PDA

צפייה בגרסה מלאה : חום מנוע בהאמר H3

Grand01
09-06-11, 21:47
היי אנשים יקרים האם למשהו מכם יש מושג מהו החום הנכון להאמר 2006 מנוע 3500 בקיץ , ואני אסביר
כל החורף השעון מתחת לחצי ואיך שהתחיל להיות חם הוא עולה קצת מעל לחצי ומדי פעם יורד עליי רק לציין שלא חסר מים
שמן כלום הכל תקין האם יש לכם במקרה נסיון עם הדבר ויכול אני להיות רגוע?
אגב מדובר ברכב עם 54000 קמ שהכל טופל בזמן וגם היד שלפנינו אמר שהרכב בקיץ אצלו עלה קצת מעל האמצע , האם מדובר בדבר תקין או לא?

שחר-סופה
09-06-11, 22:49
היי ,
היה עוזר קצת יותר , אם היית מציין מהי טמפרטורת האמצע / חצי אצלך בהאמר ומתוך כמה
בסקאלה .
טמפ' העבודה צריכה להיות סביב ה 90 מע' צל' ובעומס / חום קיצוני / גרירה / מזגן , תעלה לאיזור ה 100.
בלי קשר , נשמע תקין לחלוטין במיוחד לאור התיאור שציינת (עליה לאמצע וירידה) .
בעמידה במקום לדוגמא , שעון החום יצביע על עלייה מסויימת ובנסיעה ירד מעט עקב
מעבר האויר ברדיאטור . כך גם למשל , כשהרכב בבלימת מנוע (ירידה ארוכה וממושכת)
תורגש ירידה .

שחר.

Grand01
09-06-11, 23:32
אין לי מושג מה הטמפ באמצע אבל אני יכול להגיד שזה משהו כמו חמישה אחוז מעל האמצע אבל לא יותר מזה בנסיעה יורד חזרה לאמצע , אז א תודה רבה על התשובה המהירה אני בסטרס פה ו ב טוב לדעת שאני יכול להיות רגוע ושוב תודה

nir sasson
12-06-11, 12:50
אין לי מושג מה הטמפ באמצע אבל אני יכול להגיד שזה משהו כמו חמישה אחוז מעל האמצע אבל לא יותר מזה בנסיעה יורד חזרה לאמצע , אז א תודה רבה על התשובה המהירה אני בסטרס פה ו ב טוב לדעת שאני יכול להיות רגוע ושוב תודה

גם אצלי זה ככה .בהתחלה נלחצתי ולאחר בדיקה מול האמרים אחרים(לפחות 10) הבנתי שזה נורמלי ולחלוטין נוסע ככה כבר מעל שנה והכל תקין

nir sasson
12-06-11, 13:07
חקרתי את הנושא לעומק ,
כך בחשבון שמנועים האלה עובדים בטמ"פ עבודה של בין 105-108 מעלות שהרכב מגיע ל-108 מעלות אז המאוורר נכנס למהירות גבוהה יותר ומד החום מתחיל לרדת ..
ברכבים האלה המאוורר לא חשמלי אלא עם מצמד ולכן מד החום משחק.

-->