PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבחירת gps

ncamaa
06-06-11, 12:31
שלום. אני לא לגמרי קשור לעניין הג'יפים אבל חשבתי שכאן אוכל לקבל עזרה טובה
אני מעוניין בgps אנאלוגי.. דהיינו בלי מסך ובלאגנים, שרק יראה לי קורדינטות לפי הרשת
שאני אכניס לו. אני זקוק לו בשביל טיולים רגליים בעיקר.. בכל העולם... ז"א שצריך
שהוא יהיה יחסית עמיד ויחסית קל.. אבל אין שום צורך כמעט באף פונקציה..
בנוסף לכך, אם מישהו מכיר gps שעונה על הדרישות הנ"ל והוא גם מתאים לספורט..
יכול להיות מעולה בשבילי כי אני גם בתוך עניין הספורט.

אם אפשר על הדרך גם איפה כדאי לקנות ואיפה הכי זול (כולל דיל אקסטרים אי-ביי וכו'.. מה טוב!)

תודה מראש,
נדב

נדב42
06-06-11, 12:50
אין דבר כזה GPS אנאלוגי ...
אבל כן יש שעוני יד עם GPS, רק תחפש אחד שאפשר להגדיר לו User Grid ו- User Datum כדי שתוכל לקבל קואורדינטות ברשת ישראל או ברשת של המדינה שאתה נמצא בה.

בהצלחה,

נדב.

ncamaa
06-06-11, 19:47
אנאלוגי התכוונתי בלי תמונות ובלי ציורים ובלי בלאגן.. רק מס'.. קואורדינטות. http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/smilies/confused.pngברור שלא התכוונתי
לג'י פי אס מחוגים..http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/smilies/smile.png
בכל אופן.. אם יש לכם המלצה על דגם ספציפי או משהו... הכי פשוט שיש.. שיהיה קשוח ורק עם ספרות

ש01
06-06-11, 20:24
הכתובת שלך היא פורום תעופה בתפוז.
החברה שם מצטיידים במכשירים כמו שאתה מחפש (אם כי חלקם מוצאים את עמוד ענן אחלה מערכך לגפס גם באויר).

יונתר
06-06-11, 20:30
אני ממליץ לך ללכת על מכשיר GPS מתוצרת גרמין.

אני בעל מכשיר מדגם GPS60 , ואני ממש מרוצה ממנו, הוא נותן קואורדינטות (עם אפשרות לשינוי Datum/Grid), מפה בסיסית ביותר (מסך שחור/לבן), נתוני מהירות זמן וכו'.
הוא עמיד במים (למיטב זכרוני עד מטר עומק), עמיד בפני נפילות קלות, יש לו תאורה אחורית למסך וחיבור USB להעלאת נ.צ./מסלולים למכשיר.
בנוסף הוא מאפשר לך להקליט את המסלול אותו עברת. פועל על שתי סוללות AA.

ישנו דגם פשוט עוד יותר של אותה חברה, והוא נקרא eTrex, הוא זול מהGPS60. אינני מכיר את המפרט מבחינת מסת המכשיר, אך תוכל למצוא זאת לדעתי באתר של גרמין.

יהונתן.

ncamaa
06-06-11, 20:49
מה שתיארת בהתחלה נשמע לי מצוין...
יש לי עוד שאלה (סליחה על הבורות מראש)
ישנם כל מיני סוגים של קואורדינטות וספרות ורשתות.. למשל.. הקואורדינטות של המפה של עמוד ענן
הן לא כמו הקואורדינטות של המפות סימון שבילים וגם לא כמו הקואורדינטות של המפות של הצבא..
ז"א השאלה שלי היא אם אני יכול לכוון אותו לאיזה מהרשתות שאני רוצה בכל פעם שאבחר.?

יונתר
06-06-11, 21:32
אני לא יודע באילו קואורדינטות משתמשים בעמוד ענן, אבל תוכל לשנות את ההגדרות בין רשת ישראל הישנה, החדשה ורשת UTM, וכמובן עוד כל מיני רשתות שבהן משתמשים ברחבי העולם (חלק מההגדרות מובנות במכשיר ובמידה ולא, תוכל להגדיר בעצמך).

אני עובד עם המכשיר ועם מפת סימון שבילים ברשת הישראל הישנה.

יהונתן.

-->