PDA

צפייה בגרסה מלאה : ברור בביטוח לאומי

bizon
13-06-11, 11:33
שלום לכולם אני מחפש שמות של חברות מומלצות לטיפול מול ביטוח לאומי כאלה שמכירות את החוק ויודעות מה מגיע ומה לא בתודה מראש מור

טל חסיד
13-06-11, 20:57
לפי השאלה שלך אתה צריך עורך דין שמבין בדיני הביטוח לאומי,

טל

bizon
13-06-11, 22:31
יכול להיות אני לא מבין כלום בנושא מדובר על חבר שרוצה לדעת מה מגיע לו חוץ מהקצבה שהוא מקבל

מור

ינון
14-06-11, 14:17
המוסד לריצוח לאומי
ממהר לקחת
מסרב לתת
בהצלחה כנס בהם

shmil
14-06-11, 17:52
תופתעו.
לפני שבועיים הם תבעו ממני(בטעות) מעל 12,000 ש"ח. לא שילמתי.
שלחתי פקס לפני שבוע, חזרו אלי אחרי שבוע טלפונית, קבלו הסבר, והנושא ייסגר ככל הנראה טלפונית+פקס. עוד השבוע.
יש גם הפתעות... לטובה.

ינון
14-06-11, 21:35
תופתעו.
שלחתי פקס לפני שבוע, חזרו אלי אחרי שבוע טלפונית, קבלו הסבר, והנושא ייסגר ככל הנראה טלפונית+פקס. עוד השבוע.
יש גם הפתעות... לטובה.

זהו שכמו שרשמת הפתעה.
הרי המדיניות במדינת ישראל הן של החברות הגדולות והן של אושיות השלטון הן לסחוט את האזרח ולהמנע מלספק שרותים להם אנו זכאים.

עודד זנטון
15-06-11, 10:08
תופתעו.
יש גם הפתעות... לטובה.

כנראה נפלת על טעות...(או שהתכתבת כעו"ד).
בני, שסובל משיתוק מוחין, מטופל באינספור טיפולים ובקושי הולך ללא סיוע, לא מוכר כנכה וזה לאחר ארבע וועדות שלהם!
מה שעוד יותר מקומם ומדהים הוא היחס המשפיל באמת שמשתדלים לתת לך בוועדות הללו.

חברים שלנו, שביתם סובלת גם היא מבעיה דומה הבינו את הפרנציפ ולוועדה האחרונה הם הגיעו לאחר שלא נתנו לילדה לישון בלילה על מנת שתיראה סמרטוטית ככל הניתן!
זה שכפות רגליה פונות לצדדים ולא קדימה, זה לא פונקציה בכלל...
אגב, הם קיבלו זכאות של 30% נכות, משעשע בהתחשב בעובדה שאני מכיר באופן אישי אשה שתבעה זכאות על שבר ברגל וקיבלה 100% נכות. יש לה מהיכן לשלם לעו"ד טוב...

אם לא הייתי חושב שיותר חשוב שאבא יהיה זמין ולא בכלא, הייתי רוצח שם כמה "רופאים"!

ינון
15-06-11, 15:04
+1
אני צריך להלחם מול הפניקס על כספים שמגיעים לו מהפניקס אחרי שלושים שנה שהוא מבטח את עצמו בביטוח סיעודי
אגב את הנבלות מריצוח לאומי שהשפילו אותו עד עפר אני עוד זוכר.

yes1952
17-06-11, 13:45
אחי הבכור הינו עורך דין מהטובים שיש
מאחר ואין זה חוקי לפרסם אותו(אפילו שיש עורכי דין שמפרסמים את עצמם
אשמח לתת לך את הטלפון שלו
דבר איתי0528846388
למען ההגינות אספר לך שהוא מייצג אותי בתיק של רשלנות רפואית
יוסי

-->