PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה ג'יפ כדאי לי לקנות

popi95
16-05-11, 15:34
אני דיי חדש בתחום התקציב שלי הוא בערך 32K אני מטלבת בין הסמוראי לויטרה ובין היותר גדולים
כמו הפאג'רו הקצר והטרנו הקצר מה אתם ממליצים
אני עוד לא יודע כמה אני יהיה בשטח אבל אני בטוח שהרבה כי היה לי אופנוע שטח וביליתי מלא בשטח

תודה לכל מי שעור

bizon
16-05-11, 15:52
יש עוד כמה שאלות שאתה צריך לענות עליהם בשביל לקבל עצות מועילות .כמו מי נוסע ברכב כמה ק'מ הרכב אמור לעשות וכו כל השאלות הנל כתובות למעלה תעזור לנו לעזור לך

מור

popi95
16-05-11, 16:01
לא הבנתי למה אתה מתכוון בכתוב "למעלה" אבל אני אענה לך על מה שאני יודע
אני בן 18 עוד מעט מתגייס
הכלי אמור לשמש אותי בכביש בינתיים נסיעות פעם ב-לתל אביב אני גר בראש העין
גם הרבה לים כדי לגלוש וטיולי שטח קצרים וארוכים תלוי ביום
אני אנהג ואלי מדי פעם אמא שלי ואבא שלי ינהגו
אני מחפש עבירות בשטח וגם נוחות כלשהי בכביש
אני הבנתי שהסמוראי לא זז בכביש אני לא באמת יודע

bizon
16-05-11, 16:37
הסמוראי באמת לא זז בכביש אבל ככה לא תקבל דוחות על מהירות (סמיילי ) בשטח זה כבר סיפור אחר לגמרי שם הוא כוכב !!! אם אתה תכף מיתגייס אני לא בטוח שיהיה חכם לקנות רכב. בכל זאת משכורת צבאית. במידה וכן אז בהחלט הייתי הולך על הסמוראי

מור

popi95
16-05-11, 18:45
לגבי זה שאני מתגייס אז זה לא בעיה כי אני רק אשלם דלק אז זה לא משנה
ואיפשר לשאול אבל למה דווקא את הסמוראי?

שגיא S
16-05-11, 18:56
אתה יכול להסתכל במדור מתחילים יש כתבות שיסבירו בדיוק למה, אבל על קצה הקרחון:

מנוע 1300 - הרכב הכי חסכוני בדלק מרכבי השטח הקשוחים, צריכת דלק של 1ל8 עד 1 ל12 בממוצע, תלוי במצב הרכב, הקרבורטור והצמיגים והנהג.

רכב קשוח וספרטני - אין מה שיתקלקל, בדגמים שלפני ההזרקה, ין כמעט חשמל וחיישנים שיהרסו, פשוט לתיקון בכל מוסך וגם קל ללמוד ולתקן אותו לבד

ביצועי שטח ביחס לכסף - מהגבוהים שיש, סמוראי משופר קלות מאוד עם נהג מיומן יכול להגיע רחוק מאוד, ואם הנהג פחות מיומן - אז השיפורים מאוד זולים אם לא הכי זולים שיש בתחום.

ביטוח וטסט כמו של רכב פרטי, קטן וקל להחנות אותו(גם את הארוכים)

popi95
16-05-11, 19:07
אני חדש בפורום ולכן לא מתמצא אתה יכול בבקשה לשלוח לי קישור למדור מתחילים שאתה מדבר עליו

שגיא S
16-05-11, 19:40
אני חדש בפורום ולכן לא מתמצא אתה יכול בבקשה לשלוח לי קישור למדור מתחילים שאתה מדבר עליו

http://www.jeepolog.com/forums/content.php?7-%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7% 9D

זה כבר לא מדור מתחילים אבל זה מה יש

-->