PDA

צפייה בגרסה מלאה : Gv 2007/2008. צריך ייעוץ

Stormaster
08-07-11, 17:24
שלום לכולם,לאחרהתלבטויות רבות החלתטי ללכת על הgrand vitara. החלום היה לקנות את המנוע של ה2400 אך לאחר כל הבדיקות והכנסת היד לכיס עד הסוף גירדתי את ה 100 k . לצערי אין לי יותר.כמו-כן רציתי את הדגם המפואר - מושבי עור , סאן רוף, ג׳אנטים גדולים יותר, קרוז קונטרול.אני לא כל כך בטוח שכל התוספות האלה מוסיפות משהו ליומיום - אשמח אם תחוו דעתכם בעניין.השימוש ברכב יהיה 90% כביש (עבודה בית וכו׳) 10% אחוז לכל היותר שטח, עדיין מאוד חשוב לי שיהיה הילך low שעדיין יהיה ניתן לעשות שטח.כשהתחלטי להסתכל ע הרכבים ראיתי שגם דגמי 2007-2008 עם מנוע 2.0 עולים בסביבות ה125000 (2008).נושא הקנייה מתחיל להיות לחוץ מכיוון שצריך בקרוב לשחרר את הרכב הישן שנמכר כבר.ראיתי 2 רכבים שעוד איך שהוא מתאימים במחירים אלה1. דגם שנת 2008 (עלה על הכביש 08/07) יד 3 עם 95000 ק״מ. מסתבר שהוא היה ליסינג. חברת הליסינג פשטה רגל וחברה אחרת קנתה את הרכב ואילו הנהג לא התחלף, לאחר מכן קנה את הרכב מישהו נוסף ונסע איתו עוד כמעט שנה ( כל זה לפי מה שאמר לי המוכר במגרש). - נשמע לי שלא כל כך כדאי להתקרב לרכב הזה.2. דגם שנת 2007 (עלה על הכביש בספטמבר 06) יד 3 67000 ק״מ הבחור שמוכר טוען שאמו נוסעת עם הרכב לסופר, לפני זה היה זקן שהוא עזר לאמו לרכוש את הג׳יפ. והראשונה הייתה נהגת.האם אני אתקע אחרי זה כשארצה למכור כי אני אהיה יד 4 ? אין ברצוני להתחתן עם הרכב - גג 5 שנים.אם זה רלוונטי אני נוהג בסביבות ה 15000-18000) בשנהנראה לי שהאופציה השנייה עדיפה בהרבה אבל מפחיד אותי לקנות רכב שבפועל עלה על הכביש בסוף 2006 (במיוחד לאור העובדה שאי מתכוון להחזיק בג׳יפ איזה 5 שנים).אשמח לקבל תגובות והצעות.האם הרכב הזה מספיק לג׳יפאי מתחיל????תודה מראש למגיבים,*

Stormaster
09-07-11, 09:24
חברים, אשמח לתגובות

idan_ti
09-07-11, 10:15
חברים, אשמח לתגובות

בוא נתחיל מהסוף:

מתאים ביותר להתחלה במיוחד התחלה עם משפחה קטנה :)

חפש אתה הולך להשקיע סכום כל כך גבוה אז חכה בסבלנות לרכב עם יד נמוכה (הדגם החדש מ2007 אז חייבים להיות כאלו) וק"מ נמוך (כנ"ל) ועזוב אותך ממציאות - רכב שעבר ידים במשפחה ושטויות כאלו או מליסינג או בן 3 עם 120 אלף ק"מ...

חפש אחד שמור ותהנה. יש פה המלצות ופורומים אחרים להגביה, ממליץ שתשאיר בצד עשירייה לפחות למיגון הגבהה ולדברים שיופיעו בהפתעה ואולי אפילו צמיגים חדשים לפעמים צריך גם.

-->