PDA

צפייה בגרסה מלאה : חם ממש לא כייף לטייל

מאיר רוטברג
29-05-11, 20:57
למרות שממש בא לי סופש בשטח. חם ממש לא כייף. לא אוהב קיץ. למי יש רעיון קריר ?

ishc
29-05-11, 21:09
טיול בצפון, משהו עם מים כל עוד יש, סיום בצימר עם מזגן

מאיר רוטברג
30-05-11, 07:42
טיולי הצפון הללו נגמרים באיזה שיכשוך במעיין מותש עם ערמות טינופת מסביב , מסתבר כי אופצית הצימר טובה מתמיד

דרור ברלי
30-05-11, 09:28
אופציית הצימר/חאן הולכת והופכת לטובה גם בדרום...
אבל יש מעיינות פחות מותשים, בלי טינופת מסביב. אלה שפרייבטים לא מגיעים אליהם (כי מטיילי הפרייבטים הם האחראים לטינופת, וזה בדוק) צריך רק להתאמץ עוד קצת.

בוזי
30-05-11, 09:30
בשנה שעברה בניתי טיול ברמה"ג, שנוסע מבריכה לבריכה, משכשוך לרחצה.
אתה לא מספיק להזיע ואתה כבר קובץ לבריכה הבאה... מעולה עם ילדים.
אם תרצה, אני אחפש ואעלה לכאן.

שמוליקו
30-05-11, 09:37
לא יודע מה עם מאיר, אבל אני אשמח אם תעלה את המסלול :)

בוזי
30-05-11, 09:51
סבבה, אני אחפש ואעלה, ייקח לי יום יומיים.

אגב, בהודעה למעלה, קובץ = קופץ.

amirk
30-05-11, 10:00
(כי מטיילי הפרייבטים הם האחראים לטינופת, וזה בדוק)
לצערי דרור אתה טועה.
אני חלק מקבוצה המטפחת מעיין מוכר, הרבה לכלוך ונזק רשומים לחובת הגיפאים. אני יכול לפרט פה מספר רב של מקרים (מדהימים) על נזקים ולכלוך שעשו בעלי 4X4 , את כולם ראיתי במו עייני.

באו לא נטמון את הראש בחול.

ניר ל
30-05-11, 10:11
בפסח האחרון נוכחתי בכמות העצומה של רכבי 4X4 שגדשו את שבילי הדרום בהמוניהם, כבר מזמן אי אפשר להתייחס לאוכלוסייה הזו בצורה הומוגנית, מלכלכים בדיוק כמו שאר סוגי המטיילים.

sam1g
30-05-11, 11:00
לא יודע מה עם מאיר, אבל אני אשמח אם תעלה את המסלול :)

++1

דרור ברלי
30-05-11, 11:08
זהו, שגם אני טיילתי בפסח כמוכם.
לא יודע איפה הייתם, אבל איפה שאני הייתי, לא היה אפילו קצה של ליכלוך.
אפשר להגיד הרבה דברים על מטיילי החג, ואפשר לתלות את הנקיון בנוכחותם המגוברת של פקחי הרשט"ג... אבל אני ראיתי איך אנשים אספו איתם את הכל.
וזה לעומת אטרקציות שקרובות יותר לכבישים ונגישות לא רק לרכבי שטח אלא לכלל עם ישראל, ולא צריך לתאר איך הן ניראות. מתי בפעם האחרונה ראיתם נוסעי משפחתומטית ליסינג שמסיימים קמפינג ומעמיסים שקי אשפה מלאים?.... אני לא אומר שכולם רעים ומלכלכים, אלא שמספרם גדול הרבה יותר והם הרבה פחות מודעים? אולי בגלל שהדעה המקובלת היא להאשים בעיקר את הג'יפאים בכל תחלואי הסביבה?...

לפני שבוע וקצת התקיימה תחרות השקשוקות הקטנה שלנו באבו-רבאח. אני ביקרתי שם יומיים לפני ויום אחד לפני. היו שם כל מיני חינגות בערבים, לא של ג'יפאים. מי שהגיע מוקדם איתנו, יכל לראות איך המקום המקסים הזה, שנגיש לפרייבטים, נראה בבוקר כמו גהינום ודרש הסתערות רבתי לפינוי הזבל שהשאירו לנו.

אני לא אומר שכולנו צדיקים ומושלמים כי אין דבר כזה. אבל אצל רוב הג'יפאים יש הרבה יותר מודעות לנושא הליכלוך, ואפשר בבירור להבדיל בין מקומות שנגישים רק לג'יפים, לכאלה שנגישים גם לפרייבטים. וההבדל הזה עצום עד בלתי נתפס.

מאיר רוטברג
30-05-11, 11:27
רק רציתי לטייל לא לתקן עוולות העולם ,

נ.ב דרור ,לשם שינוי אנחנו לא מסכימים,

כמה פעמים היינו בדרום בחורים שמצאנו בקבוקים ושקיות על עץ?? ואת זה לא השאירו משפחתומטים לסוגם ,
אנחנו המעשנים המוקצים עוד עושים סריקת מאהל לפנוי הבדלים ומשאירים שטח נקי יותר ממה שקיבלנו,

מעיינות בצפון זה רוב רובם גועל נפש מצוי ,
עם ישראל יילמד בשתי דרכים ,
חינוך מחדש וזה ניתן ראה פרחי בר וחגורות בטיחות (רק דרך הנוער)
ולמבוגרים?? קנסות ענק!!!

סיפור קטן,
היינו בטיול בדיוק יצאו מהמקום שנכנסנו אליו חבורה שהשאירה הר של זבל ומדורה דולקת,
ירדתי מהרכב צילמתי את כל הרכבים ירד אחד עם תנועות ידים ושאל למה,
אמרתי לו אני שמח שאתה שואל כי עכשיו כולכם תרדו ותעמיסו את כל הזבל על הכלים ,
תגובה: למה מי אתה ??הכל מלווה בתנועות ידיים ובקללות ,
אני?? איש פשוט עם חברים בסיירת הירוקה ,
למה זה לא גלש למכות??? כי החבר שהיה איתי בגודל מקרר אמנה פלוס פלוס לא עושים קולות רועמים לידו ,
אם הייתי לבד בטח היה נגמר רע,

מה אתם חושבים קרה?? הם ניקו את כל השטח כולל זבל של אחרים ,
מסקנה: לקבל 50.000 שקל קנס מרתיע אפילו את הבריון הכי גדול

האם אעשה זאת שוב?? לא יודע סיכון גדול מדי

ש01
30-05-11, 12:09
פסח:
נחל דישון - נקי. גם באיזור הולכי הרגל וגם באיזורים פחות צפופים.
עין מימון נקי.
לאורך מורדות הגולן - נקי.

וכן, הופתענו מהמצב, אפילו ציינו לעצמנו את העובדה שנקי.
כנראה שברשות הטבע וכו' החליטו לעשות מעשה.
היה גם המון פירסום - אולי תהליך החינוך מחדש שהחל הפסיק מוקדם מידי.

לגבי מסלול הבריכות - +++++ נשמח (גפ לנ.צ. או שם המקום. אנחנו לא נוהגים לטייל עם קו ישיר ללוינים, מפות סמ"ש כן (מיושנים? אולי...)

-->