PDA

צפייה בגרסה מלאה : שודדים, ליסטים וגזלנים!

OrgadNL
24-05-11, 11:56
בשם כל נהגי רכבי השטח שמטיילים בדרום הארץ, ונתקלו בעניין המזעזע הזה- שוד לאור היום: תחנת הדלק דלק בצומת זהר גובה 14:55 שח לליטר סולר (ובמילים- ארבע עשרה וחצי שקלים לליטר!!!) , בשירות עצמי בשעות היום. כמעט כפול מכל תחנת דלק במרכז ובצפון הארץ ומעל שישים אחוז יותר מתחנות אחרות על כביש 90 ואנשים ממשיכים לתדלק!!! מילא, אם התחנה היתה מאירת פנים ומזמינה, אם השירותים נקיים וכיוב' שירותי דרך אלמנטריים, אבל המקום מגעיל, השירות דוחה והמחיר- כמו שאמרנו- גזל לאור יום.
לכן, התגובה הנכונה ביותר לסטירת לחי מצלצלת שכזאת היא להחרים את התחנה ולהפסיק לפרנס את בעליה, אשר בשם המונופול והבידוד (היחסי) בו היא ממוקמת, שודד את ציבור הלקוחות. יש באזור הגיאוגרפי מספר תחנות שפויות והכנה נכונה תאפשר למטייל להצטייד בסולר ולא להזדקק לחוקן בתחנה הזאת.

zagi
24-05-11, 18:23
עוד לא למדתם לקח ??????!!!!!

בכל ירידה שלי לדרום אני סוחב ברכב 40 ליטר סולר בגריקנים ולא אכפת לי מההנפצות של תחנות הדלק שם .

sos4u
24-05-11, 19:32
בשם כל נהגי רכבי השטח שמטיילים בדרום הארץ, ונתקלו בעניין המזעזע הזה- שוד לאור היום: תחנת הדלק דלק בצומת זהר גובה 14:55 שח לליטר סולר (ובמילים- ארבע עשרה וחצי שקלים לליטר!!!) , בשירות עצמי בשעות היום. כמעט כפול מכל תחנת דלק במרכז ובצפון הארץ ומעל שישים אחוז יותר מתחנות אחרות על כביש 90 ואנשים ממשיכים לתדלק!!! מילא, אם התחנה היתה מאירת פנים ומזמינה, אם השירותים נקיים וכיוב' שירותי דרך אלמנטריים, אבל המקום מגעיל, השירות דוחה והמחיר- כמו שאמרנו- גזל לאור יום.
לכן, התגובה הנכונה ביותר לסטירת לחי מצלצלת שכזאת היא להחרים את התחנה ולהפסיק לפרנס את בעליה, אשר בשם המונופול והבידוד (היחסי) בו היא ממוקמת, שודד את ציבור הלקוחות. יש באזור הגיאוגרפי מספר תחנות שפויות והכנה נכונה תאפשר למטייל להצטייד בסולר ולא להזדקק לחוקן בתחנה הזאת.

תעשה לך מנוי, ותשלם מחיר אחיד בכל תדלוק

OrgadNL
24-05-11, 20:14
תעשה לך מנוי, ותשלם מחיר אחיד בכל תדלוק

מנויי? הסבר, הבהר, נמק, ספר?
אני פשוט הסתמכתי על הדיעה הרווחת שמאז שהפיניקים המציאו את הכסף הוא תמיד ינצח כל מנויי וכל חברות בכל סוג של מועדון. לא כך היא?

RONI
24-05-11, 20:27
סע עוד 20 קמ למעלה לערד ותפסיק לבכות.
או אם נוסע דרומה קח" אוויר" לעוד 50 קמ עד צמת הערבה ,או חצבה. או יהב.
תעשה חרם ואל תתדלק ,ככה כל אחד שילמד את הנושא וזהו ,ילכו לקושש זרדים..או לשתות מי ים מלח מלוחים מהרגיל .מזבוט?.

Tourist
24-05-11, 20:44
שאלת תם:
האם יש הבדל בין מזומן לאשראי ?
בדור אלון בחוף הכרמל יש הפרש של כ-6 ש"ח בתשלום במזומן או אשראי לסולר (האשראי הוא היקר).

elyaniv_cohen
24-05-11, 21:51
גיסנו,, ברוך הבא לכוכב!!!

שאלת תם:- לפני שתידלקת לא שאלת כמה עולה ליטר סולר?????

sos4u
24-05-11, 22:43
מנויי? הסבר, הבהר, נמק, ספר?
אני פשוט הסתמכתי על הדיעה הרווחת שמאז שהפיניקים המציאו את הכסף הוא תמיד ינצח כל מנויי וכל חברות בכל סוג של מועדון. לא כך היא?

לא יודע מהפיניקים או היוונים ... באיזה מאה אתה חי ?!

פנה לדור אלון [ או כל חברה אחרת , חוץ מפז ] ותזמין "כרטיס תדלוק". שזה כרטיס אשראי לתדלוק בלבד. עם הנחה מהמחיר הרשמי של החברה.

עכשו אתה יודע שהמחיר שלך הוא X. הגעת לתחנת דלק, אם המחיר של הכרטיס גבוה ממזומן, תדלק במזומן, אם לא תדלק בכרטיס, ובא לציון גואל ...

ותעזוב אותך מהפיניקים... היו להם מטבעות חרא, מחרס, עד היום הם מתפוררים ....

OrgadNL
24-05-11, 23:04
לא יודע מהפיניקים או היוונים ... באיזה מאה אתה חי ?!

פנה לדור אלון [ או כל חברה אחרת , חוץ מפז ] ותזמין "כרטיס תדלוק". שזה כרטיס אשראי לתדלוק בלבד. עם הנחה מהמחיר הרשמי של החברה.

עכשו אתה יודע שהמחיר שלך הוא X. הגעת לתחנת דלק, אם המחיר של הכרטיס גבוה ממזומן, תדלק במזומן, אם לא תדלק בכרטיס, ובא לציון גואל ...

ותעזוב אותך מהפיניקים... היו להם מטבעות חרא, מחרס, עד היום הם מתפוררים ....

טוב נו, שכנעת אותי. ובכל זאת מגיע לחמור הזה שקהל היעד שלו ייתעלם ממנו, לא? כולם משתינים בבריכה, אבל הגזלן הזה עומד על המקפצה ומשתין בקשת על הראש הקולקטיבי של כולנו!

-->