PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפים בגיאורגיה (לא מאורגן)

אורי ק.
05-06-11, 21:22
שלום,
אני טס בתחילת יולי לחודש לגיאורגיה. בעקרון הטיול הוא טיול טרקים ברגל.
אבל בכל זאת הייתי רוצה לשלב (תרתי משמע) ולדעת מהן האופציות לשכור ג'יפ בגיאורגיה (לא מהארץ, משהו מקומי שם אפילו באיזה כפר)? היכן מומלץ? אם למישהו יש המלצה על מסלול של משהו כמו 3-5 ימים זה יהיה מעולה! אני לא מתכוון לאתגרים מיוחדים (הן מההיבט הבטיחותי והן מההיבט של אמינות הכלים שם והידע הדל שלי בתיקון...). נסיעה בין כפרים וכאלה, זה הרעיון.
אשמח לכל מידע בנושא!

צור
11-06-11, 07:05
אורי בוקר טוב
ראשית אנו שכנים אז אתה יכול לקפוץ ותקבל מידע בשפע על גאורגיה
שנית כדי להכין את הרקע קרא את הכתבה שלי כאן בפורום - לפי המיקום של הטרקים הרגליים אוכל להמליץ לך איפה לשלב סיבוב ממונע
הרכב המקומי זו הגדרה פתוחה מידי - מתחיל ברכבים רוסיים של אניתן לשכור ללא נהג המונית וכלה בפגרו וגיפ מרצדס עירוני.
אפשרויות שכירת הרכב לא כמונית שלא בטבילסי מצומצמות אבל קימות ובכל מקרה תצטרך לאתר אותם מהארץ עמ לא להפסיד זמן הוא מצרך יקר יותר בטיול של מספר שבועות מהחסכון של כמה דולרים.

צור
11-06-11, 07:09
טעו

erpeled
27-08-12, 12:13
חברים בשבוע הבא אנו שם. יש לי בקשה. מי הצליח למצןא תכנת גי פי אס עם מפות של גיאורגיה? שרץ על אי פון או איפאד? גם אנדרואיד יהיה טוב וגם Igo8. ועוד בקשה. גוגל ארס יש להם מוד עבודה אופ ליין כלומר ללא אינטרנט שמראש ניתן להטעין מפות האזור אליו נוסעים ואין בו כיסוי אינטרנטי. איך עושים זאת. נשמח מאוד לקבל עזרה בנושא. תודה רבה ערן פלד ניתן להתקשר. 054-5779777 תודה מראש

idanw
27-08-12, 12:49
ערן שלום,

יש לי מפות של גארמין לגיאורגיה, גם טופוגרפיות וגם כבישים.
אם תרצה, אשמח להשאיל לך (אם אין לך מכשיר, אז יש לי גם מכשיר.) - חינם - אין כסף...
צור קשר 0524626239

עידן

erpeled
27-08-12, 20:03
עידן זה מדהים -נפלת כמו מלאך מהשמיים -תודה רבה רבה רבה

צור
10-11-12, 07:53
היית ? נסעת? שתף אותנו בבקשה מה שכרת אם בכלל ואיך היתה התוכנה ....

-->