PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה טלפון מתאים למכונאי?

סופת המדבר
14-06-11, 19:22
בחברה שאני עובד מחליפים לכולם את הטלפונים (בסלקום)יש לי אפשרות לקבל איזה טלפון שאני בוחר חוץ מאייפון (כי אין אחריות)אבל הבעיה שאני עובד כטכנאי מכונות רוב הזמן הטלפון בכיס אז ככה שלא כדאי טלפון גדול(לא נוח )הרבה פעמים אני צריך לענות לשיחה תוך כדי עבודה וידיים מלוכלכות בגזיז, שמנים אז אני גם לא יודע אם כדאי ללכת על מסך מגערציתי לדעת עם מה אתם החבר׳ה המכונאים עם איזה טלפון אתם מסתדרים?רציתי לדעת מה זאת מערכת הפעלה אנדרואיד? אני מעדיף כמובן טלפון עם wifi ושיהיה לו מערכת כמו האייפון / לפטופיש מישהו שיש לו את ה htc? נראה לי טלפון נחמדנכון לעכשיו יש לי את הסוני אריקסון w995 טלפון טוב יחסית לכל המתקדמים לא כלכך ״רגיש״יש לו מצלמה טובה, פנס , טלפון יחסית קטן ונוח בכיס

ירון גל
14-06-11, 20:32
לי עדיין אין אותו
אבל ניראה לי זה הטלפון
http://www.cellcom.co.il/shop/phones/motorola/defy_mb525/Pages/default.aspx?devices=main
בהתחלה הייתי מאוד נגד טאצ אבל בזמן האחרון שניתי לחלוטין את דעתי ואני חושב שזה הצורה הטובה ביותר לטלפון
ועם גם "אורזים" בצורה של טלפון שאפשר לשטוף בסוף יום העבודה
ניראה לי כשילוב מנצח
ואנדרואיד זה שם של מערכת הפעלה
כמו שלמחשב שלך יש מערכת הפעלה WIN אז לטלפונים החכמים צריכים גם מערכת הפעלה
ויש 3 עיקריות
מערכת של נוקייה (וגם חלק מסוני אריקסון חולקים אותה) מערכת שאפשר להגדיר אותה סבירה
מערכת של אייפון (של חברת אפל) מערכת מאוד טובה בדומה לכל מערכות ההפעלה שלהם אבל בדומה למערכות הפעלה שלהם אינה מהווה רוב בשוק לכן כמות התוכנות מוגבלת
מערכת הפעלה של גוגל בשם אנדרואיד שכנראה הולכת להיות המייקרוסופט של הניידים כלומר שולטת על השוק עם ההיתרונות והחסרונות של הדבר

Limordr
14-06-11, 22:33
בתור מישהי שעובדת בסלקום הייתי ממליצה למכונאי על המוטורולה depy - עמיד חזק אין בעיה עם לכלוך כי הוא אטום השמע שלו אחלה והוא מוצלח לאללה :)

zivo
15-06-11, 01:44
1- Motorola Defy (ולא depy)
2- אכן מכשיר מעולה שנבנה בדיוק לזה.
3- תעשה לעצמך טובה ותזמין לו מדבקה למסך ו case סיליקון טוב (עדיף להזמין מחול זה שלושה - ארבעה דולר, ולא 120 ש"ח).
5- למרות כל הפירסומות, ולמרות שאני גם ממליץ לך על Defy, שלא תעז לחשוב על לשטוף אותו.
6- תקנה אוזניה bluetooth ותשאיר אותה במקום נח. שאתה מקבל שיחה, גם אם אתה עם ידיים מלוכלכות, תענה מהאוזניה (מבלי לגעת בטלפון שקבור בכיס).
הכי גרוע, תהיה לך אוזניה מלוכלכלת, אבל בניגוד למסך מגע, לאוזניה זה לא צריך להפריע ואם היא מתקלקלת זה לא 2000 ש"ח.

קניתי כאלו לילדים שלי, ואם זה שורד בני נוער, זה ישרוד הכל :-)

תהנה

ishc
15-06-11, 06:29
מה עם מכשירים של סונים? כבר לא מביאים אותם (פעם אורנג' הביאו)?

סופת המדבר
15-06-11, 08:17
המוטורולה DEFY נראה דווקא טוב
אבל מישהו הסב את תשומת ליבי לרמת קרינה מייננת של כל מכשיר
וזה מכשיר עם רמת קרינה בין הגבוהות שיש (1.19) וסתם לדוגמא הגלאקסי עם קרינה של 0.2- 0.3

amirk
15-06-11, 08:28
5- למרות כל הפירסומות, ולמרות שאני גם ממליץ לך על Defy, שלא תעז לחשוב על לשטוף אותו.

המכשיר שלי כבר "צלל" מספר פעמים ולא הראה סימנים של חולשה עקב כך.

Tsafrir
15-06-11, 09:31
לידיעה:
אוזנית בלו-תוט' לא מהווה פתרון למניעת קרינה. לצורך הענין היא מהווה סיכון בדיוק כמו הטלפון הסלולרי עצמו.
קחו זאת לתשומת ליבכם.

nissany
15-06-11, 10:29
צפריר ,אתה בטוח ..? ,מה שמקרין זה האנטנה שצריכה לשדר לטווח גדול ,הספק ה בלו טות בגלל הטווח הקטן אמור להיות יחסית זניח

zivo
15-06-11, 12:15
המכשיר שלי כבר "צלל" מספר פעמים ולא הראה סימנים של חולשה עקב כך.
גם מנוע שהמדחום שלו מגיע לאדום, ממשיך לנסוע.
יש רק שאלה קטנה - כמה זמן (הוא עובד באדום) וכמה פעמים זה קרה לו....

בקיצור - המלצתי על המכשיר הזה בגלל העמידות שלו, אבל באותה נשימה הדגשתי, שאמירות על עמידות במים לא אומרות שאפשר להכנס לרוטינה של לשטוף אותו 3 פעמים ביום. היכולת להרטב, זה הרזרבה, זה האקסטרה....זה לא ה bust practice

BackDoorMan
15-06-11, 14:43
לידיעה:
אוזנית בלו-תוט' לא מהווה פתרון למניעת קרינה. לצורך הענין היא מהווה סיכון בדיוק כמו הטלפון הסלולרי עצמו.
קחו זאת לתשומת ליבכם.

רחוק מהאמת, ההספק של אזניה בתקן בלוטות' הוא אחוז אחד ,מאית מהספק הטלפון עצמו, אם עדיין יש לך חששות מהקרינה הזעומה הזו ,
תוכל להשתמש באזניית ה I-TECH ,בתצורה בה האזניה עצמה מופרדת מהמקמ"ש ע"י כבל המוצמד לחולצה עם קליפס.

44508
אם אני זוכר נכון, הקרינה באוזניות בתקן בלוטות' 3 עוד יותר חלשה.

אין צורך במוטורולה אם תקפיד להשתמש באוזניה, תמיד שתי הידיים פנויות ואם אתה לא מסתובב יותר מידי, המכשיר עצמו יכול להיות בתיק,
בתקן בלוטות' 2 רדיוס הקליטה ושידור הוא 9 מטר.

לגבי המכשירים : או HTC או סמסונג גלקסי למרות האכזבה האישית מחוסר שקע HDMI בשניהם, בתור חבילה כללית הם מצוינים.
אם כי אני עדיין לא מבין איפה מתי מה יש להתעסק כל כך בסמראטפון עם מסך קטנטן, בעבודה אין זמן לשטויות, בביית יש מחשב עם מסך גדול ומקלדת נורמלית,
בדרכים אני נוהג עם 2 ידיים על ההגה, אחוז הזמן המוקדש לניצול יכולתיו המלאות כל כך זעום שחבל על הכסף.

סופת המדבר
15-06-11, 16:57
קודם כל תודה על כל התגובותלגבי ״חבל עח הכסף״ אני מסכים איתךאבל זה טלפון של העבודה וזה או להחליף עכשיו או להישאר עם מה שיש עד העסקה הבאה (שנתיים שלוש)לאישתי יש אייפון וכשאני ״מתעסק״ איתו אני מאד מרוצה ממנואם כבר אני מחליף ההיתי רוצה משהו שדומה לו מבחינת תפעולאולי טיפה יותר קטן הגלאקסי היה יכול לענות לי על הציפיות אבל הוא יותר גדולומישהו יודע אולי אם לגלאקסי החדש(שמופיע בפרסומות) יש פלאש?
( מצטער שהכל יוצא מחובר זה בגלל שאני כותב מהאיפון לא יודע למה זה ככה)
ואם מערכת הפעלה אנדרואיד זה אומר שהטלפון יהיה עם אינטרנט... איך לקרוא לזה ,, ״אמיתי״? כמו באייפון / מחשב רגיל

zivo
15-06-11, 18:21
הגאלקסי החדש (איך שאתה קורא לו) - או בשמו האמיתי S2 יש פלאש ויש מצלמה 8 מגה-פיקסל. יש לו גם מסך ענק 4.2 ....אבל זה מכשיר גדול, גדול מאוד, ולא תמיד נח (בעיקר למי שרגיל ללכת עם מכשיר בכיס).
אחד הדברים היפים בDEFY זה שהמכשיר קטן מכל המכשירים שהיזכרת אבל מבחינת מסך יש לו מסך גדול משל האיפון (3.7 לעומת 3.5").

האתר הכי טוב להשוואה זה : www.gsmarena.com
בניגוד לאתרים של המפעילים בישראל, על המידע שם אתה יכול לסמוך.

neta4x4
15-06-11, 20:20
את המוטורולה אני לא מכיר אבל יש לי גם את הW995 והוא באמת המכשיר הכי נוח ועמיד שהיה לי (ולא, אני לא עובד בסוני אריקסון) D:
דרך אגב, לגבי עמידות במים, הסוני אריקסון שלי עבר כביסה, אחרי הכביסה ישב חצי שעה בתנור על 50 מעלות והוא עובד מעולה
בקיצור אני לא מוצא סיבה טובה להחליף

BackDoorMan
15-06-11, 23:49
השיקולים להחלפה שונים,
אני מעריך שתוך שנה שנתיים מהיום, הסמרטפון יהפוך לתחליף מקובל למחשב האישי הביתי/נייד.
עוד כמה חודשים המעבדים של הסמרטפונים יגיעו עם 4 ליבות במהירות 2.5 GHZ, ועוצמת עיבוד מספקת לרוב השימושים הביתיים.

מיקרוסופט כבר בליטושים אחרונים של וינדוס 8 למעבדי ARM, אפל שוקלת שילוב של מעבדי ARM במקבוקים החדשים, וזה אומר שימוש במערכת הפעלה אחת לכל קו המוצרים.
כבר היום יש סמרטפונים המתחברים למסך מחשב חיצוני מקלדת ועכבר או משמשים כמדיה סנטר, המגמה הזו תלך ותגבר בשנה הבאה עד שזה יהפוך לסטנדרט.
בקיצור, הסארטפון עתיד להחליף את המחשב הישן במקום הסלולרי הטיפש.

רון נחמן
16-06-11, 21:43
למכונאי על המוטורולה depy - עמיד חזק אין בעיה עם לכלוך כי הוא אטום השמע שלו אחלה והוא מוצלח לאללה :)

+1
גם סוג של מכונאי (עובד ב"גתוס"...) וגם מאוד מרוצה ממנו.
חטף כבר לא מעט, ולא מראה סימנים של ויתור...

tzagi
17-06-11, 06:54
כול מכשיר עם מסך גדול רגיש לשבירת מסך,
השאלה היא לא אם הוא ישבר אלה מתי
יש מכשירים שהמסך זול להחלפה- איפון 3GS סתם לדוגמה
יש מכשירים שהמסך אובר יקר- גלקסי ואיפון 4 לדוגמה
הנה כמה טיפים-עובדות
1. כמה שהמסך יותר גדול- הוא יותר שביר (עובי הזכוכית לא משתנה)
2.5 כמה שהמכשיר יותר כבד הוא יותר שביר, פיסיקה פשוטה.
2. מכשיר עם מסגרת ניקל דקה מסביב למסך הרבה יותר שביר ממכשיר עם מסגרת פלסטיק(יחסית עבה) מסביב למסך.
3.המוטורולה דאפי זה מכשיר בעייתי מבחינה פסיכולוגית, אנשים חושבים שניתן להתקלח איתו ומראים לחברים איך הוא נופל על הריצפה בלי להשבר.....עד ש.....ניחשתם נכון, גם הוא נשבר, אחד היתרונות בו שהוא קטן ויחסית קל, וזה בלבד הופך אותו לפחות שביר.

בקיצור,
אדם שעובד בשטח-מוסך-בניה-שיבוצים וכדומה
עדיף לו להתרחק מאייפון 4 או גלקסי ולחפש משהו עם הרבה פלסטיק מסביב למסך.

Saar
17-06-11, 07:07
לא סמארט פון... אבל נוקיה 3710.
יש לי אוטו מהסיבה הזו. פשוט, קטן ונוח.
(יש לי גם גוגל נקסוס S, הוא נהדר בתור מחשב קטנצ'יק, אבל כטלפון, זה כמו לדבר עם בלוק)
סער.

-->