PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפרסם עבור חבר - עזרה והתנדבות עבור טיול לקבוצת "בית הגלגלים".

shaulyovel
19-06-11, 19:06
שלום רב
שמי שי ואני מתנדב כמדריך קבוצת נערים ונערות בארגון "בית הגלגלים" - ארגון לנערים עם צרכים מיוחדים.

בקיץ הקרוב אנו יוצאים למחנה באזור ירושלים והיינו מעוניינים לעשות טיול ג'יפים באזור השעה וחצי.
מכיוון ואנו חוזרים מירושלים לבוסתן הגליל (ליד נהריה) ניתן לקיים את הטיול בכל מקום בדרך - עיקר החשיבות לחוויה, ולא למסלול אתגרי במיוחד.

אם אתם יכולים לארח אותנו ולעשות עבורנו את הטיול, נשמח מאוד.
כל המחנה מושתת על עזרה, תרומות ובעיקר רצון טוב.
הדרישה היחידה הינה ביטוח מקיף בתוקף.

התאריך הוא יום ראשון ה 31 ביולי בכל שעה שניתן.

למעוניינים לעזור :

שי רביב

טל: 0528400928
מייל: [email protected]
תודה מראש
שי

עמותת העבירות
19-06-11, 19:34
שי שמי שלמה אני חבר ויור עמותת העבירות שמאגדת ספורטאים רבים חובבי שטח ובעיקר אנשים טובים ותורמים
נישמח בתאום מראש להיות אלה שמסייעים במעט לאנשים וילדים עם צרכים מיוחדים שהתנועה בשטח היא קשה עבורם
למטה בתגובה תמצה את הכתובת שלנו צור קשר ואני בטוח שרבים ישמחו לארגן טיול שווה במגבלות שתקבעו לנו

ותודה והערכה מראש על כל מה שאתם הצוות והמדריכים עושים כל השנה לאוכלוסיה המיוחדת הזו

עמותת העבירות
19-06-11, 19:39
חברים תאריך יש מקום וזמן ניקבע בתאום מה שנותר זה להירשם
ולתרום שלושים ואחד לשביעי עמותת העבירות טיול קצר בשטח וארוחת צהריים
למען ילדים עם צרכים מיוחדים "בית הגלגלים "

leornevo11
24-01-13, 07:51
חברה - תודה לאל אין אזעקות והקפצות אמת - אז בואו והיצטרפו למיצווה - ואהבת לרעך כמוך -והיתנדבו ביום שישי הקרוב להסיע את ילדי ביה"ס תמיר בקריית אתא ל4 שעות בגיפ בטבע (נחל ציפורי) -אין להם סיכוי אחר ללהרגיש את הרגשת הטבע - פרטים " יום שישי 08-12:00 (סמס ללאור נבו 0547885039 - או באתר עמותת "קרן לחים" - תודה ב"ה נגיע לכ"ח גיפים (יש כרגע 22)

-->