PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפחחות בג'יפ, ומסגרת השמשה....

eldad007
21-05-03, 01:37
קודם כל אני רוצה להגיד לכם שנורא כיף לעשות פחחות בג'יפ (אני גם מקווה שאחרי הצבע זה ייראה טוב).....
תוך כדי הפחחות "גיליתי" :wink: שאפשר להוריד את השמשה הקדמית של הג'יפ קדימה.... וכך עשיתי. אחרי שניקיתי את הבית שימוש שהיה בין השמשה לחלק התחתון רציתי להחזיר את השמשה, ואז :roll: קרה מקרה מצער - המסגרת פשוט נקרעה מהתושבות בשני הצדדים :? , מסתבר שמסגרת השמשה בחלקה דיי רקובה. אם אני אשב על לתקן את זה, זה ייקח המון זמן ואולי לא ייצא הכי יפה שבעולם, אך מבחינה כלכלית - כמה שקלים בודדים. השאלה שלי היא - האם יש למישהו נסיון בקניית מסגרת לשמשה של סיקס/סופה (מבחינתי לא חשוב) ויודע מה +- המחיר של זה מפירוק? האם מישהו יכול להציל אותי ולארגן לי אחת כזו בזוללל או :shock: בחינם 8) ?
תודה מראש
אלדד

Alon
21-05-03, 09:02
אלדד שלום כמי שחיפש מסגרת וזכוכית קדמית ועדיין מחפש מסגרת המצב די בטטה.
מאז שצהל הפך את רוב הגיפים שלו לגיפים אנתיפדה אין מסגרות רגילות.
לינוביץ יש מסגרת שלפי טענה של מישהוא מגיעה מהמזרח הרחוק תמורת 1100 שקלים + מעמ. (הטענה טוענת שהמסגרת מחלידה מהר מאד)
בקיצור תתאזר בסבלנות ותתארגן לחיפוש ארוך ומייגע.
אם תמצא מסגרת לסופה תצעק בשקט שרק אני אשמע.
אלון

אדי
21-05-03, 15:35
שמעתי ממישהו לפני די הרבה זמן שהיו בארץ מסגרות חלון לסופה מפיברגלס . אם אני לא טועה הוא אמר שהמחיר 800 ש"ח . כדאי לשאול אצל פחחים , אולי הם יודעים .

אדי

Bulldog
21-05-03, 16:05
בית דגן, חברה בשם אמריקה ישראל, החזיקו בזמנו מספר של מסגרות חלון חדשות
עם אין מסגרות חדשות, אולי תוכל עם קצת מזל למצוא שם רכב לפרוק, למרות שהמצב שם די מוקפא בשנה ומשהו האחרונות
039604321

eldad007
21-05-03, 23:31
1100 ש"ח ??????????????????? :roll:
מה הוא חולה? :evil:
:?: :?: :?:
אני אסדר לבד......

eldad007
21-05-03, 23:35
בולדוג -
איך הולך לך? אני כבר סיימתי את כל הצד השמאלי (הצד של הנהג). אני בקרוב אחתוך את מפתן הדלת, ואתחיל את הצד השני. לדעתי יוצא יפה.
אני עושה את זה בשיטה של דרור - החלפת הפח וחיבור הפח בניטים.
לגבי המתיז לזפת - מתי תוכל להשאיל לי אותו?
לגבי הצבע - אני צריך לדבר איתך. אני כבר אתקשר......
אלדד :lol:

Bulldog
22-05-03, 01:49
אצלי הכל זז לאט, כמו שאמרתי לך, חורים כבר אין וצבע יהיה ביום שישי הזה, המתיז זפת, תבוא תיקח.

נץ לבן
22-05-03, 18:20
מיסגרות חלון לסיקסים יש כמו זבל אצל דויד כהן או סמו, בזמנו חבר קנה מסמו ב300 שח' אם אני לא טועה.
מסגרות לסופה זה כבר סיפור אחר, באמת אין להשיג.

נמרוד

-->