PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך מזהים מנוע 16 או 8 שסתומים?

lior_b.s
30-06-11, 18:03
לא מצליח למצוא את השרשור עם הדגמים של המנועים..יש דרך בבדיקה ויזואלית/מספר מנוע לדעת אם 8 או 16 שסתומים?
ושאלה נוספת, ב-94 כבר הגיעו ויטארות עם הגה כח?

ישי.פ
30-06-11, 19:17
מה?? אתה נפרד מהניבה?!

lior_b.s
30-06-11, 22:00
לא כ"כ מהר :)
קשה להיפרד מ-3 ניבות...אני בשלבי בניה של אחת שתחזיק לעוד 15 שנה..:)

lior_b.s
30-06-11, 22:07
לא כ"כ מהר :)
קשה להיפרד מ-3 ניבות...אני בשלבי בניה של אחת שתחזיק לעוד 15 שנה..:)

8ball
30-06-11, 22:36
לשאלותיך אחת אחת

מנוע 8 שסתומים מזהים לפי קרבורטור - כל מנועי ה8 או מספר דגם G16A\P הפי הוא של הסיידקיק במקור והוא 8 מוזרק חד נקודתי. 16 שסתומים מגיע בדגם מנוע G16B.

ויטארה הגיעה עם הגה כח ב94 בוודאות. לדעתי ב90 כבר הגיעו עם הגה כח. 92 בוודאות (בדיוק סיימתי להרכיב את מערכת ההיגוי)

Tom Bril
01-07-11, 02:01
ליאור, האם יש מצב שתשתף את אנשים הפורום במידע על השיפוץ, תיעוד וכו...
יכול להיות מידע בעל ערך רב.

כפי שאתה זוכר אני מאוהבים הניבות.

lior_b.s
01-07-11, 07:40
8ball תודה על המידע.. :)

chase
הפרוייקט התחיל לפני כמה שנים ותועד במלואו (בצהוב כשעוד הייתי שם מנהל פורום), עקב מקרים לא נעימים הפרוייקט "נתקע" , נעשו רק עבודות קטנות, כל המכניקה שופצה , והרכב כרגע עומד ומניע, צריך עוד להרכיב את כל הפנים חזרה ועוד כמה חלקים חדשים שהגיעו לידי...וכמובן לבחור צבע ולצבוע את כל הרכב (נוטה לכיוון צהוב כרגע)..
אם זה באמת יעניין אנשים פה אני אפתח שרשור ואעלה בו את כל התמונות כולל הסברים עד השלב שבו הרכב נמצא כרגע..
בגדול התוכנית לסיים את הרכב ואם באמת הצלחתי לטפל בכל הבעיות שרציתי וידועות לכל בעל ניבה, יוזמנו 2 נעילות נשלטות בעתיד...

ליאור

אלדר
01-07-11, 15:03
8ball תודה על המידע.. :)

chase
אם זה באמת יעניין אנשים פה אני אפתח שרשור ואעלה בו את כל התמונות כולל הסברים עד השלב שבו הרכב נמצא כרגע..
בגדול התוכנית לסיים את הרכב ואם באמת הצלחתי לטפל בכל הבעיות שרציתי וידועות לכל בעל ניבה, יוזמנו 2 נעילות נשלטות בעתיד...

ליאור

מעניין מאוד, עקבתי בזמנו אחר השרשור.

lior_b.s
01-07-11, 17:39
האמת שחשבתי לפתוח שרשור בפורום הבונים/פרוייקטים..
אני ארכז את כל התמונות ואת כל החומר שיש לי על הפרוייקט הזה, בתקווה שלא יהיו עיכובים והוא יסתיים בקרוב

לגבי הויטארה, בדקתי את הרכב היום, מדובר במודל 94 16V, הרכב נשמע ונוסע טוב, יש צמיגי שטח חדשים ובולמי בילשטיין מקדימה חדשים גם כן, כל מוטות ההיגוי הוחלפו בחדשים, יש אי אלו ליקויים אבל הגדול מכולם הוא צבע הרכב, יש הרבה קילופים של הלכה, ובפנים הרכב דיפוני הדלתות מכוסחים לגמרי, יש מאיפה להשיג כאלו?
המוכר דורש 20K, בכמה הרכבים האלו נסחרים כשהם במצב מכני וחיצוני טוב??
מאיזה שנה הגיעו עם כריות אויר?

שבת שלום

ליאור

אלדר
02-07-11, 01:24
האמת שחשבתי לפתוח שרשור בפורום הבונים/פרוייקטים..
אני ארכז את כל התמונות ואת כל החומר שיש לי על הפרוייקט הזה, בתקווה שלא יהיו עיכובים והוא יסתיים בקרוב

לגבי הויטארה, בדקתי את הרכב היום, מדובר במודל 94 16V, הרכב נשמע ונוסע טוב, יש צמיגי שטח חדשים ובולמי בילשטיין מקדימה חדשים גם כן, כל מוטות ההיגוי הוחלפו בחדשים, יש אי אלו ליקויים אבל הגדול מכולם הוא צבע הרכב, יש הרבה קילופים של הלכה, ובפנים הרכב דיפוני הדלתות מכוסחים לגמרי, יש מאיפה להשיג כאלו?אפשר לנסות בפרוקיות או מוסכים שמתעסקים עם רכבי סוזוקי או חדש אצל כל רפד רכב
המוכר דורש 20K, בכמה הרכבים האלו נסחרים כשהם במצב מכני וחיצוני טוב??נשמע קצת נמוך, אם כי שוק הרכבים רדום בתקופה האחרונה
מאיזה שנה הגיעו עם כריות אויר?משנת 95
שבת שלום

ליאור

ליאור ע"פ ההכרות עם השרשורים שלך (על הניבות) יש לך את הידע לזהות ג'יפ שהוא "נבלה", משהו שקל לזהות על ויטרות ישנות ומוזנחות.
20 אלף נשמע מחיר טוב לרכב במצב טוב.
האם יש לרכב שיפורים/תוספות?

lior_b.s
02-07-11, 11:26
מלבד צמיגי שטח , הרכב מוגבה, מאחור זיהיתי ספייסר מעל הקפיץ , מקדימה המוכר טוען שהחליף קפיצים, אך מהיכרות עם ויטארות הרכב לא כ"כ גבוה מהסטנדרט.. מעבר לזה אין כל שיפורים..לא נבלה שחוטה אבל לא חסר עבודה על הרכב , את הרוב אני עושה בעצמי אז יש דברים שאני לא מייחס להם חשיבות.
לא מעניין אותי גם פגושים, מיגונים, גגון וכו', גם את אלה אני מעדיף לבנות לבד, כמו כן נעילה אוטומטית לא באה בחשבון למרות שיש הרבה שחיים איתה, החברה תנהג רוב הזמן על הרכב ואני לא מוכן לקחת סיכון שתחליק אפילו מ"מ..
בכל מקרה נראה לי שאני אחפש שנתון יותר גבוה, מעדיף שתהיה לפחות כרית אויר אחת ופחות ק"מ..ד"א למועמד השני יש 175K ק"מ על השעון, מתי צריך לעשות טיימינג ? 180K ?

תודה

ליאור

אלדר
02-07-11, 12:25
עד כמה שאני יודע טיימינג כל 90אלף ק"מ, על הדרך שווה גם להחליף משאבת מים.

Saar
02-07-11, 12:28
למיטב זכרוני הרעוע, טיימינג ב 180 או 5 שנים
16V אפשר לזהות גם לפי זה שכתוב על המנוע עצמו MFI 16V (שוב, אם אני זוכר נכון)
הגה כח היה משנת 90 בדגמי JLX
94 זה מודל נחמד כי אתה פטור מבדיקת 4 גזים בטסט.
סער.

ישי.פ
03-07-11, 00:49
כריות אויר משנת 96

סופת המדבר
03-07-11, 21:16
טיימינג זה אחד הדברים היותר פשוטים שאפשר לעשות בויטרה

-->