PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנת חלקים מ-EBAY

דודי קלאצה
18-05-11, 09:45
שלום, למי שהזמין או מכיר?
אני רוצה להזמין חלקי חילוף לג'יפ מאתר EBAY
שאלתי היא האם כל דבר אני יכול להזמין ולא יעצרו לי אותו במכס?
בנוסף, מה מגביל אותי. סכום ההזמנה או סוג הפריט ,בטיחותי וכו'

meir alony
18-05-11, 13:14
עד 50 דולר לא יעצרו.
מעל 50 דולר גם יעצרו גם תשלם מכס + מע"מ על שווי החלק והמשלוח.
ובנוסף תצטרך להביא אישור ממשרד התחבורה.

המשוטט
18-05-11, 17:02
עד 50 דולר לא יעצרו.
מעל 50 דולר גם יעצרו גם תשלם מכס + מע"מ על שווי החלק והמשלוח.
.
מסתבר שתשלום המע"מ כולל את המכס בחישוב

דודי קלאצה
18-05-11, 17:18
ראיתי שרשור ארוך ומספק בנושא
תודה

meir alony
18-05-11, 17:27
מסתבר שתשלום המע"מ כולל את המכס בחישוב
מדובר על חלקים לרכב ולכן יש מכס על ערך המוצר + עלות המשלוח, ויש מע"מ על ערך המוצר + עלות המשלוח + המכס.

BlackStar
18-05-11, 18:19
מה שלא תעשה לא דרך USPS זה מגיע לדואר ישראל ויוצא לך המיץ
חלקי רכב לא להזמין דרך דואר ישראל USPS
תפנים טוב טוב טוב גם עם זה עולה עוד דולרים תאמין לי שטלפונים פקסים כאב ראש והרבה ימי עבודה
שווים עוד דולרים תתגלח על חשבוני אני טעיתי פעמיים !!! מתוך למעלה מ 50 חבילות בשנתיים האחרונות רק זוג היה דרך USPS
ומתוך הזוג הזה 100 אחוזי תפיסה !!!
" ולך תחפש את ראובן ברדה " יש פה בטוח מי שמכיר אותו זה הנבל שעובד יומיים בשבוע מ10 עד 10 וחצי ויש לו 35 דקות הפסקה באמצע לך תתפוס אותו
בהצלחה :)

זליג
19-05-11, 01:13
" ולך תחפש את ראובן ברדה " יש פה בטוח מי שמכיר אותו זה הנבל שעובד יומיים בשבוע מ10 עד 10 וחצי ויש לו 35 דקות הפסקה באמצע לך תתפוס אותו

גדול

נדב42
19-05-11, 08:19
מה שלא תעשה לא דרך USPS זה מגיע לדואר ישראל ויוצא לך המיץ
חלקי רכב לא להזמין דרך דואר ישראל USPS
תפנים טוב טוב טוב גם עם זה עולה עוד דולרים תאמין לי שטלפונים פקסים כאב ראש והרבה ימי עבודה
שווים עוד דולרים תתגלח על חשבוני אני טעיתי פעמיים !!! מתוך למעלה מ 50 חבילות בשנתיים האחרונות רק זוג היה דרך USPS
ומתוך הזוג הזה 100 אחוזי תפיסה !!!

ויש עוד הרבה סיפורי זוועה יצירתיים. אצלי לקח לדואר ישראל חודש רק להבין איפה נמצאת החבילה שלי שהכילה תושבת למחשב הניווט !!! או שדרשו ממני אישור משרד התקשורת עבור GPS !!!
בקיצור: לא USPS, לא EMS, או כל דבר אחר שמגיע בסופו של דבר דרך דואר ישראל. יש לך את Fedex ו- UPS שעושים עבודה טובה, תתמקד בהם ...

A r i
23-08-11, 21:03
בקיצור: לא USPS, לא EMS, או כל דבר אחר שמגיע בסופו של דבר דרך דואר ישראל. יש לך את Fedex ו- UPS שעושים עבודה טובה, תתמקד בהם ...

לצערי זה כבר לא עוזר.

הזמנתי שסתום EGR מ- rockauto בארה"ב (כ- 160 דולר כולל משלוח). לפי ההמלצה הנ"ל (+ המלצה מ"בעלי נסיון" להזמין רק מ- rockauto) עשיתי משלוח עם fed-ex מתוך תקווה שיעבור במכס בקלות...

ממש לא עזר - החבילה נעצרה במכס ונדרש אישור משרד התחבורה להכנסה לארץ...

סיפור של כשבועיים (אישור מוסך מורשה, איסוף הניירת הנדרשת ומשלוח בדואר לתל אביב) וקיבלתי האישור המיוחל. לשמחתי גם את "אישור המפקח" קיבלתי (שמעתי סיפורי זוועה גם על בדיקת המפקח...).
500 ש"ח נוספים והחלק היה אצלי ביד (מע"מ, מס קנייה, עמילות מכס לפד-אקס, דמי אחסון + "מס מחשב" כלשהו). כבר היה עדיף לקנות החלק בארץ...

shahav
23-08-11, 22:10
יש סיכויי שהמחאה תיפתור את הבעייה המחורבנת הזאת שניקראת מכס? אנחנו משלמים בין 60%-15% מכס על חלפים, לא כולל את הטירטור של משרד התחברוע ואת הלשון העמוקה שלהם בתחת של היבואנים. למה אי אפשר לייבא באופו אישי רכב אירופאי דרך ארהב, ולשלם 40% פחות מהמחיר של היבואן????
למה יש רק יבואן אחד לכל מותג??
אנחנו חייבים להופיע לכל הפגנה!
רבין

landY
24-08-11, 12:33
לא כל חלק שתזמין יזכה לאותו יחס.
לדוגמא פנסים לרכב- ברגע שרשום פנס, החבילה חייבת בדיקה של נציג משרד התחבולה.
ההצעה שלי- מיד עם ההזמנה של החלקים - לשלוח בקשה למשרד התחבורה לשחרור. ככה, עוד לפני שזה בדרך.

kobiarava
24-08-11, 14:41
מניסיון, ההיסטריה מיותרת. לא כל דבר שעובר ב-USPS נעצר בדואר\מכס, וחלק ניכר מהדברים נפתחים, מעיפים מבט ושולחים הביתה, גם במקרים של ערך הגבוה מ-50$. מניסיון, מחלקים לג'יפ והמון דברים אחרים, השד לא נורא כ"כ. דברים שנראים מוגזמים, גדולים, בומבסטים, מעוררים חשד, אבל דברים פשוטים כמו חלקי אלקטרוניקה וחיישנים, תושבות גומי, חלקי מתכת קטנים, מיסבים, היים-ג'ויינטס, ברגים וכו', אצלי עברו חלק, כמו גם כמה ג'יפיאסים, סלולרים, כלי עבודה ואפילו ציוד צלילה.

קובי

yaniv050
24-08-11, 19:57
תעשו מדריך לדרך העדיפה להזמנות באיביי. לי יש קצת פחד מראובן ה יקום דמו כל פעם תופס לי את החלקים ולא מרפה.

-->