PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש חוות דעת על C5 דיזל שנת 2004

קובי-ערד
20-06-11, 13:08
שלום,

מבקש לדעת באופן כללי על הרכב הזה:
עלויות ביטוח, עלויות מוסך,עלויות חלפים,ממה להזהר וכיוצא בזה

קובי

razzamataz
20-06-11, 15:00
לא מכיר את הדיזל, לאח שלי יש בנזין 1800

חסרונות: חלפים מאוד יקרים, מוסך מורשה שוחט ומוסכים אחרים לא רוצים לגעת באוטו הזה, איכות פלסטיק פנים גרועה

יתרונות: נוחות נהיגה מעולה, חסכוני מאוד מאוד בדלק, מחירון רצפה, בגאז ענק, אוטו חזק ולא מתקמט מכל נגיעה
למרות המוסך, האוטו לא מתקלקל בכלל

גילוי נאות, אח שלי חשב על למכור את שלו 2005, אבל עכשיו עשה טיימיניג ועוד דברים, אבל אם אתה רוצה אני יכול לשאול

טל חסיד
21-06-11, 10:40
כל מה שכתבו לך נכון, אבל לעומת הרבה רכבים אחרים שעולים היום 40 אלף, בשנה הבאה הוא יהיה שווה 20 אלף. ועוד שנתים במיקרה הטוב 10 אלף.

טל

razzamataz
21-06-11, 10:50
+1

לרכב יש פחת מחיר יותר מעגבנייה בשמש
לשם דוגמא אחי קנה אותו ב 100 אלף ב 2007 וכיום הוא פחות מ 26-28 אלף

Saar
21-06-11, 18:25
גם אני חשבתי על לקנות כזה, עבר לי אחרי שביררתי קצת עם בעלי רכבים.
זה כנראה שייך למשפחת המפלצות המוצצות.
אומרים שהחל מהדגם של 2005 אמינות מערכת החשמל שופרה (זו הייתה הבעיה של הרכבים האלו קודם)
בסוף הסתפקנו באחיינית של ה C5,
פיזו 307 :-)
סער

דרור ברלי
22-06-11, 21:35
כל הזמן שהאוטו בתנועה ותקין, אין לו שום מתחרים באיכות הנסיעה, בהתנהגות, בנוחות, בפינוק, אפילו בחיסכון יחסי (בבנזין) עד ענקי (בדיזל),

אבל הבעיה העיקרית במכוניות הללו היא איכות ייצור לא אחידה.
יש כאלה שיצאו טוב מהמפעל והן אמינות ברמת טויוטה ויותר, ויש כאלה שהתגלגלו מהליין ביום רע, ואפילו לאדה ז'יגולי ישנה יכולה להתגאות לידן.
כשאתה מהמר (אין לי הגדרה נכונה יותר) על C5, יפה ושמורה ככל שתהיה, לעולם לא תדע לאיזה כיוון היא תיקח אותך. זה יכול להיות הכי כיף בעולם, אבל יש גם מצב שתקלל את הרגע שהתפתית.

זה למה מחיר השוק כל כך נמוך.
וזה גם למה זה כל כך מפתה..

razzamataz
22-06-11, 22:15
חבל שאין גישה למחקר של סיטרואן לגבי אי אחידות איכות הייצור (אם יש בזה בכלל)
האם זה פרנסואה כנגד מישל או קו הצהריים כלפי קו הבוקר?

כמו בסרטון הבא על איכות הייצור של האמריקאיות פעם, קורע...ג'רמי קלרקסון שעוד היה לו שיער

http://www.youtube.com/watch?v=pjzpx_jUUA0

מירי פוקס
27-06-11, 12:23
אז...בתור מי שהיה לה (מודל 05-צורה חדשה)-כנראה ששלי יוצרה ביום "הרע מאוד" בליין...אמנם, בתקופה הקצרה שנסעה בלי תקלות, נוריות אזהרה ורישום תקלות במחשב- הנסיעה היתה חויה מפנקת והנסיעה היתה ממש "מלכותית"- (קל מאוד להתאהב בה..אולי זה העצים את עוגמת הנפש שהתלוותה לרכישת האוטו). הרושם שלי, היום, כשנרגעתי מה"טראומה", היא, שלאור העובדה שדגמי הדיזל אינם כ"כ נפוצים בארץ, ישנה בעיה בידע בטיפול ברכב ואיבחון תקלות, גם במוסכים המורשים (עובדה שנרמזה לי בזמן שהאוטו היה במוסך). הרכב היה עד מכירתו 3 פעמים במוסך מורשה ומוכר באיזור חיפה- בפעם הראשונה כשבוע עד אבחון התקלה, אח"כ 3 שבועות ובסוף נלקח מפורק מהמוסך (המורשה) למוסך אחר שהציע לתקן את הרכב בעשרות אלפים בודדים ולא רבים כמו המוסך המורשה...לגבי תקלות שנאמר לי שקיימות - ממיר חלקיקים, גיר, אטמים..שמעתי......שיש C-5 שרואה מוסך רק בטיפולים. לצערי, שלי לא ראתה כמעט אור יום חוץ מהמוסך וסליחה אם אני פוגעת במישהו שחושב אחרת או חווה חויה אחרת עם הרכב. אני יכולה להבין למה אנשים מוקסמים מהאוטו ולמה נאמנים לו...במקרה שלי, וסביר להניח שהוא בעיקר רק שלי, "הצער" שמנגד הכריע מהר מאוד את כף המאזניים (להפטר מהאוטו...)

-->