PDA

צפייה בגרסה מלאה : הסמוראי נכבה בשיפועים עזרה

ami1983
28-05-11, 19:36
שלום לכולם ברשותי סמוראי שנת 90 עם קרבורטור של סובראו
וכמו שרשמתי ברגע שאני מגיע לשיפועים בעליות שטח הרכב נכבה באמצע העליה
השאלה מה עדיך לעשות:

1. להחליף לקרבורטור מקורי של סמוראי
2. לשפץ את הקיים

שכחתי לציין תצרוכת הדלק גבוהה מאוד

מה כדאי לעשות ?
תודה לכל העונים

regevzuki
28-05-11, 21:42
לאח שלי היה סמוראי עם אותה מחלה, עשינו מחקר ומסתבר כי זו מחלה של סמוראים. הבעייה היא במצוף של הדלק בקרבורטור. הרבה אין מה לעשות ץ חפש באינטרנט , כמה שאני זוכר היו כמה עצות בנדון.

צביקה קרבורטור
28-05-11, 23:14
שלום רב !
בעייה מוכרת וידועה בסמוראי, וניתנת לפתרון !
טיפול בקרבורטור של הסובארו יפתור לך את בעיית הכבוי בשפועים, וגם תשפר משמעותית, את תצרוכת הדלק!
פנה למכון קרבורטורים מומלץ, ובעל שם בתחומו.
חפש בהמלצות חמות על בעלי מקצוע בפורום.
בהצלחה
צביקה

רון נחמן
29-05-11, 22:49
שלום רב !
בעייה מוכרת וידועה בסמוראי, וניתנת לפתרון !
טיפול בקרבורטור של הסובארו יפתור לך את בעיית הכבוי בשפועים, וגם תשפר משמעותית, את תצרוכת הדלק!
פנה למכון קרבורטורים מומלץ, ובעל שם בתחומו.
חפש בהמלצות חמות על בעלי מקצוע בפורום.
בהצלחה
צביקה

+1

הייתה לי אותה בעיה, הקרבורטור במקרה שלי הוחלף למשופץ של סובארו והיא נפתרה.

GodsFather
30-05-11, 08:42
לאח שלי היה סמוראי עם אותה מחלה, עשינו מחקר ומסתבר כי זו מחלה של סמוראים. הבעייה היא במצוף של הדלק בקרבורטור. הרבה אין מה לעשות ץ חפש באינטרנט , כמה שאני זוכר היו כמה עצות בנדון.

מעניין איזה מחקר עשיתם שהביא אתכם למסקנה הזו. המחלה היא לא של סמוראים אלא של התקנות לקויות ואו טיפול לא נכון בקרבורטור.

מה שצביקה מנסה לרמוז הוא ששווה לך ללכת אליו לטיפול בקרבורטור. אני מסכים עם הרמיזה הזו כי הוא טיפל לי ולעוד רבים שהגיעו בעקבותיי בקרבורטור (גם בקרבורטור מקורי של סמוראי ואחרים) והתוצאות דיברו בעד עצמן -
אין הצפה בשיפועים
שיפור בתאוצה/תגובה של הרכב
שיפור בצריכת הדלק

צריך לקחת בחשבון שלפעמים בעל המקצוע הוא מעבר לרק "מתקן קרבורטורים" וכאן ההבדל ניכר.

למען הסר ספק - אין לי שום אינטרס אישי או רווח אישי מההמלצה הזו. ("מחקר" של דפי הפורום הישנים יכול להראות שכך נהגתי מאז שפגשתי את צביקה לראשונה).

ami1983
31-05-11, 15:56
דיברתי עם צביקה ואני מתכוון ללכת אליו
אבל השאלה שלי היא האם לשפץ את הקרבורטור שיש לי כרגע (קרבורטור של סובארו )
או להחליף לקרבורטור מקורי של סמוראי ואז לשפץ??. אם צריך
מה עדיף ?

צביקה קרבורטור
31-05-11, 17:38
עמי שלום רב !
עקרונית אין סיבה נראית לעין לא לשפץ את הקרבורטור סובארו המורכב כעת ברכב, אלא אם יתבר שהוא חובל ולא ניתן לשפצו ואני בספק.
יש לציין שהקרבורטור סובארו אמין יותר, נפוץ יותר,, ופותר בעיות של כבוי והצפה בשפועים חדים.
לכן אני חוזר ומדגיש עדיף לשפץ את הקיים, ולא להסתבך עם קניית קרבורטור משומש מפירוק, ולשלם פעמים על קניית הקרבורטור, ועל שפוצו, ומבלי לדעת מראש מה מצבו המכני הפנימי.
אלא אם אם יש ברשותך קרבורטור מקורי תקין של סמוראי בר שיפוץ.
בברכה
צביקה

-->