PDA

צפייה בגרסה מלאה : לכול אוהבי קנדה, מה עושים כשקבוצת ההוקי המקומית מפסידה? כמובן שורפים את המועדון!

tzagi
17-06-11, 08:25
במקרה הזה המועדון זה חצי עיר.....ככה עושים במדינה סופר נאורה לעומת החלאות הפרמטביות מדרום לגבול.
http://news.nationalpost.com/2011/06/16/photos-riots-fire-destruction-after-vancouvers-loss/
מובא לכם למטרות אינפורמטביות בלבד ולא כדי חס וחלילה להרוס לכם את החלום :-)
מנהלים:
אני יודע ואתם יודעים,
תעשו מה ראוי, תלונות לא יהיו..

אמיר ב.א
17-06-11, 09:40
זה מה שקורה שאין אויבים מסביב , יותר מידי זמן פנוי , אין על מה להוציא את העצבים :)

לפני עשר שנים הייתי בקנדה מהעבודה , הדבר שהכי הדהים אותי , זה כמות השיכורים ששכבו על המדרכות...

dingo1st
17-06-11, 09:43
ענק!!!
כולה משחק הוקי ותראה... אצלינו קורעים אותנו במחירים ...מזון ...חינוך...מחיה.. סולר!!!!
ומה עשינו? כלום.. ישבנו בבית...
רק ללמוד מהחבר'ה האלה..

יונתןמצפה
17-06-11, 09:58
בוקר טוב ג'ו...
הנה, אני מספיק לענות לך לפני שהמנהלים עושים מה שצריך. 1-0 לפרימיטיביים מדרום.. ;)
אגב הכללות... לא רחוק משם, נגיד 6 שעות צפון מזרחה, יש עיירה נחמדה בשם נלסון. חברה די נחמדים, אפילו עצרו לי טרמפ ולקחו אותי שלא במסלול הנסיעה המתוכנן שלהם.
ובהמשך יש עוד כמה עיירות כאלו. אחת מהם נקראת SMITHERS (מומלץ לעשות חיפוש על המקום...). עליהם בכלל אין מה לדבר. פסיכים על כל הראש. לך תבין זוג צעיר שמארח בביתם ישראלי הזוי שהם לא מכירים במשך שבועיים, נותנים לו את המפתח לבית ועוד לוחקים אותו לטייל אחרי שעות העבודה. לפחות מזל ששאר אנשי העיירה גם לקחו חלק באירוח הזה כדי שהמפגרים לא ירגישו לבד (כולל הזמנה להצטרף למועדון המטיילים הסגור, ארוחת ערב (כולל נסיעות) של מוס ציד, שאלת יומיומיות על שלומך ואיך אתה מסתדר ע"י אנשים ברחוב שמזהים אותך אחרי כמה ימים בעיירה שלהם ועוד...
אין לי ספק שמעשה טיפשי ומסוכן שכזה לא היה קורה לדרומיים המדוברים. אגב הכללות...

איך אמרת, תלונות לא יהיו...

tzagi
17-06-11, 11:15
מילים של האטפילד, לא שלי
?So fucking what
הייתי בישראל,
הרבה אנשים נפלאים, אירחו אותי, האכילו אותי, טיפלו בכול צרכי,
אז מה?
זה אומר שזה מקום מושלם?
אין ערסים?
אין אנשים חסרי כול נימוס?
אין עובדי ממשלה גסים ודוחים?
אין זקנות רוסיות שמנסות לדחוף לך עגלת סופר לתוך התחת?

אני גר במקום שאנשים לא נועלים דלתות, לא נועלים את הרכב ומשאירים חלונות פתוחים כשהולכים לוולמרט
So fucking what?
אז אין פשע?
אין גנבות?
כולם אמינים, ישרים, לא שותים לא מעשנים לא משחקים סנוקר?

אז היית בעיירה בקנדה ונהנת מההכנסת אורחים
יפה לך
אני הייתי לא רק במדינת C וUת אלא גם במדינות .GR,F.E,K,N, אפילו הייתי במדינת ז' ועוד כמה שכבר אני לא זוכר
So fucking what?

זה לא הופך שום מקום למושלם, זה רק פנטזיה בעיני אנשים עם נסיון מוגבל. כאלה שמחזיקים מקנדה כאיזה דוגמה לארץ נאורה ונקיה
האמת, זה מקום בדיוק כמו כול מדינה אחרת ב(צפון) צפון אמריקה, רק יותר סוציאליטי, זה הכול.

יונתןמצפה
17-06-11, 12:31
ג'ו...
הפעם אתה התחלת. אני יודע בדיוק מה טיב היחסים/קשר בין שני צידי הגבול האלו (והרבה מעבר לו), מה שנקרא אני יודע איפה כואב...
באמת יש לך אנרגיות לוויכוח החסר טעם הזה? לי לא!

moisofnik
17-06-11, 15:35
יש אליפות! מחר המצעד.

-->