PDA

צפייה בגרסה מלאה : טנדר 4X4

ishc
03-06-11, 18:07
מתחיל לחפש טנדר 4X4
האופציות העומדות על הפרק:
1. טיוטה היילקס עד 97 אם תמצא כלה מדוגמת מא' ועד ת'
2. איפון 2000-2003, צריך להיות מדוגם להפליא כדי שאני אתפשר עליו
האופציה השלישית עומדת בסימן שאלה גדול ? מוסו 4X4? בתקציב אני יכול לקנות שנת 2005, אני סולד מגיר אוטומטי ואין סרן חי אבל חוץ מזה נראה לי חביב. צמיגים גדולים, סרן אחורי תואם דנה (יש נעילות אוטומטיות?) איכות חיים רמה אחרת מבחינת תא נוסעים רק להחליף פגושים, להגביהה ולעוף בשטח. מה אני מפספס?
אני מזכיר לכם רכב לעבודה + שטח בינוני פלוס וקשה לייט.

דרור ברלי
03-06-11, 18:45
במוסו, הביצה האחורית תואמת דנה 44, וגם הביצה הקדמית - תואמת דנה 30. משמע = מבחר נעילות. לא יודע אם בכל הדגמים זה כך, כי יש כמה דגמים שמיוצרים בקוריאה, אבל לפחות ביותר ישנים זה מה שהיה.
הוא גם הטנדר הכי נוח לנסיעה, כי יש לו קפיצי סליל מאחור, ולא עלים כמקובל בטנדרים.

מצד שני, אם יכולות העמסה חשובות לך, הארגז שלו קטן משמעותית מהטנדרים היפניים.

ishc
03-06-11, 18:48
אני אבדוק את נושא המשקלים וגודל הארגז אבל חוץ מזה? אמינות? הטרנספר חשמלי (לא אוהב את הקונספט הזה), אפשרות להגבהה כי האוטו גמד פצצות?

ishc
03-06-11, 19:43
ודרך אגב, מישהו באמת נעל את הסרן האחורי או הקידמי במוסו או שכל הדיבור על תואם דנה הוא באוויר?

shay_love_off_road
04-06-11, 03:19
הייתה לי איסוזו איפון ללא נעילות ממודל 2001, היא עברה הרבה ועבדה קשה, אני יכול בהחלט לומר לך
שעם מעט הגבהה האיסוזו עבר כל דבר בשטח בינוני, כוח ומומנט לא חסרים לו והוא מהבחינה הזאת עדיף
על המתחרים היפאנים מהמודל שלו,

לגבי המוסו, אני לא מכיר את נתוניו הטכניים, אך לדעתי זה SUV עם ארגז במקום שורת מושבים שלישית,

בוזי
29-06-11, 23:01
לא היה לי מוסו, היה לי קורנדו (זהה מכנית, רק קצר) ואכן ניתן לנעול את שני הסרנים.
במודלים הפחות ישנים, צריך להחליף את כל הקייס בסרן האחורי.

-->