PDA

צפייה בגרסה מלאה : אחותי ליאורה סבגי נעדרת 17 יום‬

Guy Sabagy
03-06-11, 13:31
אחותי נעדרת מזה 17 יום (מה-18.5). מדובר בנכה בכיסא גלגלים ממונע עם רכב פולקסווגן טרנספורטר גדול ירוק כהה של נכה. מיום ההיעדרות, אין שום איתות מהרכב או מאחותי, הפלאפון נמצא זרוק אחרי כמה ימים בקרבת המקום בו נראתה לאחרונה. חיפשנו בכל מקום, תלינו מודעות והצפנו בתקשורת בכל מקום שהצלחנו. למיטב ידיעתנו, למשטרה אין קצה חוט.

הגעתי לפורום שלכם כי איתוראן אומרים לנו שלאורך כביש הערבה ממצפה רמון דרומה ובירושלים יש אפשרות סבירה מאוד שהרכב לא יכול להיות מאותר. למשטרה יש אילוצים ולא תרים באיזורים האלה מסוק בזמן הקרוב.

אני מעוניין לדעת באיזו דרך נוכל לסרוק את האיזורים האלה? האם יש אנשים שטסים במקומות האלה בקביעות? האם יש לי אפשרות בסכום סביר לשכור שירות שיסרוק נניח את כביש הערבה? אני אודנ מאוד על כל עזרה, כל עצה וכל הצעה.

תודה רבה מראש!
גיא

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=804692&fb_comment_id=fbc_10150199328868962_1688 8128_10150202476138962

יונתןמצפה
03-06-11, 17:39
יש חבורה של טייסי אולטרלייט שגרים בערבה (לא זוכר באיזה מושב, נדמה לי פארן). יש סיכוי טוב שהם יעזרו בנושא כזה..
נסה לדבר עם פקח בשם יורם חמו מרשות הטבע והגנים (אין לי את הטלפון אבל במוקד הרשות בטוח יעזרו לך). כמו כן, יחידות החילוץ של הר הנגב וערבה תיכונה בנויות בדיוק בשביל זה. מה שכן, הם צריכים איזשהו יסוד סביר להניח שהנעדרת נמצאת בשטח הזה. יצירת הקשר עם יחידות החילות היא ישירות דרך המשטרה..
בלי קשר, תן יותר פרטים על איפה ומתי נראה הטלפון לאחרונה!

kobiarava
03-06-11, 18:17
גיא שלום. ראשית,שמתי לב לסיפורכם בשבוע האחרון בחדשות, מקרה מוזר ומסתורי, לבי אליכם. מה גורם לכם לחשוב שהרכב (וליאורה) נמצאים בערבה? עצם העובדה שבאיזורים מסויימים אין קליטה לאיתורן? יש יסוד לחשוב שאחותך הגיעה מרצונה לערבה? אני לא רוצה להישמע פסימי, אבל נראה לי שאתם ממש לא בכיוון, יותר סביר לחשוב שאיתורן שנותק\הושמד גם לא משדר.

מקווה שאתבדה, ובהצלחה בחיפושים-קובי

חנן גולומבק
03-06-11, 18:45
אני מסתובב הרבה בערבה הדרומית ואפקח עיניים כמובן.
ליבי עימכם , בהצלחה.

Guy Sabagy
03-06-11, 19:23
תודה רבה!

דיברתי עם אלעד סקר מיחידת החילוץ, בנאדם מדהים. הם יהיו עירניים לזה.
הפלאפון נמצא כמה ימים אחרי ההיעדרות בחצר ביתה של העוזרת של ליאורה באופקים שזה המקום האחרון שליאורה נראתה בו.

אם יש למישהו טלפון/מייל של יורם חמו אני אשמח, אני גם אבקש ממנו להפיץ ליתר הפקחים.

איתוראן טוענים שאם מישהו מנתק את האיתוראן אפילו הם מקבלים על זה איתות. העובדה שאין שם כיסוי של איתוראן ועוד דיבורים של ליאורה לפני כחודש על אילת, מביאים אותנו לחשוב על האפשרות שאולי היא פשוט החליטה לנסוע לאילת והרכב זרוק אי שם לצד הכביש במקום שאי אפשר לראות מהכביש. אני יודע שזה קצת חלש, אבל אחרי כל החיפושים זה הכי טוב שיש לנו..

kobiarava
03-06-11, 22:42
הסיכוי (מאוד) קלוש, אבל הכל יכול להיות. אני לא מכיר נקודה שטרנספורטר יוכל להידרדר איליה בנסיעה מבלי שאיש יוכל לשים לב, או להשאיר סימנים. התקווה גדולה והלוואי וליאורה תימצא בראיה ושלמה. במידה ויהיה צורך בסיוע קרקעי באיזור הערבה, אתה מוזמן ליצור עמי קשר.

קובי

ש01
04-06-11, 12:45
החברה מהערבה יחפשו היום באויר, אם כי לא ראו משהו חריג בימים האחרונים (לפני שבוע נערך כבר מבצע חיפוש אחר צעיר מהאיזור שנעלם).
הבנתי שדברו אתכם כבר אתמול.
לבנו איתכם, נקווה לטוב !

Tourist
06-06-11, 01:27
כדאי ליצור קשר עם יח' החילוץ של זק"א.
יש להם פריסה ארצית גדולה מאוד.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002222428737&sk=wall

MR BIG
07-06-11, 07:47
בן אדם נעדר 3 שבועות ואף רשות מטעם המדינה לא עוזרת??
איפה המשטרה בסיפור הזה?
מה הם אומרים?
הם מחפשים?

Guy Sabagy
07-06-11, 18:27
שלום,

אחותי עדיין נעדרת, כבר 21 יום ואין שום בשורה לצערי. מודה לכולם על ההצעות והעזרה (נוצר קשר עם יחידות חילוץ ועם זק"א, הרבה אנשים התנדבו לסייע שלא במסגרת).

אני מניח שעם החג, הרבה מטיילים יהיו בשטח, אנחנו נפגוש חלק מכם, תיהנו ואנא היו עירניים אם אתם רואים רכב פולקסווגן טרנספורטר ירוק כהה מטאלי.

תודה!
גיא

Guy Sabagy
07-06-11, 18:35
Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or Learn More (http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=223730210989104&set=a.136115136417279.21367.136059139756 212&type=1&theater)

boaz avrahami
07-06-11, 22:12
זה בלתי נתפס שאדם נעדר 3 שבועות והמשפחה צריכה לגיס מתנדבים.

אות קלון לרשויות.
איום ונורא שיש אנשים טובים שהמשטרה מגייסת להתנדב ולשמש לה כעלה תאנה על אוזלת היד.
לאן הולכים כל המיסים שגו(נ)בים מאיתנו לכל הרוחות??? (כן אני יודע שהתשובה בגוף השאלה)

המשטרה משמשת את המדינה כגוף לגבית קנסות תעבורה ומרוקנת ממנה את התוכן בכל הקשור לביטחון ומתן שירותי משטרה לאזרחים.

מזעזע!

GodsFather
08-06-11, 09:20
נא לשמור על השרשור הזה כאינפורמטיבי ולא להביע כאן דעות ולפרוק זעם. לשם כך יש פורומים אחרים.

-->