PDA

צפייה בגרסה מלאה : כבל פתיחת מכסה מנוע בדיפנדר

nirs
25-06-11, 17:14
הכבל המקורי החזיר נפשו לבורא עולם (אחרי 17 שנים).
איך פותחים את המכסה בדרך פשוטה? והאם אפשר לפתוח את המכסה בלי פירוק הגריל?

yoni 110
25-06-11, 20:33
תנסה "לדוג" את הכבל מצידו השמאלי של הגריל ולמשוך- בדר"כ כלל זה פותח

לא זכור לי שאי פעם פתחתי את מכסה המנוע מהידית המקורית, תמיד ע"י משיכה של הכבל מהגריל

landY
25-06-11, 22:48
אם זה רק הידית שבקצה שנשברה- אפשר לסדר את זה עם פלסטלינה אפוקסית.
אם לא... למה צריך לפתוח מכסה מנוע בדיפנדר? http://www.jeepolog.com/images/smilies/cool.png

אמיר ב.א
25-06-11, 22:54
יש לקנות כבל גם באיבי וגם אצל ג'קי ,
ובסוף חוזרים למשוך מקדימה בכבל כמו שנאמר

asafk
26-06-11, 09:49
בדיפנדר שלי התקנתי כבל + ידית שפירקתי מTD5 - הרבה יותר נוח, הרבה יותר יעיל (יש מנוף ולא רק ידית למשיכה).
בכלי הצבאיים יש הסבה לפתיחה על ידי ידית קטנה שמגיעים אליה מחור בגריל ופותחת את המנגנון ישירות - לא בעיה לבנות לבד - תשקיע בזה התבוננות והפתרון יבוא. חפש ברשת תמונות של לנדרובר צה"לי ותראה את החור המלבני בגריל.

אסף.

nirs
26-06-11, 10:42
תודה.
למען האמת מדובר על הזנחה, היות ואת הכבל td5 קניתי כבר לפני חצי שנה שראיתי שהכבל המקורי בלויי. חוסר זמן (ועצלות) הן הסיבה האמיתית לקריעה.

ELAD86
26-06-11, 12:48
אסף,
איפה אפשר לראות תמונות של בניית הידית שבנית ברכב שלך?
חיפשתי בגוגל ואין משהו.

תודה,

אלעד

asafk
26-06-11, 22:16
אלעד, אצלי היה מנגנון של TD5. כתבתי שבכלים צבאיים יש הפעלה ישירות למנגנון במקום (וגם זה לא בכולם, באלו שיש יש חלון קטן בגריל)

בכל מקרה, אין לי תמונה, אבל בגדול מדובר בלשונית שמסתובבת - אפשר לראות אותה ואת החיבור של הכבל מחור מלבני ליד המנגנון. אם מוסיפים ללשונית הזו ידית שהולכת כלפי מטה, ועושים חור תואם בגריל - זה כל הסיפור. מצד שני גם לגנבים יש ככה דרך לפתוח את המכסה מנוע בלי להיכנס לאוטו. מצד שלישי, איזה סיבה יש להם לעשות את זה?

אסף.

nirs
24-07-11, 23:21
טוב, אז להלן העדכונים.

כבל ה- TD5 החזיק מעמד בערך יומיים והתחיל לעשות בעיות.

קפצתי לארנון (רוקסוליד) ושיפצרנו מנגנון פתיחה ידני פשוט ואמין ללא חיתוך הגריל.
קצת תמונות.

4587645877

ושוב תודה לארנון.

-->