PDA

צפייה בגרסה מלאה : אגזוזים פתוחים - FreeFlow

CUCV M1009
23-06-11, 00:54
ממשיך להתייעץ אם אנשים עכשיו הגיע הזמן לפורום שאלה לי אלכם יש לי בלייזר 88' צבאי אם מנוע של אהמר H1, אני רוצה לשנות את הצנרת של הרכב ולהוריד את הדודים ולהשים אגזוזים פתוחים (Free Flow) של חברת Free Master השאלה שלי למנועי דיזל זה מותר מומלץ עד עכשיו לא ראיתי באף ג'יפ טנדר אמריקאי מערכת פליטה כזאת במנועי בנזין זה מעוד פופולרי.
מה אתם אומרים?

yosibar3
24-06-11, 09:18
שלום לכולם.בכדי לענות לך אז התשובה מורכבת. 1עם אתה רוצה שינוי אז צריך להתחיל מראשי המנוע ולהרכיב זוג הדרסים של hadmen שהם מעולים.כמובן עם יציאות לפחות 2.5 איטש.לאחר מכן להוביל צנרת ל2 דודים של flow master/ כמובן שהדןדים ליבא בקוטר של הצנרת.ואז להוביל אותם לאחור.שתדע שהרעש הרבה יותר חזק וכמובן שיעשו לך בעיות בטסט...ידוע שככל שהאגזוזים יותר רחבים יש יותר כח למנוע.אני הבאתי מנוע בנזין 383 עם הרבה כח סוס והייתי חייב להחליף זה עלה הרבה כסף.ןאני לא בטוח שכדאי לך לעשות את זה .אם תרצה יעוצ צלצל אלי יוסי בר 0505266560

CUCV M1009
02-07-11, 15:29
יוסי תודה רבה על העזרה.

tzagi
03-07-11, 03:38
ויוסי כמובן פיספס לחלוטין שמדובר על דיזל אנמי (במיוחד).

תגיד,
התשובות שכבר קיבלת לא סיפקו אותך?
נראה לך שאם תפתח עוד שירשורים בנושא בסופו של דבר תמצא מישהו שיגיד לך שזה טוב?

אז הנה, אחסוך לך זמן

לך על זה אחחחי, רק אל תשכח את העדרסים, צנרת 3 אינץ ופלומסטרים, עובד יופי מנסיון.

CUCV M1009
07-07-11, 11:00
tzagi פתחתי שני שרשורים בשני השכולים שונים בשביל לקבל תשובות יותר מהר אבל שוב תודה רבה לך.

-->