PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיגון/הגבהה/צמיגים/נעילות - התחדשתי ברכב, כמה שאלות בבקשה.

Sardin
28-06-11, 00:41
שלום לכולם, אתמול רכשתי גרנד ויטרה שנת 2005 ללא תוספות/שיפורים ורציתי לשאול כמה שאלות בבקשה.
1. האם הרכב מגיע עם סוג של מיגון אחורי תחתון כסטנדרט?
2. ראיתי המון מקומות שמוכרים מיגונים אבל באף מקום לא ראיתי מה העלות, מישהו יכול לרשום לי מחיר נורמאלי שלא יעבדו עליי?
3. כנ״ל לגבי צמיגי שטח ( או חצי חצי כפי שראיתי שאתם רושמים פה ), מהו המחיר?
4. נעילות - מה זה? למה אני צריך את זה? קראתי דיונים שלכם שזה מסוכן בעיקר בחורף, האם לא כדאי לי בהתחשב שזה רכב עיקרי וגם האישה נוהגת עליו?
5. אני צריך הגבהות? מה העלות של זה?

פרטים שאולי יעזרו:שטח - רק בסופש ולא באמצע שבועסוג שטח - כרגע לא מכיר כלום ורק קורא על כל מיני מקומות כך שהכל יהיה בסיסי אבל לא שבילי עפר ( לפחות מקווה ככה )מישהו יכול לרשום לי משהו שלא העליתי פה וחושב שזה רלוונטי לבחור חדש כמוני שעזב בפעם הראשונה בחייו רכבי ספורט ועבר לסוג של גיפוןתודה על העזרה ועל הסבלנות למי שענה

Sardin
29-06-11, 01:11
אף אחד לא מכיר/יודע/יכול לעזור?

benza
29-06-11, 01:55
שלום לכולם, אתמול רכשתי גרנד ויטרה שנת 2005 ללא תוספות/שיפורים ורציתי לשאול כמה שאלות בבקשה.
1. האם הרכב מגיע עם סוג של מיגון אחורי תחתון כסטנדרט?
2. ראיתי המון מקומות שמוכרים מיגונים אבל באף מקום לא ראיתי מה העלות, מישהו יכול לרשום לי מחיר נורמאלי שלא יעבדו עליי?
3. כנ״ל לגבי צמיגי שטח ( או חצי חצי כפי שראיתי שאתם רושמים פה ), מהו המחיר?
4. נעילות - מה זה? למה אני צריך את זה? קראתי דיונים שלכם שזה מסוכן בעיקר בחורף, האם לא כדאי לי בהתחשב שזה רכב עיקרי וגם האישה נוהגת עליו?
5. אני צריך הגבהות? מה העלות של זה?

פרטים שאולי יעזרו:שטח - רק בסופש ולא באמצע שבועסוג שטח - כרגע לא מכיר כלום ורק קורא על כל מיני מקומות כך שהכל יהיה בסיסי אבל לא שבילי עפר ( לפחות מקווה ככה )מישהו יכול לרשום לי משהו שלא העליתי פה וחושב שזה רלוונטי לבחור חדש כמוני שעזב בפעם הראשונה בחייו רכבי ספורט ועבר לסוג של גיפוןתודה על העזרה ועל הסבלנות למי שענה

קודם כל תתחדש...
1. לא יודע, בויטרות הישנות יש חתיכת פח, לא ממש מגן
2. אין לאף אחד מהסדנאות שמוכרות מיגונים אינטרס לעבוד עליך... תרים טלפונים (זוקי פרו, אספיר, פרוג'יפ,רסטה,עידו ועוד...), אנשים נחמדים יעזרו לך בכל שאלה
3. כמה עולה גבינה? לבנה, צהובה, קממבר מייבוא או ברי מחווה בצפון...
...

אתה רץ מהר מדי... קודם כל תמגן, תרד קצת לשטח, תכיר את האוטו, את המגבלות שלו, תכיר את עצמך, מה עושה לך את זה יותר בשטח ואז (אם תראה שצריך) תתחיל לשפר...

בהצלחה

-->