PDA

צפייה בגרסה מלאה : למכירה מערכת סולארית לשטח - לא צעצוע. ובנוסף - אולרי לדרמן

shushahar
21-06-11, 12:36
שלום לכל באי האתר.
א. ברשותי מערכת לעצמאית לייצור חשמל סולארי הכוללת - פאנל 5W, בקר טעינה 1A וסוללה 12V 9A. המערכת נטענת מאור השמש ויכולה לשמש לתאורה וכן לטעינת פלאפון עם מטען רכב (דורש הרכבת שקע). כמו כן המערכת יכולה לטעון את מצבר הרכב שלכם (לאט....). הכל מחלקים איכותיים בלבד. 350 ש"ח. ניתן לשדרג חלקים ליותר גדולים.

2. אני מלחים תאורות לד סופר חסכוניות, יש גם פרוז'קטורים (9W) כ100 לומן לוואט. אמנם אור לא טבעי אבל חזק חסכוני ומחזיק הרבה זמן. המחיר משתנה לפי כמות הלדים (מגיע בשלישיות).

3. ברשותי אוסף לדרמנים שאני מדלל-

מולטיטול גרבר 800 לגנד משומש במצב טוב (דגם ישן), אחריות לכל החיים על כל שבר או תקלה. כלי איכותי מאוד הדגם המשוכלל והיוקרתי ביותר. 400 ש"ח כולל הנרתיק

מולטיטול גרבר 600 משומש במצב מעולה (דגם ישן מברג שבור, ניתן לתיקון בחינם בכל חנות שמוכרת גרבר). הסכין מגיע עם אחריות לכל החיים. וכן עם נרתיק. מוצר איכות בשימוש בצבא ארהב . 290 ש"ח

מולטיטול של גרבר דגם 400 מצב מעולה עם אחריות לכל החיים. דגם מושחר. מ -189 ש"ח gerber

. מולטיטול של גרבר דגם 400 מצב מעולה עם אחריות לכל החיים. דגם כסוף. 189 ש"ח gerber .

לדרמן דגם וייב אחריות ל25 שנה במצב חדש. מחיר 330 ש"ח leatherman wave

TTI CHARGE LEATHERMAN לדרמן צ'ארג' טיטיאיי. הדגם היוקרתי והאיכותי ביותר. משומש במצב טוב 440 ש"ח.

אולר לדרמן מדגם סרג' אחריות ל25 שנה במצב מצוין מחיר 330 ש"ח leatherman surge

מחיר-300 ש"ח gerber suspension מולטיטול של גרבר דגם סספנשיון במצב מעולה.

חדש 350ש"חleatherman supertool 300 אולר לדרמן מדגם סופר טול 300

חדש 420ש"חleatherman supertool 300 אולר לדרמן מדגם סופר טול 300 מושחר

אחריות ל25 שנה במצב מצוין 220ש"ח leatherman freestyle לדרמן מדגם פריסטייל

MICRA לדרמן מיקרה במצב חדש- 100 ש"ח

Style CSלדרמן סטייל סי אס חדש 140 ש"ח

350 ש"ח לדרמן סקלטול מונרך כולל שני פנסים ערכת "מונרך" Skeletool monarch

אני נמצא באיזור כליל - נהריה אבל אפשר להפגש גם באיזור חדרה לפעמים. \

0544807834

-->