PDA

צפייה בגרסה מלאה : חגורות בטיחות

yarinzim
07-06-11, 08:12
שלום חברים!
שאלה שמופנית בעיקר לבעלי בלייזרים, אני מניח..
בבלייזר שלי, שנת 90, יש סגירת פיבר מאחור כמובן, למושב האחורי אין חגורות בטיחות בצדדים אלא חגורה בודדת למותניים.
בצידי הפיבר קיים הכיסוי שבו אמור לשבת מנגנון החגורה כך שכוונת המשורר ברורה.
אשמח לשמוע מחברי הפורום בעלי הבלייזרים או בכלל היכן אוכל לשים את ידיי על זוג מנגנונים שכאלו, שמותאמים כמובן לרכב. מן הסתם שהחגורה עצמה זה לא סיפור למצוא.

omri_t
07-06-11, 12:49
כנס לאיביי, תוכל להזמין חגורות כאלו לרכב הספציפי מארה"ב. כנראה שהמחיר יהיה מצחיק.

אם לא, אז סיכוי רב שחגורת בטיחות "אוניברסלית" תתאים - בסופו של דבר זה די דומה.
תוכל לקפוץ לראות בעצמך אצל אבגד בת"א.

שי קרנצלר
07-06-11, 18:01
אהלן
אפשר לשים על המושב 3 חגורות עם 2 נקודות עיגון .(למעשה כמו האמצעית הקיימת)
,ממליץ כמובן לשים אינרציאלית.
אפשר להתחבר לצירים בצדדי המושב .

yarinzim
07-06-11, 18:56
עומרי - באיביי לא מצאתי את מה שאני מחפש. כאמור אחת הבעיות שלי שאני לא יודע בדיוק איך המנגנון נראה. לאן אמרת שאפשר לקפוץ לראות שוב?

שי - אם הבנתי נכון אתה מתכוון לעוד זוג חגורות מותניים? אם כן אינני מעוניין בכך למרות שהן פחות יציקו לי בעין אני מאמין. כך או כך הייתי רוצה לראות במו עיניי מנגנון שכזה (מקורי) וכמה הוא מסורבל בעיניים. אני מאמין שאני מכיר את רוב האתרים בחו"ל שמוכרים חלקים לבלייזרים, אני לא הצלחתי להיתקל עד כה במה שחיפשתי..

שחר-סופה
07-06-11, 22:33
ירין , אני אצלם אצלי (מחר) מה הולך ואשלח לך את התמונות .

שחר.

yarinzim
07-06-11, 22:50
אחלה מגניב תודה!

שחר-סופה
08-06-11, 23:51
שלום חברים!
שאלה שמופנית בעיקר לבעלי בלייזרים, אני מניח..
בבלייזר שלי, שנת 90, יש סגירת פיבר מאחור כמובן, למושב האחורי אין חגורות בטיחות בצדדים אלא חגורה בודדת למותניים.
בצידי הפיבר קיים הכיסוי שבו אמור לשבת מנגנון החגורה כך שכוונת המשורר ברורה.
אשמח לשמוע מחברי הפורום בעלי הבלייזרים או בכלל היכן אוכל לשים את ידיי על זוג מנגנונים שכאלו, שמותאמים כמובן לרכב. מן הסתם שהחגורה עצמה זה לא סיפור למצוא.

ירין , אצלי למושב האחורי ישנם שלושה חגורות בטיחות מקוריים .
תראה בתמונות , מצד ימין ושמאל של המושב , יש את הזכר אליו החגורות שעל המושב מתחברות .
ציינת שאצלך בצידי הפיבר קיים כיסוי שבו אמור לשבת מנגנון החגורה .
משהו כאן לא מסתדר לי ומדליק נורה אדומה . לא מעגנים חגורת בטיחות לפיבר !
העיגון נעשה לבודי (לנקודה שחוזקה והוכנה למטרה זו) ולמשקוף / קורה .
אשמח אם תצלם את הכיסוי המיועד ותעלה את התמונות .
אצל אודי מזרחי יש איזה 2 בלייזרים לפירוק (אני אישית הלכתי לשחוט) אבל לא היה
מה שחיפשתי , יכול להיות שתמצא שם .
אופציה נוספת היא , אזור יצחק שדה (שונצינו/טברסקי) אין מצב שלא תחזור עם מנגנון/חגורות.

שחר.

yarinzim
09-06-11, 07:48
האמת שחושבים על זה זה באמת מוזר שזה יחובר לפיבר..
אצלי בוודאות אין הכנות כמו אצלך בצידי המושב - שלפי מה שאני מבין זה שלוש חגורות מותניים, נכון?
כך או כך אני אצלם היום בערב את ההכנה שיש לי בפיבר ונראה לאן מתקדמים משם.
אשמח לקבל פרטים של מזרחי שיהיה למקרה, בה"פ אם עדיף.

shay_love_off_road
09-06-11, 16:57
הספסל שלך נראה בן זונה! ממש חדש!

אני חושב שיש אופציה כמו בסובארו סטיישן שהחגורה
שהולכת על הכתף באה מאחרי המושב, (כלומר לא תפוסה בתקרה אם אינני טועה)

yarinzim
09-06-11, 19:55
הספסל שלי זהה לשל שחר, ואם יורשה לי לציין גם שלי במצב חדשש לגמרי :) כך או כך אין לי אופציה שם לחגורות מעבר לכתף אבל מוזר לי שחסרות ההכנות שבצדדים.. ואם ההכנות בצדדים הן מקוריות אז מה זה הכיסויים שיש על הפיבר??

שחר-סופה
09-06-11, 21:06
הספסל שלך נראה בן זונה! ממש חדש!

אני חושב שיש אופציה כמו בסובארו סטיישן שהחגורה
שהולכת על הכתף באה מאחרי המושב, (כלומר לא תפוסה בתקרה אם אינני טועה)

שי , סוף סוף יש משהו אחד שהבעלים הקודמים השאיר שנראה חדש אצלי ברכב ...:rolleyes:
אין את האופציה הזאת אצלנו בבלייזרים . החגורה האמצעית , גם היא חגורת מותן והעיגון
הוא אחרי המושב . שים לב לתמונה השניה משמאל . זכר לצד נקבה .

הספסל שלי זהה לשל שחר, ואם יורשה לי לציין גם שלי במצב חדשש לגמרי :) כך או כך אין לי אופציה שם לחגורות מעבר לכתף אבל מוזר לי שחסרות ההכנות שבצדדים.. ואם ההכנות בצדדים הן מקוריות אז מה זה הכיסויים שיש על הפיבר??

לדעתי לא מדובר בהכנות מקוריות . לא עפ"י מה שאני מכיר . לכן , ביקשתי לראות אותן בתמונה .
לטעמי , מדובר בכיסויים של חיווט לחשמל שהולך לחלון אחורי חשמלי - בדגם המפואר (סילבראדו)
ולנקודת תאורה בצד ובגג .

שחר.

שי קרנצלר
11-06-11, 20:12
ערב טוב שבוע טוב
קיימים בלייזרים עם חגורות בעלות 3 נק עיגון ,כאשר אחת הנקודות אכן מעוגנת על הקורה מעל החלון.
אולי זה בבלייזרים בהם הפיבר אינו ניתן לפירוק.
בכל מקרה,נראה שניתן לשים 3 חגורות עם 2 נק עיגון.

yarinzim
14-06-11, 18:42
להלן הצילומים שהבטחתי, בתוך הבליטות יושבות הברגות, מן הסתם שבטוח הגג פיבר ישנה "קליפת" מתכת אחרת הגג לא היה מחזיק, לפיכך ההברגות יושבות בתוך המתכת. לא מצליח עדיין להבין איך התושבת של החגורה בנויה. אם למישהו יש משהו בסגנון אשמח להשוות או לראות איך מתקדמים, לא הצלחתי עדיין לשים את העיניים על תושבת שכזאת..

שחר-סופה
14-06-11, 22:47
פעם ראשונה שאני רואה / נתקל בזה .
אתה על דגם הסילבראדו ? יבוא אישי / פרטי ?
ברור שבפיבר ישנה מסגרת מתכת . היא זאת שתומכת את היריעות ומאפשרת את יצירת
התבנית בזמן הייצור עד לייבוש והגימור.
יש גם אומים שתולים / הברגות בתושבות שהוכנו במיוחד לשם כך . השאלה בתמונות שהעלית ,
האם באמת זהו עיגון לחגורות ? זה לא גבוהה מידי ליושבים במושב האחורי ?
מקס' , יכול לשמש כחבל תליה אם נתקלת בגנב ;) .

שחר.

yarinzim
14-06-11, 23:09
כוח

yarinzim
14-06-11, 23:11
כוח לאומי, דגם סקוטסדייל.
לא יודע אם זה אכן הכנה לחגורות, אני לא רואה משהו אחר שכן.. אולי זה באמת הכנה לחבל לתלייה למיואשים.

שי קרנצלר
16-06-11, 09:52
בוקר טוביש בלייזרים שנק' עיגון שלהם יושבת במקום זה.לדעתי ניתן להתאים חגורות של טנדר שברולט

yarinzim
16-06-11, 10:00
היום ראיתי שהרצועות שנמצאות על המושב עצמו, הנקבות של החגורה, יושבת במנגון הזה שנשלף. לפיכך אני לא מצליח להבין איך החגורה הזאת אמורה לעבוד אם הנקבה יוצאת החוצה מהמושב לקראת הזכר שלה.
אז ממה שהבנתי יש לי חגורות על המושב שאמורות להתחבר לסיומת ששחר צילם במושב שלו, רק שאצלי אין את זה ויש הכנה למעלה על הפיבר..
בקיצור נדפקתי?

ERAN NO 1
17-06-11, 12:10
גם אצלי כל הרצועות הן נקבות והזכרים מחוברים בצידי הספסל בדיוק כמו אצל שחר

שחר-סופה
17-06-11, 12:40
היום ראיתי שהרצועות שנמצאות על המושב עצמו, הנקבות של החגורה, יושבת במנגון הזה שנשלף. לפיכך אני לא מצליח להבין איך החגורה הזאת אמורה לעבוד אם הנקבה יוצאת החוצה מהמושב לקראת הזכר שלה.
אז ממה שהבנתי יש לי חגורות על המושב שאמורות להתחבר לסיומת ששחר צילם במושב שלו, רק שאצלי אין את זה ויש הכנה למעלה על הפיבר..
בקיצור נדפקתי?

לא נדפקת ולא כלום .
אם יש לך את הנקבות על המושב , נשאר לך כרגע רק לאתר בלייזר לתרומת איברים ולשחוט זוג זכרים לצדדים .
בצידי בתי הגלגלים (אני מאמין שתמצא גם אצלך) ישנה תושבת מוכנה עם ברגים גדולים , take a look

שחר.

ערן ...? אתה עדיין עם הבלייזר ? אני מדבר על הכחול ... לא מכרת אותו בזמנו ?

שחר-סופה
17-06-11, 12:41
נו... שכחתי את התמונות .

שחר

yarinzim
17-06-11, 13:10
אני לא רוצה להתחיל עם שמות אבל יש אחד (מאזור המרכז, לא חבר בפורום לדעתי 99%) שטוען ומתוודה שיש לו הרבה בלייזרים שהוא מפרק, משפץ, קונה ומוכר ושיש לו הכל...
הבעיה היא שבכל החמישים פעמים שהייתי צריך משהו ורציתי לבוא לפרק, לשלם וללכת התחילה לה תהלוכה של תחפושות ותירוצים.
אני בטוח שיש פה כמה שיודעים בדיוק על מי אני מדבר.. ואצל דוד כהן אין כלום, חחח.
אשמח לשמוע אצל מי אפשר למצוא..

שחר-סופה
17-06-11, 17:44
אני מניח שאני שיודע למי התכוונת וכל הכבוד לך על שהצלחת בכלל לתפוס אותו בטל' ועל כך שענה לך :mad: :mad:
לא מדובר באותו אחד . שלחתי לך בה"פ (אין לי מושג אם הוא ירצה שאחשוף כאן) . לא מדובר בחבר פורום .

שחר.

shay_love_off_road
18-06-11, 21:07
אצלי זה בדיוק הפוך,

אצלי הזכרים מצוים על החגורה עצמה והנקבות נמצאים בספסל,

ERAN NO 1
20-06-11, 21:47
ערן ...? אתה עדיין עם הבלייזר ? אני מדבר על הכחול ... לא מכרת אותו בזמנו ?

עדיין אצלי .וכנראה ישאר אצלי אלא אם מישהו ירצה \יסכים לשלם לי לפחות את מה שהשקעתי בו .לא לחוץ למכור ולא אמכור בזול רק שלצערי אין לי כל כך זמן בשבילו . ולכן כנראה יחכה לאספנות או לפנסיה :)

שחר-סופה
20-06-11, 23:11
עדיין אצלי .וכנראה ישאר אצלי :)

אני שמח לשמוע וטוב שכך .... :)

רק שלצערי אין לי כל כך זמן בשבילו . ולכן כנראה יחכה לאספנות או לפנסיה http://www.jeepolog.com/images/smilies/smile.png

עוד קצת ... , עוד מעט ב"ה ובעזרתי , תפנה מעט זמן למפגש וטיול ... אח"כ נדבר אם תרצה למכור ...
לא ניראה לי שהתשובה תהייה כן .

שחר.

נ.ב : ירין , יש חדש / התפתחות לגבי החגורות ?

yarinzim
20-06-11, 23:22
האמת שלא היה לי זמן (שכחתי :))להציץ מתחת לשטיח לראות אם יש לי שם "הכנה" (הברגה) לתושבת כמו אצלך.. אם אני אמצא כזאת אני מאמין שאצליח להשיג סיומת כזאת של חגורה.. דרך אגב ביקשתי ממישהו בפורום בארה"ב להעלות לי תמונה של הבלייזר שלו שיש לו מנגנון כמו שאמור להיות אצלי, חשבתי שזה יקדם אותי אבל זה רק הבהיר לי שזה מנגנון ייעודי לרכב ככה שקשה לי להאמין שאצליח למצוא כזה. אני אשים תמונה מחר שתראו על מה מדובר

שחר-סופה
20-06-11, 23:31
ואותו אמריקאי נחמד לא יכול להגיד/להכווין אותך מאיפה משיגים כזה דבר אצלם ? או אפילו איך זה נקרא ?

שחר.

yarinzim
21-06-11, 08:13
http://media.photobucket.com/image/recent/tRustyK5/90%2520Blazer/Blazer008.jpg
ככה זה אמור להראות אצלי במקור, לא הבנתי דרך אגב אם אצלכם גם יש הכנה כמו אצלי או לא?
בכל אופן זה מנגנון מקורי, שכל האמריקאים הפנו אותי בצורה אוטומטית ל lmctruck ול classictrucks.
אני מכיר את שני האתרים בעל פה ואין למצוא שם מנגנון שכזה, אבל אחרי שראיתי איך זה אצלכם כנראה שאביא משם רצועות שיתחברו ברצפה ונסגור את הסיפור הזה.. (רציתי מנגנון מלמעלה!!:mad:)

שחר-סופה
21-06-11, 10:08
OK... פעם ראשונה באמת כמו שחשבתי שאני נתקל / רואה את זה .
ב 2000 היה לי את הבלייזר הקודם דגם הסילבראדו המפואר . עם כל הפאר ורמת האיבזור הגבוהה
גם לו לא היה מנגנון שכזה , אלא זהה למה שיש לי , לערן ועוד רבים .
לשאלה אם גם לנו ישנה הכנה כזאת על הפיבר , התשובה היא לא .
אישית , לא הייתי מזמין חגורות עם עיגון לרצפה (כמו שיש אצלנו) מארה"ב . אפשר , ניתן וקל למצוא
כאן בארץ מפירוק ובזול . כמה כבר יקחו על זה ? גם דרך זה ששלחתי לך את הפרטים שלו בה"פ .
זאת אבל רק דעתי . אם תמתין עוד טיפה / תרצה , אשלח מייל לגיסי (אזרח אמריקאי) עם התמונה והוא ינסה לשים את היד על מנגנון עליון
(גם אם משומש) .

שחר .

yarinzim
21-06-11, 10:14
אני מכור קשה להזמנת חלקים לבלייזר מחו"ל (גם אם היה לי חנות חלפים לאמריקאיות מתחת לבית הייתי מחפש באינטרנט חלקים)
אבל כן, אני יגיע איזה שישי לתל אביב וימצא משהו שמתאים במידה ויש שם הכנות..
לגבי המנגון שבתמונה, אני לא יודע אם יעשו בעיות במכס לגבי חלק שכזה, לא יודע אם יתנו לי אישור ממשרד התחבורה כי לפי ההיגיון שלי זה בטיחותי..
אבל בכל אופן אמשח לשמוע אם בן דודך היקר מכיר מנגנון שכזה... אני סבלני :) הנוסעים מחזיקים חזק בכיסא כשהם נוסעים איתי בינתיים עד שיהיו להם חגורות

שחר-סופה
21-06-11, 10:28
אבל בכל אופן אמשח לשמוע אם בן דודך היקר מכיר מנגנון שכזה... אני סבלני :)

יקירי , זה גיסנו ... (כמו ' ברמזור ') ;)

אם תמתין עוד טיפה / תרצה , אשלח מייל לגיסי (אזרח אמריקאי) עם התמונה והוא ינסה לשים את היד על מנגנון עליון
(גם אם משומש) .שחר .

אין בעיה , המייל בדרך ....

שחר.

yarinzim
21-06-11, 10:29
אחלה..תודה רבה!!

-->