PDA

צפייה בגרסה מלאה : כבל דיאגנוסטיקה

yarinzim
15-06-11, 11:25
אני מחפש כבל דיאגנוסטיקה לבלייזר שלי. הכבל נקרא aldl, זהו חיבור 12 פינים. ולא משנה לי אם הצד השני יהיה serial או usb.
http://www.aldlcable.com/sc/details.asp?item=aldlobd1u
ככה הכבל נראה, ובבקשה לא לענות - מה? הנה מופיע מחיר באתר, תזמין משם :)
אני לא רוצה להזמין מחו"ל ואני גם מעוניין כמובן במשהו זול יותר, ולמען האמת אשמח גם לשים את הידיים שלי על כבל מושמש כזה.
בקיצור אם מישהו יודע איפה אוכל להשיג פה בארץ אשמח לשמוע, תודה!

safari93
15-06-11, 21:13
יש לי את הכבל הזה, הוא לא למכירה אבל אני מוכן לתת לך להשתמש.
יש לך תוכנה בלפ-טופ?

yarinzim
16-06-11, 07:51
אז ככה יש לי איזושהי תוכנה שמצאתי, לא זוכר את שמה כרגע, גם אם היא לא תעבוד אני לא רואה סיבה למה לא אצליח למצוא את tunerpro, כל זה אלא אם כן יש לך תוכנה להמליץ לי עליה.
עכשיו לגבי הכבל - קודם כל המון תודות על הנכונות לאפשר לי שימוש אבל הרשה לי להסביר לך את העיניין..
יש לי תקלה מוזרה בגיר (לא לשרשור הזה) וברצוני לבצע מספר נסיעות מבחן עם מחשב מחובר ולהקליט נתונים תוך כדי נסיעה. קשה לי מאוד להאמין שאצליח לקבל את הנתונים שאני רוצה תוך מספר נסיעות בודדות לכן אני ארגיש לא בנוח להשאיל ממך כבל לצורך עיניין זה, כאשר אינני יכול להעריך לכמה זמן אצטרך אחד שכזה.
אם יש לך מושג איפה אוכל לרכוש כבל כזה בארץ (בחו"ל כבר ראיתי מחירים), אפילו מושמש אשמח לשמוע, אפילו בה"פ אם זה הצורך.
ושוב הרשה לי להודות לך רבות על הנכונות שלך לשימוש בשלך!

safari93
16-06-11, 21:32
אולי תסביר מה התקלה בגיר בדיוק?

אשתדל לעזור .

yarinzim
19-06-11, 12:07
יש בגיר בעיה שהוא "קופץ" בין הילוכים במהירות שיוט. כמובן רק בין רביעי לשלישי.
התופעה הינה אקראית אך עקבית. לאחר מחקר מעמיק גיליתי שאוכל להבדיל את מקור הבעיה, כנראה, על ידי ניטור RPM.
אמור להיות הבדל מסויים שיגיד לי האם הבעיה נובעת מהממיר מומנט או לא.
הכל בגדר ספקולציות ותיאוריות בלבד, אם מישהו מעוניין לעזור לאבחן (בנוסף לsafari93) וצריך עוד מידע ורקע (יש הרבה) אשמח להרחיב בנושא.

yarinzim
21-06-11, 10:11
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=54235
זה השרשור שאבא שלי פתח לגבי הבעיה בגיר... הנושא נגע בסופו של דבר בהצתה, ממיר מומנט וכן הלאה..
מה שלא עודכן בשרשור זה שהבעיה עדיין חיה ובועטת

-->