PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לגבי קומפרסור לרכב

sanka
25-05-11, 23:38
http://www.p1000.co.il/media/products/z_117691.jpg
קומפרסור מתכת מקצועי רב עוצמה של חברת VOLTA לצמיגים גדולים במיוחד לרכבי שטח ו4X4 ,ממלא גלגל רכב במהירות כולל מד לחץ אויר מובנה, חזק במיוחד!

* קומפרסור רב עוצמה לרכב, רכבי שטח 4X4 ומשאיות
* ניתן להשתמש לניפוח אופניים, כדורים, סירות מזרוני ים ועוד...
* כולל 3 מתאמים מיוחדים, המסופקים עם המדחס
* כולל פנס ,מד לחץ אויר ותיק נשיאה
* עוצמה חזקה במיוחד 143PSI
* חיבור לשקע מצת הסיגריות

sanka
25-05-11, 23:40
מישהו מכיר??
ממליץ??
לא ממליץ??
המחיר 149 ש"ח

אלדר
25-05-11, 23:56
לא מכיר את הקומפרסור הזה.
המלצה שלי על הקומפרסור של ל.כ משרת אותי כבר 5 שנים.

zviki
31-05-11, 03:56
לפי גודלו הפיזי [הבוכנה]הוא לא יכול להיות רב עצמה,אל תאמין כרגיל לפרסומות.כל מדחס שאין לו מיכל לחץ הוא מדחס חלש.אבל מכל המדחסים הניידים המדחס של T-MAX הצהוב,ולא האפור שניתן לרוכשו ב-ל.כ בצריפין [אין לי קשר מסחרי איתם,כך שזו לא פרסומת] הוא היום החזק ביותר בשוק,אבל עליך להיפרד מ-780 שחים.[נדמה לי שכולל מעמ]. אפשרות נוספת:קיימים מדחסים רבי עצמה [12V] עם מיכל אוגר לחץ [המסגרת עצמה הבנויה מצינורות היא למעשה המיכל האוגר] אצל יצרנים פרטיים,אבל התענוג עולה 4000 שח.-קבל מנסיון של כמה עשורים טובים. המדחס הטוב ביותר לרכב שטח הוא קומבינה של מדחס מזגן אבל זה כבר סיפור אחר,.בברכה הקשישא [רוצה לדבר על זה?בכבוד052-2866694]

zviki
02-06-11, 00:49
דבר נוסף: מה שנכון נכון המחיר זול. תן למדחס לעבוד בלי להוציא אוויר [לא להרבה זמן כי הוא יעצר] קיבלת 120 PSI ? קרוב לוודאי שאפילו יותר-יכול להתאים לנעילת דיפרנציאל מסוג ARB שהמדחס שלה עולה לפחות פי 10 מהמחיר של המדחס הנדון. יש להרכיבו קבוע בתא המנוע אם יש חלל מתאים. לא דורש ממסר הכל כבר בגוף המדחס,אני הייתי מוסיף נתיך מתאים למעגל החשמלי מה שלא נראה בתמונה.רק בריאות

sanka
02-06-11, 22:17
ואללה תודה צביקי על התשובה לא קניתי אותו ז אין לי איך לענות לך ההם קילתי 120 PSI ורק ראיתי את המכשיר והמחיר אז שאלתי לקבל חוות דעת עם הוא יעשה את העבודה של בעיקר ניפוח גלגלים(עצלנות לנסוע לתחנת דלק):)
כי כרגע אין צורך ביותר מזה

שחר-סופה
02-06-11, 22:47
לפי גודלו הפיזי [הבוכנה]הוא לא יכול להיות רב עצמה,אל תאמין כרגיל לפרסומות.כל מדחס שאין לו מיכל לחץ הוא מדחס חלש.אבל מכל המדחסים הניידים המדחס של T-MAX הצהוב,ולא האפור שניתן לרוכשו ב-ל.כ בצריפין [אין לי קשר מסחרי איתם,כך שזו לא פרסומת] הוא היום החזק ביותר בשוק,אבל עליך להיפרד מ-780 שחים.[נדמה לי שכולל מעמ]. אפשרות נוספת:קיימים מדחסים רבי עצמה [12V] עם מיכל אוגר לחץ [המסגרת עצמה הבנויה מצינורות היא למעשה המיכל האוגר] אצל יצרנים פרטיים,אבל התענוג עולה 4000 שח.-קבל מנסיון של כמה עשורים טובים. המדחס הטוב ביותר לרכב שטח הוא קומבינה של מדחס מזגן אבל זה כבר סיפור אחר,.בברכה הקשישא [רוצה לדבר על זה?בכבוד052-2866694]

השאלה שהיתה צריכה להישאל טרם ההמלצה או ביטול של קומפרסור זה או אחר היא
למה אתה מייעד אותו . (בתגובה האחרונה כבר צויין) . וכן , עבור ניפוח צמיגים הוא יספק אותך .
ראיתי שמנפחים איתם צמיג 31" ב 2 דק' מ 15 PSI ל 30 .
אם כבר דיברת על ניידים וציינת שה T MAX הוא החזק מכולם , שכחת את הקומפרסורים של
אסולין ו תומס . איכותיים מאד + אחריות ומוניטין , עולים כ 1400 ש"ח וחזקים בהרבה .

שחר.

zviki
03-06-11, 00:05
אני מתעסק עם זה,לפני כחדשיים הייתי אצל אסולין והם אמרו לי שהם כבר הפסיקו לייצר ניידים לרכב.אתה מדבר על 1400 תוסיף מעמ ויש לך 2 טי מאקס.כמובן שהכל תלוי בגודל הצמיגים[אני נוסע על 33].אבל לא רק לנפח אוויר בגלגלים אתה צריך בשטח.גם לייבש חיישנים רטובים, מפלג,לנקות פילטר אוויר למשל,את עצמך,סירות,מזרונים וכו' לחץ שמתאים לזה יכול לספק רק מדחס שחובר לו מיכל אוגר לחץ אוויר ועוד כמה אביזרים נלווים[כמו התעשייתי].גם אני מתעצל לפעמים להתעסק איתו ונוסע לאט לנפח בתחנת דלק.אבל בטיול של 3-4 ימים בדרום, באמצע המדבר?. זו לא המלצה לקניה ממני: כנס לשרשור קניית מכירה ציוד שטח [למכירה מדחס משופר, יש תמונות]ותראה למה אני מתכוון כשאני מדבר על מדחס עם מיכל לחץ,אין דברים כאלה,מפיק לחץ אדיר באמת. בברכה צביקה.

דידו
03-06-11, 12:25
אני מתעסק עם זה,לפני כחדשיים הייתי אצל אסולין והם אמרו לי שהם כבר הפסיקו לייצר ניידים לרכב.אתה מדבר על 1400 תוסיף מעמ ויש לך 2 טי מאקס.כמובן שהכל תלוי בגודל הצמיגים[אני נוסע על 33].אבל לא רק לנפח אוויר בגלגלים אתה צריך בשטח.גם לייבש חיישנים רטובים, מפלג,לנקות פילטר אוויר למשל,את עצמך,סירות,מזרונים וכו' לחץ שמתאים לזה יכול לספק רק מדחס שחובר לו מיכל אוגר לחץ אוויר ועוד כמה אביזרים נלווים[כמו התעשייתי].גם אני מתעצל לפעמים להתעסק איתו ונוסע לאט לנפח בתחנת דלק.אבל בטיול של 3-4 ימים בדרום, באמצע המדבר?. זו לא המלצה לקניה ממני: כנס לשרשור קניית מכירה ציוד שטח [למכירה מדחס משופר, יש תמונות]ותראה למה אני מתכוון כשאני מדבר על מדחס עם מיכל לחץ,אין דברים כאלה,מפיק לחץ אדיר באמת. בברכה צביקה.

יש גם את זה-

המשוטט
03-06-11, 13:14
יש גם את זה-

ומה זה ?

נראה רציני

zviki
03-06-11, 13:28
עבודה מצויינת בלי ספק,נראה גוטה.זה המדחס עם 2 הראשים של ל.כ.. אני פירקתי את יציאת האוויר היפנית מהמדחס והרכבתי במקומה יציאה אוניברסלית [שהולכת בארץ] וחיברתי צינור גומי מתאים[כמו במוסכים].הצינור השרשורי המקורי נוטה להישבר בקיפול ולהינמס אחרי שמתחמם חזק.בברכה

sanka
05-06-11, 23:08
;)חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
נראה פיצוץ אבל אין לי משאית יש לי כולה פג'רו קצר הלוואי שהיה מקום למשהו כזה זה נראה קצת יותר מדי לגיפ מה המידות של זה בכלל
אני מחפש משהו שיענה על כמה שיותר ושלא יהיה יקר מדי

zviki
06-06-11, 00:48
;)חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
נראה פיצוץ אבל אין לי משאית יש לי כולה פג'רו קצר הלוואי שהיה מקום למשהו כזה זה נראה קצת יותר מדי לגיפ מה המידות של זה בכלל
אני מחפש משהו שיענה על כמה שיותר ושלא יהיה יקר מדי

סנקה שלום,נכון נראה פיצוץ [גם אני בניתי כמה כאלה] זה מיועד לאנשים שמשתמשים הרבה במדחס ורוצים לחץ חזק להרבה זמן[יחסית לגודל המיכל].ראיתי בפורום מכירת ציוד מדחס בעל 2 ראשים של חברת אמריקן איגל [חברה וותיקה, ידועה ומוכרת [בדגש] לכל הוותיקים] במחיר אטרקטיבי,אני הייתי חוטף אותו [אין לי שום קשר למוכר].אפשרות נוספת: לך על הכסוף של ל.כ[גם אין לי קשר מסחרי איתם אני רק לקוח] עם הראש האחד,צהל משתמש בהם,אם אין לך דרישות מיוחדות הוא יעשה לך את העבודה. בברכה

idanw
06-06-11, 04:39
בעל 2 ראשים של חברת אמריקן איגל [חברה וותיקה, ידועה ומוכרת [בדגש] לכל הוותיקים]

בתור זבל עופות . . .

zviki
06-06-11, 05:29
בתור זבל עופות . . .

נו הרי זה ברור,אתה אינטרסנט ומשועבד למוצרים שאתה משווק,לגיטמי וסבבה.אני אדם פרטי ואובייקטיבי שמתעסק עם קומפרסורים כשאתה עוד היית-איך להגיד את זה? נו טוב במצב צבירה נוזלי, התחלתי בגיל 17 ואני בעסק 50 שנה,תעשה חשבון לבד. כשאני בניתי מדחסים הסינים עוד התעסקו בגידול תולעי משי.רק בריאות חביבי

zviki
06-06-11, 06:45
נו הרי זה ברור,אתה אינטרסנט ומשועבד למוצרים שאתה משווק,לגיטמי וסבבה.אני אדם פרטי ואובייקטיבי שמתעסק עם קומפרסורים כשאתה עוד היית-איך להגיד את זה? נו טוב במצב צבירה נוזלי, התחלתי בגיל 17 ואני בעסק 50 שנה,תעשה חשבון לבד. כשאני בניתי מדחסים הסינים עוד התעסקו בגידול תולעי משי.רק בריאות חביבי
עדיף שתמשיך במכירת כפכפים

פהושם
06-06-11, 13:57
בתור אחד שמכיר היטב את היבואן של אמריקן איגל (זבידה), אני יכול לומר לך בוודאות מוחלטת שמדובר במותג מדבקה תוצרת ישראל שמייבא מוצרים סיניים (לרוב, נחותים).
היבואן רשם את אמריקן איגל בארה"ב למען שיפור התדמית, אבל אני יכול לומר לך בוודאות שמדובר במותג תוצרת ישראל, ובמוצרים זולים תוצרת סין ללא אמא או אבא (או אפילו דוד).

לראיה, בוא נסתכל על האתר של אמריקן איגל: http://www.americaneaglelub.com.

האתר מציין שמקום מושבה של החברה בניו-ג'רסי, ארה"ב, אך הטלפון שמופיע בתחתית אותו דף נמצא בכלל בבריטניה. חיפוש של האתר הזה בגוגל מגלה שאין אליו קישור משום אתר אחר בעולם, ואין איזכור למוצרי החברה הזו כמעט בשום שוק אחר מלבד ישראל.

מה שמעורר את השאלה המסקרנת, איך החברה הזו זוכה להצלחה כה מרשימה כאן בישראל ?

רמז אפשר לקבל אם בודקים על שם מי רשומה כתובת האתר:

Administrative Contact : Zbeda, Eyal [email protected] 71,E.Palisade Ave. Englewood, NJ 07631 US Phone: 972-3-7610000 Fax: 972-3-5622970

הפתעה: איש הקשר של החברה הוא אייל זבדה, וכתובת האימייל שלו שייכת ל Gal-or.com. - האתר של קבוצת "גל-אור" שמקום מושבה בארץ הקודש, כאן אצלנו.
חברת גלאור, מעידה על עצמה באתר האינטרנט שלה שהיא משתייכת ל "zbeda group" - של אותו אייל זבדה מכתובת האימייל של American eagle, החברה הרב לאומית המפוארת.

גם הטלפון והפקס תל-אביבים למהדרין.
אם נחפש בגוגל את 03-7610000, של אותו אייל זבדה, מחברת Anerican Eagle הרב-לאומית, נקבל את הטלפון של גל-אור שלנו, בשר מבשרנו, יהודים כשרים.

על אף שאת אייל אני מכיר באופן אישי, את התחקיר ביצע ארנון מ carsforum והקרדיט מגיע לו.

המשוטט
06-06-11, 17:24
נו הרי זה ברור,אתה אינטרסנט ומשועבד למוצרים שאתה משווק,לגיטמי וסבבה . עדיף שתמשיך במכירת כפכפים

מניסיוני זה הדבר האחרון שאפשר לומר על עידן .

אינטרסנט וודאי - אבל יתן לך את המוצר שאתה צריך ,ולא פעם המליץ לי על מוצרים שלא שלו .

וגם לי יש ניסיון "לא מזהיר" עם מוצרי הנשר האמריקאי.

אביחי

גילוי נאות - לקוח מאוד מרוצה של עידן

zviki
06-06-11, 18:45
אוף זה כבר מעייף אותי,וזו תגובתי האחרונה.לא נכנס לפרטים מתישים היכן מיוצר המדחס,גם וורן מיצרים בסין וגם טי מקס [האוסטרלית]אבל בפיקוח בקרת איכות של מפעלי האם.המחשב שאני כותב בו עכשיו מיוצר בסין והוא מותג יפני בכלל.הקולה שהוצאתי עכשיו מהמקרר שכתוב עליו שם של מותג אמריקאי ידוע מיוצר ע"י מלוכסני העיינים.כוונתי הייתה שאמריקן איגל מותג ידוע ואיכותי ויש לי אחד תותח אמריקאי שקניתי ב-1989 לא מתחמם ולא בטיח.אם יש מסחרה בשוק ויש הרבה לא נכנס לזה.לגבי עידן:לא מכיר את הבן אדם,[אולי בעצם כן, התחלתי עם נושא הגיפאות כשהתגייסתי לצהל בשנת 1962 ,מאז לא הפסקתי,כיום על סופה משופרת +++++ עם מדחס מזגן מובנה כך שקרוב לוודאי שיצא לנו להיפגש אקראית באיזה חור]לגבי ה"כפכפים" אני מתנצל בכנות בפני עידן, לא התכוונתי להעליב אף אחד,פשוט הרגיזה אותי האמירה " זבל של עופות"[אין לי שום קשר לאמריקן איגל]לפעמים יש לאנשים יציאות מרתיחות,פוסלים סתם.וזה הרגיז אותי.אז עידן שוב: בולע את הכפכפים ומתנצל.רק בריאות.חג שמח.

אודי פ.
06-06-11, 21:20
מצטער על שינוי הנושא אבל אני ממש קניתי את המדחס בתמונה - קודם כל המחיר טוב, אני קניתי ב-200 ש"ח. בניסיון הראשון שלו - ניפוח סירץ גומי קטנה - הפסיק לעבוד לצמיתות אחרי דקה.
חזרתי לחנות, קיבלתי אחד חדש והפעם בדקתי אותו במקום (ממש צרכן נבון). לוקח לו יותר מחמש דקות לנפח צמיג 235/75/15 מ-30 PSI ל-40 PSI

לא השתמשתי מאז אף פעם, מנפח בתחנת דלק, למרות שמומלץ לדעתי להחזיק ברכב שיהיה.

tamir128
06-06-11, 21:57
גם אני קניתי ממש את המדחס שמופיע בתחילת השירשור.
כאשר אני יוצא מהחולות אני מנפח, אבל באמצע כל צמיג ובין צמיג לצמיג אני עושה הפסקה להתקררות כי המדחס מתחמם מאד, ואני מפחד שישרף.
לדעתי המחיר יקר. אני לא זוכר בכמה קניתי, אבל לדעתי זה היה בזול בהרבה.

sanka
06-06-11, 22:42
וואללה הם רובכם כאן בפורום כל הזמן אומרים שיש בל.כ כלים במחירים סבירים והאיכות
גם אני ידבר עם כ מל.כ אני מכיר את הבת שלו ויאללה נרד דרומה לצריפין
תודה לכולם גם לאלה שלא הגדילו ראש והתיעצו לפני הקניה גם עם לא היקרה חבל סתם הלכו בערך 200 ש"ח

cgp
07-06-11, 22:21
לא הבנתי בסוף אם קנית או לא.
בכל מקרה לי יש את הקומפרסור בתמונה, כבר שנה בערך ,קניתי בואללאשופס ב 149 ועוד איזה 30 משלוחה, בקיצור יוצא 188.

אז ככה קודם כל זה נראה הרבה יותר יפה בתמונה
לנפח צמיג 31 מבערך 22 PSI ל 30 לוקח איזה 5-6 דקות , לכן תשקיע גם בערכת קפה אם אין לך,
נכון הוא מתחמם
בסופו של דבר עושה את העבודה, אם אין תחנת דלק באיזור
יתרונות:
זול, וקטן, קריטי במיוחד בפאגרו קצר, תאמין לי --- רצועות משולש מטף, כמה כלים בסיסיים, שאקלים,את חפירה, הלך חצי באגאז':mad::mad::mad:

-->