PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך לנקות עור הפוך/זמש

דרור ברלי
22-06-11, 22:58
הצלחתי לשים יד בלונדון על משהו שרציתי הרבה זמן - נעליים צבאיות בריטיות מתוצרת MAGNUM בצבע מדברי בהיר (DESERT BOOTS).
לא צריך לשאול בשביל מה אני צריך את זה - זה מה אני אוהב, והמחיר לאחר מיקוח קצר בדוכן של עודפי ציוד צבאי באחד השווקים היה באמת מצחיק... אבל למי שלא מכיר - הן נוחות הרבה יותר מכל נעל נוחות או מגף אוסטרלי שאתם מכירים (אפילו יותר מהרד-בק הנאמנות שלי), ואם צה"לנו היה טורח לפנק את החיילים היקרים (אנחנו) במשהו דומה לזה, שברי הליכה היו לא יותר מאגדות או זיכרון רחוק...

אחרי שבוע של הליכה מענגת הצלחתי ללכלך קצת את העור ההפוך (זמש במירקם גס כמובן). למישהו יש רעיונות איך ועם מה מנקים את זה? נייר לטש?

אורי ק.
22-06-11, 23:19
נייר זכוכית אפס, בעדינות, אמור לעשות עבודה טובה. אח"כ תמרח את העור בווקס, קח בחשבון שזה יכהה אותו קצת.

zviki
22-06-11, 23:34
לא,לא,לא דרור.רק עם מברשת "שערות" פליז.סופי נחרץ ונימרץ. לא בסיבובים אלא רק בשורות הלוך חזור תוך כדי זימזום המגפיים של ברוך.

המשוטט
23-06-11, 13:08
ואם צה"לנו היה טורח לפנק את החיילים היקרים (אנחנו) במשהו דומה לזה, שברי הליכה היו לא יותר מאגדות או זיכרון רחוק...

אז זהו שהתאומות האמריקאיות התחילו להכנס לגדודי החי"ר הסדירים ,
מעניין מתי יחלחלו למילואים

Sent from my I1

8ball
23-06-11, 17:45
הם מתחילות להגיע גם למיל' אם תישפט על זוג נעליים תקבל כאלו ואם תהיה קצת קומבינטור אז אולי תשיג לעצמך זוג

המשוטט
23-06-11, 19:29
אם תישפט על זוג נעליים תקבל כאלו
לצערי הקיבוצניק שהפלנו עליו את המת"שים טבע בצונאמי בתאילנד :-(
כפי הנראה אני אשתחרר לפני שנקבל

Sent from my I1

tzagi
24-06-11, 02:53
כמה גנבו על התענוג?
יש לי 2 זוגות ב3 שנים, ואין קשר לבריטים, זה מיוצר בארה'ב בגלל תקנות DOD
נעליים מעולות ברמה שאי אפשר לתאר, קלות, נוחות, מינימום הזעה, פרפקט למזג אויר חם. (במיוחד במחיר זנות של $37)
בעניין הניקוי זה אכן בעיה, הצבע נוטה להראות כול פיפס של ליכלוך, אם תמצא פיתרון אלגנטי....שתף.

ohadha
18-08-11, 02:42
אצל כל סנדל (יש אחד בפרדס כץ) קונים אבן מיוחדת (בגודל של קופסת גפרורים) לניקוי נעלי נובוק (עור הפוף) ונעלי זמש.
פחות שורט ממברשת פליז ויותר יסודי מנייר לטש (הייר זכוכית) על שלי כתוב " gum velours" של חברת WOLYיבואן ח.ג. בן יהודה תל אביב
שפשוף נעים

ohadha
18-08-11, 02:43
סנדל=סנדלר וגם בחנויות של רשת קטרפילר

-->