PDA

צפייה בגרסה מלאה : הוספת דלק בסמוראי מוזרק

itziksamurai1
18-05-11, 02:12
מישהו יודע איך אני יכול לגרום לזה שבסלד מסויים ( שאני קובע ) יכנס יותר דלק למנוע ?

כמו בטורבו.. שבגדישה המנוע מקבל יותר דלק .. איך עושים את זה בהזרקה חד נקודתית

http://www.youtube.com/watch?v=heqoKeCQDeE

GodsFather
18-05-11, 05:27
אתה לא צריך יותר דלק, אתה צריך יותר אויר.

itziksamurai1
18-05-11, 12:23
יותר אויר הטורבו נותן לי ... אני חייב להוסיף גם יותר דלק...

איש
19-05-11, 07:25
אתה יכול לבטל או להחליף את המנגנון בתוך הווסת דלק שנמצא על המערכת עצמה .
למרות שאני לא בטוח שהמזרק יצליח לשחרר יותר דלק ...

ניראה לי שלעבור לקרבורטור יהיה יותר קל.

hadtomer
19-05-11, 07:57
2 דרכים להוסיף בזול דלק לסמוראי מוזרק, או כל רכב מוזרק לצורך העיניין. ראשונה-שחק עם ווסת לחץ הדלק. אתה יכול לבטל אותו ולשים אחד מתכוונן או שבדגמים מסוימים אתה יכול למעוך מעט את ראש הווסת כדי להעלות את הלחץ. בכל מקרה תזדקק לשעון לחץ דלק כדי לוודא שאכן הצלחת. דרך שניה לתת יותר דלק באמצעות שינוי של הצ'יפ כדי שיפתח את המזרק ליותר זמן. בכל מקרה, אם אתה מתכונן לגדוש סמוראי אז אני בספק אם תוספת הדלק שתקבל באמצעות שתי השיטות האלה תענה על הצרכים שלך, אלא אם אתה תגדוש ממש ממש נמוך, נגיד גג 0.3 באר. נסה לתפוס משתמש ששמו MOTORICA.NET – יש לו ניסיון אדיר בתחום, לא רק ניסיון תאורטי וסיפורי "שמעתי" –הבן אדם עשה את זה.

itziksamurai1
19-05-11, 21:47
שמעתי על ווסט מקפיץ... וסט דלק שמחובר לצינור וואקום (כרגיל.) רק כשהוא מרגיש גדישה , ניפוח הוא נסגר ומעלה את הלחץ דלק .. השאלה כמה באמת זה ישפיע - כמה יותר דלק יכנס התכנון זה לגדוש בסביבות 5 פי אס אי תאמת שיש לי כמעט הכל מוכן בבית תכננתי לפני שנה בערך לעשות את זה וירדתי מזה.. רק הבעיה של הדלק נשארה...

אני חושב ששילוב של צ'יפ + ווסט מקפיץ יעשה את העבודה.... השאלה מי בכלל מתעסק במחשבים של סמוראי ... DOS חחח

motorica.net
22-05-11, 12:55
הי

לא תוכל עם מערכת הזרקת הדלק הנוכחית להגיע לתוצאות טובות גם בגדישה נמוכה.
היות ומדובר בהזרקה חד נקודתית לחץ הדלק במערכת נמוך , ווסת דלק לא ממש יועיל כאן וספיקת הדלק בזמן גדישה לא תהיה מספיק גדולה.

הכי נכון יהיה לעבור למחשב ניהול עצמאי, לנהל גם הצתה וגם דלק.
אם התקציב לחוץ חפש קונטרולר MF2 , העיקרון הוא פשוט אתה נשאר עם מערכת הזרקת הדלק הנוכחית ומנהל מזרק/ים נוספים בעת הצורך בזמן גדישה.

itziksamurai1
22-05-11, 13:34
יש מחשב ניהול שמתאים לסמוראי ? עם מחשב ניהול אפשר להוסיף מספיק דלק ללא החלפת משאבת דלק או ווסט ?

motorica.net
22-05-11, 14:31
עם כל מחשב ניהול עצמאי אפטרמרקט ניתן יהיה לנהל דלק והצתה בסמוראי או לצורך הענין כמעט כל מנוע.
תהיה חייב לעבור להזרקה רב נקודתית, שזה אומר מזרקים, חליל דלק ווסת צינורות וכמובן משאבת דלק ולא מעט התאמות נוספות.

בכל מקרה מדובר בפרויקט בקנה מידה גדול גם ב $$$ גם בידע וגם בזמן.

itziksamurai1
26-05-11, 22:58
למה אני חייב הזרקה רב נקודתית ? אם אף 2 לא מספיק ?

-->