PDA

צפייה בגרסה מלאה : תגובות לכתבות

yoav21
05-07-11, 14:59
באתר החדש, בכל כתבה שמתפרסמת יש אפשרות ללחוץ על איקון לכתבה או לתגובות לכתבה, אך כאשר לוחצים על האיקון של התגובות הכתבה נפתחת מהחלק העליון ולא בחלק התחתון של התגובות.

כאשר אני קורא כתבה ולאחר כמה ימים רוצה לראות רק מה התגובות החדשות ולא עוד פעם את כל הכתבה זה לא אפשרי

יואב

נמרוד
05-07-11, 15:33
אתה צודק. מה שקורא בפועל זה שהדפדפן קורא את כל הכתבה, ובכתבות שיש בהן הרבה תמונות, ותמונות גדולות במיוחד, זה לוקח הרבה זמן... ככה התוכנה של האתר כתובה. יש לזה מעקף - אם אתה נכנס דרך הודעות היום לשרשור התגובות של הכתבה, הוא מוצג כשרשור רגיל בפורום בלי הכתבה עצמה בכלל, וזה יותר נוח. אני ארשום את זה ברשימת הדברים שצריך לנסות לשפר, אבל בעדיפות יחסית נמוכה (השמשת מנוע החיפוש זה מה שעומד בעדיפות גבוהה).

yoav21
05-07-11, 18:28
אתה צודק. מה שקורא בפועל זה שהדפדפן קורא את כל הכתבה, ובכתבות שיש בהן הרבה תמונות, ותמונות גדולות במיוחד, זה לוקח הרבה זמן... ככה התוכנה של האתר כתובה. יש לזה מעקף - אם אתה נכנס דרך הודעות היום לשרשור התגובות של הכתבה, הוא מוצג כשרשור רגיל בפורום בלי הכתבה עצמה בכלל, וזה יותר נוח. אני ארשום את זה ברשימת הדברים שצריך לנסות לשפר, אבל בעדיפות יחסית נמוכה (השמשת מנוע החיפוש זה מה שעומד בעדיפות גבוהה).

נכון מאוד !, יחד עם זאת אלוהים נמצא בפרטים הקטנים.
יישר כח בעשייה הטובה
יואב

חן צברי
03-08-11, 22:37
אם אתה נכנס דרך הודעות היום לשרשור התגובות של הכתבה, הוא מוצג כשרשור רגיל בפורום בלי הכתבה עצמה בכלל, וזה יותר נוח.

יהיה נחמד אם בסוף הכתבה יהיה קישור לצפייה בתגובות כשרשור רגיל בפורום.
יותר נוח לקרוא כך את התגובות.

-->