PDA

צפייה בגרסה מלאה : לוקרים לסמוראי

idanx2
31-05-11, 19:43
שלום לכולם
הלוקרים בג"יפ הפסיקו לעבוד ורציתי לדעת האם יש קיט שיפוץ או
שלמישהו יש מושג איפה אני יכול להשיג לוקרים לסמוראי 88 ידניים כמובן ?
אשמח גם לשמוע אם למישהו יש משומשים למכירה ....

תודה מראש

tomer s
31-05-11, 20:28
לקרים בסמוראי לא "מפסיקים לעבוד"
למה אתה חושב שהם לא עובדים?
פירקת אותם?
לא מסתובבים?
מה הבעיה בדיוק?

idanx2
31-05-11, 21:25
הדריישפאט מסתובב והגלגלים לא ... מבדיקה קצרה במוסך הבנתי שזה הלוקרים , אבל לא עוד לא פירקתי ...
יש לך רעיונות איך אפשר לרדת יותר לכיוון הבעיה מבלי לפתוח את הלוקר בתור התחלה ?

tomer s
31-05-11, 22:58
הלוקרים מסתובבים?
איך בדקת שהגלגלים לא מסתוביבם?- הרמת את הרכב?

GodsFather
01-06-11, 05:56
יכול להיות שפתחת/פתחו אותם אבל לא החזירו אותם למקום הנכון ? יש אפשרות כזו ואז מה שאתה מתאר קורה.

הלוקרים של הסמוראים לא מתים, זה אחד המרכיבים הכי פשוטים ואמינים שיש ברכב הפשוט והאמין הזה, כל עוד דואגים להרכבה נכונה וגירוז עדין אחת לתקופה.

פרק אותם, נקה אותם, אל תבדוק את הסיבוב שלהם כשהם בחוץ כי אז תצטרך להלחם בלהחזיר את הקפיץ פנימה, מרח מעט גריז והשב למקום בהתאם למגרעות.

נעל את שני הלוקרים וסובב את הדרייבשאפט הקדמי. עובד ? יופי. לא עובד ? לא הכנסת למגרעת הנכונה, פרק הלוקרים ונסה להרכיבם שוב במיקום שונה.

לתיאור יותר "רשמי", הורד את העמודים הנכונים מספר הרכב של היינס שנמצא בFAQ בראש פורום סוזוקי.

בהצלחה!

idanx2
01-06-11, 21:50
תודה אני אנסה את זה ואעדכן בהמשך ...

idanx2
02-06-11, 13:21
תגידו לפניי שאני פותח יכול להיות שנשבר הדיפרנציאל הקדמי ?

כי הדריישפאט מסתובב והגלגלים לא יש לכם רעיון איך אפשר לעלות על הבעיה ?

תודה מראש

עידן

GodsFather
02-06-11, 13:35
אם היה נשבר, היית שומע קרקושים כשאתה מנסה לסובב את הדרייבשאפט ואו יש אפשרות שגם היה לך קשה לסובב אותו.

פרק את הלוקרים.

tomer s
02-06-11, 13:53
עידן ראה הודעה פרטית...

idanx2
04-06-11, 16:25
טוב פתחתי את הלוקרים ואכן נראה שהקפיץ של הלוקר השמאלי שבור צילמתי את זה אבל לא מצליח להעלות תמונה ....
למישהו יש לוקר כזה בהישג יד?

נדב42
04-06-11, 20:23
אם לוקר של ויטארה מתאים, אתה מוזמן לקבל אחד בהשאלה ללא תשלום עד שתסתדר. הלוקר לא למכירה, הוא ספייר שלי.

8ball
04-06-11, 20:48
עידן ידידי היקר שים לב שאתה לא יוצא טמבל כמוני (בתחילת דרכי פתחתי לוקר בו יש שני קפיצים ולא אחד) ומתבלבל בין שני קפיצים לקפיץ שבור... ממליץ לראות את התמונה של לוקר אייסין במדריך לנועלי טבור ולקבל לפיה תמונת מצב של הלוקר שלךhttp://www.jeepolog.com/forums/content.php?1205-jeepolog-archive

GodsFather
05-06-11, 10:29
טוב פתחתי את הלוקרים ואכן נראה שהקפיץ של הלוקר השמאלי שבור צילמתי את זה אבל לא מצליח להעלות תמונה ....
למישהו יש לוקר כזה בהישג יד?

קודם כל - צלם ותעלה

שנית, אפשר לקנות חלקים בנפרד, לא חייבים את כל הלוקר.

שלישית - חפש אצל אנשים שמתמחים בסמוראי, לרוב יש להם ספיירים למכירה/מסירה - מורי, אמנון, ליאור וכד'.

idanx2
05-06-11, 19:28
טוב אז נראה לי שהצלחתי להעלות תמונה הנה הלינק http://www.jeepolog.com/forums/album.php?albumid=453
הקפיץ לא מצולם בתמונה חוץ מזה שימו לב שהגלגלי שיניים בתמונה לא באותו גודל ..

מורי
05-06-11, 21:31
לפי התמונות לא ממש אפשר לדעת מה קיים ומה לא.(בוודאות יש יותר מדי גריז...)
בכל מקרה צלם את כל החלקים הקיימים מכמה זוויות אחרי נקיון ואני בטוח שנוכל לעזור לך.

מורי.

-->