על המפה ולהשליך את זה על מפת הנייר! לא הייתי יוצא לשטח רק עם התוכנה.

Alik36
26-05-11, 15:06
בטיול האחרון לנגב תוכנת עמוד ענן על גי פי אס רגיל עשתה את העבודה מצויין , TOPOMAP על אייפון לא היה כל כך ברור ולא היה נוח כלל.

boaz avrahami
26-05-11, 23:43
רכשתי אותה ואני לא ממליץ.
הבעיה העיקרית מבחינתי היא שהזום אאוט שלה מוגבל מאוד ומאלץ את המשתמש לראות שטח קטן מדי.
מאוד מפריע כשאתה רוצה לראות למשל כיוון התקדמות כללי או שהמסלול מתחיל באמצע שטח ולך תמצא את הכביש הקרוב להיכנס לשטח.

זול ומינימליסטי.

raanan
27-05-11, 07:03
רכשתי אותה ואני לא ממליץ.
הבעיה העיקרית מבחינתי היא שהזום אאוט שלה מוגבל מאוד ומאלץ את המשתמש לראות שטח קטן מדי.
מאוד מפריע כשאתה רוצה לראות למשל כיוון התקדמות כללי או שהמסלול מתחיל באמצע שטח ולך תמצא את הכביש הקרוב להיכנס לשטח.

זול ומינימליסטי.

אהלן בועז,

מההיכרות שלי, ה TWONAV עדיפה.
יתרון במימשק , באיכות המפות, ומס' הרשיונות שמקבלים.
http://www.twonav.co.il/shop/content-page.asp?extra=16

רענן

boaz avrahami
27-05-11, 08:44
אני מסכים עם רענן אבל המחיר שלה זפשערוריתי

omri_t
27-05-11, 08:54
גם לי יש רק מילים טובות על הTWONAV למרות שבמחשב הניווט שלי אני עובד עם אחותה הגדולה- LAND.
בסיס התוכנה מצויין- המתקדם ביותר ממה שניסיתי עד היום, מפות באיכות גבוהה באמת, אבא שלוקח אחריות.
אומנם יקר לרכישה, אבל נותן אפשרויות תקנה על כמה מחשבים.

עם זאת, מנסיון די ארוך עם מכשיר בעל מסך קטן - 5" , (דיברנו על אייפון במקור) לדעתי אין סיבה להשקיע הרבה בתוכנה.
מהסיבה הפשוטה שגם ככה זה לא נוח ומאוד מגביל. המפה מאוד קטנה ומצומצמת, התוכנה בפועל תשמש כדי לכוון אותך לנקודה הבאה בציר שתתכנן מראש.
לא באמת ניתן להשתמש במכשיר כזה כתחליף למפה לצורך ניווט.
אני בעבר עם מכשיר קטן עבדתי עם עמוד ענן, וגם עם הנוויגייד- ויחד עם זה מפת סמ"ש ליד הרגל- כדי לראות ולתכנן המשך התקדמות.

היום אגב, אני עובד עם טאבלט, וכאמור בגלל גודל המסך ונוחות התפעול אני לא זקוק למפה כדי לנווט ללא הכנת צירים מראש וכו.
זה עולם אחר. ותענוג רציני.

-->