PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלת רישוי למגן חזירים

sanka
04-06-11, 16:19
יש לי פגר'ו 99 פתוח ואני מעונין לשים לו מדרגות צד ומגן חזירים
השאלה שלי אני צריך לעדכן רישיון עושים היום בעיות להרכיב מגן חזירים
אני זוכר שלפני כמה שנים אמרו שהמגיני חזירים מסוכנים להולכי רגל או משהו בסגנון ואסור להרכיב זה עדין נכון??

cgp
04-06-11, 21:42
אתה לא צריך לעדכן שום דבר ברישיון, נכון שזה מסוכן להולכי רגל אבל לא רק, במדינות "מתוקנות" אסרו את זה.
אם אתה רוצה להכנס לשטח שים מיגון תחתון, ומיגון סף, לא מדרגות דקורטיביות!!

שאלה למה אתה צריך את השטות הזאת?
חוץ מלדפוק מכוניות בחניה זה לא נותן כלום

sanka
04-06-11, 22:13
אני רוצה לשים מגן כדי לשמור על הפורנט של האוטו
וגם כי התרוץ שזה יפה(חייב להודות:))

cgp
04-06-11, 22:24
לדעתי זה מכוער, ובפאגרו הפגוש מברזל, ובנויי ממש נכון,

אבל אם בא לך על זה אני לא יעצור אותך:p

sanka
04-06-11, 22:52
אני יחזור על שאלה כי לא הבנתי ישירות זה חוקי להתקין בארץ או שיעו לי בעיות??

שמוליקו
05-06-11, 08:05
ברכבים חדשים זה לא חוקי
ברכבים ישנים - היות ואין רישום של המגן ברשיון הרכב לא ניתן לאכוף. קרי לשאלתך - חוקית ,אם לא יחליט שוטר מאותגר נפשית ושכלית שלא קיבל מאשתו לילה קודם ,או במכון טסטים טסטר שעונה על ההגדרה הקודמת, להוריד אותך מהכביש וזה כמובן הדבר הראשון שיקפוץ לו לעין, אז לא תיהיה לך בעיה, אבל זה נכון לגבי כל דבר שאנחנו מתקינים על הג'יפים.
ואתן לך דוגמא - חבר שהתקין פנסי ערפל כחוק (ואני מכיר את החוק טוב מאוד) במבחן רישוי במכון בראשון לציון ,נתבקש להסיר אותם ולהגיע לטסט חוזר.
כשביקש להבין מה לא בסדר בהם, הביאו לו את אחד המנהלים (זה שפסל אותו לא ידע לתרץ את העובדה שלא מצאו שום דבר אחר ברכב וחייבים את הכסף של הטסט החוזר, מן טריק כזה של מסחטת כספים) המנהל מלמל משהו ואח"כ גם ציין שלא אכפת לו שאחרי שהוא ייצא מהטסט הוא יחזיר את הפנסים.
חלם כבר אמרנו?
ולעניין הצורך העלות מול התועלת -
אם אתה רוצה לשמור על חזית הרכב אז אל תתקין אותו - מכה במגן החזירים תדפוק לך את הגריל, את מכסה המנוע והגרוע מכל את השאסי (לשם הוא מחובר)
הטמבון המקורי של הרכב יודע לספוג מכות ולהגן הן על הרכב והן על ההולכים על שניים.
עדיף להתקין טמבון מתכת שגם פחות מסוכן להולכי הרגל - גם נותן שיפור בזויות הגישה (אגב לדעתי גם הרבה יותר יפה ממגן חזירים שמגביל את זוית הגישה ולא באמת עוזר בכלום חוץ מפוזה)

אלא היו שני הסנט שלי

sanka
05-06-11, 23:01
ואלה תודה שמוליק עזרת יותר מה שנדמה לך

יואב פולס
08-06-11, 08:37
לזכותך אני חייב לומר שאתה אומר את האמת - לדעתך זה יפה, ואתה סבור שזה ישמור לך על האוטו.
על עניין היופי אפשר להתווכח.
לשמור על האוטו זה לא. מכה קטנה שאמורה להיספג בפגוש המקורי שנועד לזה תיספג קודם ב"מגן חזיר" ואז או שזה יקרע את התושבות המחוברות לשלדה או שהוא יתכופף וישבור לך את הפנסים, יעקם את מכזה המנוע ואולי יגיע לרדיאטור.
אבל זה יפה.
אם לא הבנת - זה אביזר מיותר ומכוער. אבל לך על זה.

-->