PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם ניתן להרכיב כסאות קדמיים של דיסקו על דיפנדר?

rantop
26-06-11, 13:40
תודה לעונים...

אמיר ב.א
26-06-11, 19:27
בדיפנדר , הרוחב בין הברגים של הכיסא הוא 44 ס"מ , האורך 44 ס"מ

עכשיו רק צריך מישהו שימדוד בדיסקו...

asafk
26-06-11, 19:43
לא מתאימים בלי מתאמים פשוטים (שטוחים). וגם לקחת בחשבון את עניין מיקום המצבר...

אסף.

אמיר ב.א
26-06-11, 19:52
בהמשך לרמז של אסף :
מניסיון לגבי המצבר , והרכבת כיסא לא מקורי של דיפנדר במושב הנהג ,( בלי חלק תחתון מתרומם) ,
זה לא מעשי - כל בעיה במצבר - צריך לפרק את הכיסא ...

בסוף בניתי לפני הרבה שנים טובות מתאם עם צירים שניפתח כלפי מעלה , ומרים את הכיסא אחורנית.

shachar
26-06-11, 20:11
היו המלצות על כסאות של מאזדה 3 שהחלק התחתון שלהם מתרומם בקלות

rantop
26-06-11, 22:19
הכסאות של המזדה לא מצריכים תיאום?

avuv
26-06-11, 22:36
אהלן,
כיסאות המזדה ניתנים בקלות להתאמה לדיפנדר.
כשאתה מחפש כיסא חלופי יש כמה פרמרים בעייתים - מימדים: אורך, רוחב וגובה! יכול הגעה למצבר.
כיסא המזדה מתאים מבחינת המימדים וכן ניתן לפרק את המסעד כך שיש גישה ממש נוחה ומהירה למצבר.

אני היתקנתי כיסאות מזדה ואיכות החיים עלתה פלאים :-)
אגב - יש לי גם מתאם שמאפשר להניף את הכיסא אחורה ולהגיע למצבר.

בכל מקרה, אתה מוזמן לבוא ולהתרשם...
בהצלחה,

אביב

nirs
26-06-11, 22:46
מצטרף להמלצה על כסאות מזדה3.

לגבי שאלתך המקורית, סמואל (טריפנט) התקין בזמנו כסאות דיסקו בדיפנדר שלו (4 קידמיים).
ממליץ לפנות אליו.

rantop
27-06-11, 01:52
תודה לכולם

torchak
02-07-11, 19:16
אז ככה,
אפשר להרכיב כסאות של דיסקברי בדיפנדר - זה פתרון גרוע מאוד. זה כיסא מחורבן (לטעמי), וענק בשביל הדיפנדר. הוא יושב צפוף מדי וגבוה מדי. כשקניתי את הדיפנדר שלי, הכיסא נהג היה של דיסקברי. אם משקיעים את המאמצים בלהחליף כסאות, ממש לא הייתי בוחר בכסאות של דיסקברי. גם להם צריך לעשות התאמות ואם כבר - אז עדיף למשהוא נורמלי. אני הרכבתי מושבים של מזדה 3 וכמובן מצטרף להמלצה של השאר. גם אני קראתי פה בפורום שהתחתית שלהם מתפרקת אבל זה כמובן לא נכון. מה שכן, הם
מספיק צרים בשביל לשבת בדיפנדר כמו שצריך ומספיק שטוחים שיהיה אפשר להרכיב אותם על המצבר, בלי ליצור בעית גובה קיצונית. חוץ מזה שהם ממש נוחים. כמובן, שכל
כיסא ששמים במקום המקוריים, כדאי מאוד להרכיב אותם על תושבות שאפשר לשלוף את הכיסא קומפלט...

נועם

אלון_ק
02-07-11, 20:06
תחתית הכיסא של מזדה 3 מתחברת לבסיס עם 4 ברגים קצרים וקטנים. קל להחליפם בארבע פינים חרוטים עם הברזה בקצה אחד ואז זה אכן מתנתק בקלות. צריך גם לאבטח שניים מהפינים עם חיבור מהיר.

-->