PDA

צפייה בגרסה מלאה : קבלתי את הסילברדו החדש

odedyafe
10-06-11, 10:44
תנו לי כמה עצות לדרך
תודה
עודד

MR BIG
10-06-11, 13:42
אני מנחש שזה הקצר.
אם כן, אני מקנא. הלוואי והייתי יכול להשיל ממני את המטר העודף הזה....
ועכשיו לעסק:
1) ארגז : ממליץ לבנות ארגז איכותי במקום מסודר מחומרים טובים שיהיה אטום לאבק ונעים למראה. אני ניסיתי לחסוף כסף....- וכך גם התוצאה שקיבלתי. חשוב שהארגז יהיה נח וארגונומי לשימוש. תשקיע זמן בתכנון!
2) חיבורי חשמל : מקרר, דיבוריות וכל שאר התוספות. לחבר בזרם ישיר לקופסת פיקוד ששולטת על שני המצברים.
3) הריפוד באוטו בהיר ומטריד מפני לכלוך. אני שומר בקנאות, אבל אני ממליץ לשים איזה ריפוד או משהו, במיוחד אם אתה עובד בשטח.
4) האמבטיה השחורה שמצפה את כל הארגז האחורי עשויה פלסטיק חלקלק ומעצבן. אתה שם משהו והוא מחליק על הפלסטיק כמו קרח. אני הנחתיעל כל המשטח האחורי חתיכת גומי עבה במיוחד שחתכתי מסרט של מסוע. מקדם חיכוך שווה ל- 1!! כל דבר שתשים, לא יזוז.
5) בזמן הטיפולים או כל פתיחת גלגלים יש להקפיד לפתוח את הברגים החיצוניים מפלסטיק (היפים האלה...) ביד ולא עם פטיש אויר אחרת זה נשבר וחבל. זה משנה את כל היופי של האוטו . יש להקפיד במיוחד בסגירה!!6)
6) נהיגה : ממליץ לנהוג עם בקרת שיוט בכל הזדמנות. מעבר לנוחות זה גם מונע מהרשיון להישלל. חוץ מזה , ברכבים הגדולים והכוחניים האלה , אופי הנהיגה משפיע באופן ישיר ומובהק על צריכת הסולר. לשם השוואה , אצלנו בחברה יש ארבעה רכבים כאלה שנוהגים כמו שמתחשק להם ובגלל זה הממוצע שלהם הוא 1:5.5 . אני שומר ואיכפתי ומקפיד לא לשחוט את האוטו (במיוחד בתאוצות...- בעדינות...) והתוצאה היא כמעט 1:7 . הבדל משמעותי מאד!
7) בלימה : יש לך את הכפתור הצדדי על ידית ההילוכים. תשתמש בו בבלימות! הבהמה הזו כבדה , ושוב, כאן הנהג משפיע על אורך חיי הבלמים. שוב השוואה : החבר'ה שלי בעבודה מחליפים ברקסים כל 60,000 ואני ב- 90,000 עדיין עם ברקסים חדשים. עם הנהיגה העדינה שלי אני יגיע איתם ל- 120,000 . אני יורד כל יום בירידות של סדום , בלי לגעת בדוושה. אתה תלמד את האוטו ותתרגל....
תתכנן את הבלימות . אתה עם משאית!
8) בשטח : יש כל מיני דעות . יש כאלה שמהללים שהם מטיילים עם האוטו בכל מקום וכו'....- אני לא קונה את זה! הרכה הזה (לפחות הארוך שלי) לא נועד לטיולי שטח קשוחים. בשבילים כבושים הוא פנטסתי....וזהו! לא הייתי נכנס איתו לנקרות אפילו....פשוט חבל על האוטו. לדעתי. (מגבלת אורך נוראית)
9) דבר אחרון , שאפילו לא צריך להגיד ....- להנות! כל פעם אחרי שאני רוחץ את האוטו נמרח לי מן חיוך מטופש על הפרצוף. במיוחד כשאתה על כביש הערבה , על 100 קמ"ש , גורר סירה מאחוריך כאילו היא לא שם.....

תהנה!!
אייל.

Orang
10-06-11, 16:36
קודם כל תתחדש
דבר שני בעדינות עם הדלק...

-->