PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעלם הפונט העברי מעמוד ענן

ברששת
31-05-11, 23:49
יש לי כרטיס עמוד ענן חוקי שעליו הוספתי גם IGO8.הכרטיס יושב על MIO C310 שנקנה בחו"ל. מכיוון שההתקנה לא סטנדרטית מפעם לפעם אני לא מצליח להפעיל את עמוד הענן מכיוון שקבצים נעלמים, ואז מעלה גיבוי והעסק מצליח לעבוד.
הפעם למרות שהצלחתי לשחזר את עמוד ענן , הפונט העברי לא מופיע ונשארו ריבועים בטקסט. יואב רופא אמר לי שיתכן שהפעלת הIGO8 גרמה לכך מכיוון שאת הפונטים הוא לוקח משם. לכן מספר שאלות:
1. האם לעמוד ענן אין פונטים עצמיים משלו שבאים על הכרטיס?
2. למרות שהIGO8 עובד תקין בעברית יתכן שחסרה בו ספריית פונט עברי שדרושה לעמוד ענן?
3. והכי חשוב איזו קבצים יש להעתיק מהיכן והיכן למקם אותם כדי שעמוד ענן ידבר בעברית?
תודה
בר.

gmike
01-06-11, 00:22
גם לי יש MIO C310 אייגו 8 ועמוד ענן. אם אחרי שאני עושה ריסט למכשיר אני מכניס את הכרטיס של עמוד ענן מופיעה הבעיה שציינת.
הפתרון שעובד אצלי אחרי ריסט הוא קודם להכניס ולהפעיל את הIGO, הוא "מתקין תמיכה עברית" או משהו בסגנון, ואח"כ הכל בסדר.
בגלל הIGO המעצבנת שנכבית ונתקעת אח"כ כל פעם שנפסקת הטעינה של המכשיר,יוצא לי לעשות הרבה ריסטים.

ברששת
01-06-11, 10:09
גם לי יש MIO C310 אייגו 8 ועמוד ענן. אם אחרי שאני עושה ריסט למכשיר אני מכניס את הכרטיס של עמוד ענן מופיעה הבעיה שציינת.
הפתרון שעובד אצלי אחרי ריסט הוא קודם להכניס ולהפעיל את הIGO, הוא "מתקין תמיכה עברית" או משהו בסגנון, ואח"כ הכל בסדר.
בגלל הIGO המעצבנת שנכבית ונתקעת אח"כ כל פעם שנפסקת הטעינה של המכשיר,יוצא לי לעשות הרבה ריסטים.

כשאתה מתכוון ריסט האם הכוונה לכפתור הסלייד בצד ימין למטה או ללחצן השקוע בצד שמאל?
תודה
בר.

gmike
02-06-11, 00:41
אני מתכוון ללחצן השקוע בצד שמאל. הסלייד בצד ימין מאפס את המכשיר לגמרי, כולל למחוק את ההיסטוריה בIGO,נקודות מועדפות וכו'
בשני המקרים אם אני מפעיל את הIGO לפני העמוד ענן הכל עובד כמו שצריך.

מקווה שיסתדר לך..

מיכאל.

ברששת
02-06-11, 10:50
אני מתכוון ללחצן השקוע בצד שמאל. הסלייד בצד ימין מאפס את המכשיר לגמרי, כולל למחוק את ההיסטוריה בIGO,נקודות מועדפות וכו'
בשני המקרים אם אני מפעיל את הIGO לפני העמוד ענן הכל עובד כמו שצריך.

מקווה שיסתדר לך..

מיכאל.

ניסיתי לא עובד.
יש לך אולי רעיון מהיכן ניתן להוריד את הפונטים לתוך עמוד ענן? יתכן והספריה הזאת נעלמה לי.

meir alony
02-06-11, 10:54
אין קשר בין תוכנת ה-IGO לעברית היא פועלת גם על מכשירים ללא תמיכה בעברית ועמוד ענן לא.
אתה צריך להעלות את הגיבוי של העברית של המכשיר עצמו ולא של עמוד ענן.
תחפש בכרטיס זכרון אם יש עברית ותריץ.

asafk
02-06-11, 19:21
ואם אין - איפה ומה צריך להוסיף?

אסף.

meir alony
02-06-11, 21:23
ואם אין - איפה ומה צריך להוסיף?

אסף.
תוספת עברית חוקית עולה כסף : http://www.wince.co.il/heb/price.asp

asafk
02-06-11, 21:46