PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ (לאחותי) בקניית רכב שטח.

ishc
24-06-11, 18:49
אחותי רוצה לקנות רכב שטח. לאוטו מס' מטרות
1. ישמש כרכב עבור זוג בנות טיפש עשרה שלא יכולות לנהוג על רכב הליסינג שיש בבית
2. ישמש בבית כרב משני לטיולים

דרישות:
1. אמינות אמינות אמינות
2. אחזקה זולה ככל האפשר
3. לא ג'יפ גס, מקרקש ופתוח, כלומר כל הסמוראים, סיקסים, סופות וכו'.. ירדו מהפרק

התקציב כ-30K + יישור קו קליל. אני המלצתי על ויטרה 96-98 עם גיר ידני אבל היא פוזלת יותר לכיוון ה-SUV הבינוניים (טראנו למשל), עוד אופציה שעולה בראשי היא ספורטאז' ידנית (עד איזה שנה הן מיוצרות? דור 1).
שאלות:
1. ביטוח של SUV הוא כמו רכב פרטי?
2. עלות טסט?
3. טיפולים? אני יודע למשל שמיצובישי יקרים מאוד אבל מה קורה עם טראנו והקוראנים?

תודה לעונים

omri_t
24-06-11, 19:06
אני הייתי ממשיך לכיוון הויטרה, אם רוצים להתפנק אז אוטומטית.
מהסיבה הפשוטה שהתקציב לא גדול.
בנוסף טרנו למשל הוא גדול מהויטרה, ולנהגים חסרי נסיון יהיה קל יותר להתמודד בגזרה העירונית.

alal
29-06-11, 10:14
איסוזו טרופר עד שנת 97 ,בנזין.
אוטו אמין מאוד , חזק (מבחינת מנוע וממבחינת תאונות חניה מזדמנות של בני XXX עשרה) , יכולות שטח טובות .
יש לחבר שלי אחד כזה 94 למכירה עם נעילות, הגבהות ומיגונים שמור בקנאות בסכום הנ"ל .

למידע נוסף במסרים .

Tom Bril
29-06-11, 10:29
אני נגד טרופר לאור הצרכים, לא הייתי מתקרב לרכב הזה.
ויטרה עדיפה בכמה רמות, שוב!, לאור הצרכים.

טרופר שטיין בדלק
לא אמין כמו ויטרה, לא זול כמו ויטרה.

אם חושבים על ספורטאג' אז למה לא כבר ויטרה?

לסיכום רק ויטרה, במכירים האלה לא הייתי חושב פעמיים.

shay_love_off_road
29-06-11, 13:45
הייתי חושב גם על 4Runner ממודלים 1994-5, רכב מאוד אמין עם יכולות שטח טובות,

לדעתי היא מחפשת SUV פוזה יותר מאשר רכב שטח, והשטח הוא רק תירוץ ליסוע בSUV, יש לי ידידה כזאת
יום אחד היא באה לי ביציאה "אני רוצה ג'יפ, תעזור לי למצוא?" אמרתי לה "בחפץ לב", כל סיקס/סופה/היילקס/בלייזר/ג'ימי
שראינו לא מצאו חן בעיניה, אחרי בירור איתה והסברה לה מה הוא רכב שטח אמיתי (סרנים חיים, שלדת סולם, והילוך כוח צמיגים בשרניים עם חתך עמוק)
מסתבר שהיא בכלל בכיוון של טוסון/סנטה-פה/קשקאי, אז אמרתי לה "היית אומרת שאת מחפשת סטיישן מוגבה, כי מה שציינת הם לא ג'יפים,":

לפני שאתם רצים לקנות. תברר טוב טוב עם אחותך אם היא באמת רוצה לעשות שטח, או סתם ליסוע בפוזה של ג'יפאית,

tallevi
29-06-11, 14:21
נראה לי קיה סורנטו מתאים לתמהיל הנ"ל.

טל.

Saar
29-06-11, 15:41
אחזקה זולה = ויטרה בד"כ

אני לא מכיר רכב זול יותר לתחזוקה
סער

idan_ti
02-07-11, 20:54
אם זה לבנות טיפש עשרה לא הייתי נותן יד וקונה כל דבר שדומה ומריח כמו גי'פ ולו מהסיבה הבטיחותית שהרכב מתנהג שונה לגמרי מפרייבט בטח בדגמים שאתה רוצה וזה מתכון לצרות.
אבל זו רק הדעה שלי כאבא אולי :)
הייתי גם הולך על ויטארה.
טראנו מעולה אבל לא בשבילן ואין אוטומטי לפני 99 אני חושב (ובבנזין אין בכלל אוטמט)

ishc
03-07-11, 06:12
הייתי חושב גם על 4Runner ממודלים 1994-5, רכב מאוד אמין עם יכולות שטח טובות,

לדעתי היא מחפשת SUV פוזה יותר מאשר רכב שטח, והשטח הוא רק תירוץ ליסוע בSUV, יש לי ידידה כזאת
יום אחד היא באה לי ביציאה "אני רוצה ג'יפ, תעזור לי למצוא?" אמרתי לה "בחפץ לב", כל סיקס/סופה/היילקס/בלייזר/ג'ימי
שראינו לא מצאו חן בעיניה, אחרי בירור איתה והסברה לה מה הוא רכב שטח אמיתי (סרנים חיים, שלדת סולם, והילוך כוח צמיגים בשרניים עם חתך עמוק)
מסתבר שהיא בכלל בכיוון של טוסון/סנטה-פה/קשקאי, אז אמרתי לה "היית אומרת שאת מחפשת סטיישן מוגבה, כי מה שציינת הם לא ג'יפים,":

לפני שאתם רצים לקנות. תברר טוב טוב עם אחותך אם היא באמת רוצה לעשות שטח, או סתם ליסוע בפוזה של ג'יפאית,

פה הטעות, היא כלל לא תיסע על האוטו ביום יום. יש רכב ליסינג בבית בשביל זה.

ishc
03-07-11, 06:16
אם זה לבנות טיפש עשרה לא הייתי נותן יד וקונה כל דבר שדומה ומריח כמו גי'פ ולו מהסיבה הבטיחותית שהרכב מתנהג שונה לגמרי מפרייבט בטח בדגמים שאתה רוצה וזה מתכון לצרות.
אבל זו רק הדעה שלי כאבא אולי :)
הייתי גם הולך על ויטארה.
טראנו מעולה אבל לא בשבילן ואין אוטומטי לפני 99 אני חושב (ובבנזין אין בכלל אוטמט)

לא מסכים!!!
אני בתור טיפש עשרה נהגתי רק על מסחריות די גסות ואני מחשיב את עצמי בתור נהג לא רע. אני חושב שזה פיתח אותי לטובה וחינך אותי מאוד למודעות היכולות של הרכב ונסיעה בהתאם. אם חינוך נכון לגבי איך לנהוג אין שום בעיה במיוחד אם הרכב אינו רכב גס סטייל סמוראי, סיקס וכו'... או רכב מגודל סטייל טרופר או בהמות אמריקאיות. ויטרה סה"כ מתנהגת דומה מאוד לרכב פרטי.

-->