PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש ג'יפ....

המיינורמסטר
14-12-04, 22:26
שלום,
אני מחפש ג'יפ כבר הרבה זמן ואני לא מוצא משהו שעונה לקריטריונים שלי ותהיתי אם יש לכם הצעות.
אני מחפש מפלץ שטח ייחודי מאובזר בכל מיני תוספות מיוחדות וייחודיות,גדול ומפואר (אפשרויות), ומשופר.
התקציב הוא 100 אלף עדיף כמה שיותר למטה.......השנה לא משנה כל עוד זה לא מתחת ל-90.
למי שיש הצעות שיגיב.

דרור
15-12-04, 13:25
הכלי המפלצתי ביותר, לדעתי, הוא הסופה. מעבר ליתרון הכח העצום שיש לו על פני רוב הכלים, יש לו יתרונות נוספים: 1. אין בו את הפלסטיקה הקוסמטית המאפיינת גיפים אחרים ולכן אתה לא משאיר אחריך חתיכות פלסטיק שלא עמדו בתלאות הדרך. 2. אין סוף לשיפורים !!!. 3. רוב המערכות פשוטות ומכאן שרוב התקלות (בכלל) בדרך (בפרט)פתירות בעזרת כלים, ידיים טובות וראש. (ב"סיקס" העניין אפילו יותר קל, אלא שרוב הכלים משנת 91 ומטה). 4. חלק גדול מאתגרי השטח בלתי עבירים בגלל חששנו פן נזיק לרכב (או לקישוטי המגנזיום שלו...). נהגי סופה מעיזים יותר כי קשה להזיק לסופה...זה לא אומר שצריך להשאיר בבית את ההגיון והזהירות!!להיפך, נדרשים משנה זהירות והכרת מגבלותיו של הכלי.

חסרונו הוא בצריכת דלק גבוהה ובכך שרכב זה לא נועד לפנק את נוסעיו (אלא להעבירם בדרכים קשות למעבר).

דבר ראשון לפני הקניה אתה צריך להגדיר מה אתה מחפש(רכב ראשון, שני, לטיולים בלבד וכו'). אם זה רכב שאמור לשמש ביומיום אז לך על כבישטח לטעמך. אבל אם לטיולים והנאה - סופה.
לגבי אבזור, לדעתי עדיף לקנות ג'יפ "ערום" מתוספות ולהוסיף רק את האביזרים שאתה באמת צריך. (אולי תמצא ג'יפ עם נעילה (שאתה רוצה) אבל תצטרך לקנות איתה גם CD או "פחחות וצבע חדשים" שאתה לא באמת רוצה...)

ניר ל
15-12-04, 13:33
בתקציב הזה - יוקון קצר משנת 96 וצפונה עם הגבהות, צמיגים של לפחות 33" ונעילות.
זה מה שאתה מחפש, אל תחזור לכאן לפני שתשים יד על אחד כזה.

עמי
15-12-04, 13:56
יש אחד שעונה בדיוק על מה שניר תיאר ליד הבית שלי (רח' פלורנטין, ת"א)

מתי צמח
18-12-04, 18:46
שלום,
אני מחפש ג'יפ כבר הרבה זמן ואני לא מוצא משהו שעונה לקריטריונים שלי ותהיתי אם יש לכם הצעות.
אני מחפש מפלץ שטח ייחודי מאובזר בכל מיני תוספות מיוחדות וייחודיות,גדול ומפואר (אפשרויות), ומשופר.
התקציב הוא 100 אלף עדיף כמה שיותר למטה.......השנה לא משנה כל עוד זה לא מתחת ל-90.
למי שיש הצעות שיגיב.
סופה 93 אטו' קצר צמיגי 33' שתי נעילות דטרוייט לוקר אוטו' אחורי arb קדמי נשלט מתא הנהג כננת וו גרירה הגה כוח מזגן כסאות עור קשת התהפכות סגור פיבר פילטר אוויר פתוח kan
קיצור יחס העברה חלונות כהים פגוש צינורות קדמי ואחורי פנסי הלה מערכת cd 6 רמקולים ועוד....

-->