PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצלמת נסיעה לרכב - זה טוב ליהודים ?

יוסי בר צבי
02-07-11, 23:33
כולנו ראינו סרט משטרה אמריקאיים המתעדים את כל הנשקף מחלון רכב משטרתי בארה"ב ואינספור סדרות טלויזיה מבוססות על החומר שמוקלט במהלך השנים.
בישראל למיטב ידיעתי המשטרה מסרבת להתקין מצלמות נסיעה בניידות וסיבותיה עימה (למרות ששמעתי שיש כמה ניידות של מטא"ר המצויידות במצלמות נסיעה) אבל יותר ויותר נהגי רכבים מנצלים את העלויות הנמוכות וקלות ההפעלה, קונים ומתקינים לעצמם מצלמות כאלו ברכבים, שבגדול נועדו בעיקר להצגה במקרה של תאונה שבה אינם אשמים , כי הנהג האחר הוא שעבר באדום, הוא שלא עצר בעצור, הוא שהתפרץ לכביש.
ועם תיעוד מצולם מאוד קשה להתווכח.

אני שוקל התקנת מצלמה HD כזאת ברכבי, אחרי שראיתי אותה באתר DX .
עלות של כ-100 דולר, DVR מושלם, אין התעסקות הפעלה (מצלם ומקליט אוטומטי ע"ג כרטיס זכרון עם הדלקת הרכב).

ואם זה כל כך טוב, למה בעצם לא כולם מתקינים ? אולי אני מפספס משהו ?

אשמח לכל התייחסות.

שבוע טוב , יוסי

Jo_P
02-07-11, 23:44
כולנו ראינו סרט משטרה אמריקאיים המתעדים את כל הנשקף מחלון רכב משטרתי בארה"ב ואינספור סדרות טלויזיה מבוססות על החומר שמוקלט במהלך השנים.
בישראל למיטב ידיעתי המשטרה מסרבת להתקין מצלמות נסיעה בניידות וסיבותיה עימה (למרות ששמעתי שיש כמה ניידות של מטא"ר המצויידות במצלמות נסיעה) אבל יותר ויותר נהגי רכבים מנצלים את העלויות הנמוכות וקלות ההפעלה, קונים ומתקינים לעצמם מצלמות כאלו ברכבים, שבגדול נועדו בעיקר להצגה במקרה של תאונה שבה אינם אשמים , כי הנהג האחר הוא שעבר באדום, הוא שלא עצר בעצור, הוא שהתפרץ לכביש.
ועם תיעוד מצולם מאוד קשה להתווכח.

אני שוקל התקנת מצלמה HD כזאת ברכבי, אחרי שראיתי אותה באתר DX .
עלות של כ-100 דולר, DVR מושלם, אין התעסקות הפעלה (מצלם ומקליט אוטומטי ע"ג כרטיס זכרון עם הדלקת הרכב).

ואם זה כל כך טוב, למה בעצם לא כולם מתקינים ? אולי אני מפספס משהו ?

אשמח לכל התייחסות.

שבוע טוב , יוסי

הי יוסי,
רעיון נחמד מאוד.
אתה יכול בבקשה לצרף לינק למצלמה שראית?
תודה,
יוחאי

יוסי בר צבי
02-07-11, 23:51
הי יוסי,
רעיון נחמד מאוד.
אתה יכול בבקשה לצרף לינק למצלמה שראית?
תודה,
יוחאי

כן, ודאי, איזה טמבל אני.

http://www.dealextreme.com/p/2-5-lcd-high-resolution-vehicle-mount-video-camcorder-with-sd-card-slot-wide-angle-35356

ותגידו לסינית שתדבר איתכם שיוסי מישראל שלח אתכם. בשביל הקומישן .....סתאאאאם.

יוסי

יוסי בר צבי
02-07-11, 23:52
לבינתיים , עשיתי מעשה והזמנתי.

יוסי

tzagi
03-07-11, 00:17
את הסירוב של המשטרע אפשר לסכם ב2 מילים: הרשעה עצמית

landY
03-07-11, 23:45
את הסירוב של המשטרע אפשר לסכם ב2 מילים: הרשעה עצמית

זה עובד לשני הכיוונים....

יורם-דרומי
04-07-11, 21:45
קניתי מצלמת וידאו פשוטה מ-EBAY והתקנתי לה תושבת לחלון
אני מנצל את המצלמה לצילום טיולי הג'יפים - ניתן לנצל לנסיעות ביומיום למי שרוצה.

עובד אצלי כבר למעלה משנתיים - אחלה של דבר

-->