PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה שמוצאים בלול ישן, חצי מתפורר.......

talilim
09-07-11, 17:59
אתם מכירים אותי.אני לא מחפשת
צרות.
אבל הן באות אלי - אני לא עושה כלום והן באות אלי......

סתם ישבתי לי על החוף בקיסריה, והנה הוא בא לי.
נורא התלהבתי אז שלפתי את המצלמה והוא מה זה נבהל.חשב שאני פקח....נו באמת...ככה נראה פקח ? עם בקיני שחור ???

לבן אדם שמצא אותו בלול באיזה מושב והחזיר אותו לתפארתו, (מודל 50 , מפס הייצור של וויליס 42 ) קוראים ניסים ענתיקה ולטענתו יש בבעלותו עוד כמה אוצרות כמוהו בבית........ראה שאני מזילה עליו ריר, פתח עבורי את מכסה המנוע והראה לי את מנוע הנרות המקורי, הצבוע אדום...מדהים...כמו טרקטור...בקיצור, היתה לי שמחה גדולה היום..חח......
לסבא שלי היה כזה בדיוק (ככה סיפרו לי לפחות...)

מי שמעונין ליצור קשר עם ניסים 050-3200645
רואים? אני לא מבזבזת זמן...חח....
תהנו....

Niv Nivo Solomon
09-07-11, 18:39
ראיתי אותו שלשום אצל ליאור מזוקי-לנד
תאווה לעיניים! :eek:

talilim
09-07-11, 20:25
ראיתי אותו שלשום אצל ליאור מזוקי-לנד
תאווה לעיניים! :eek:

נכון?

כשהוא ירד לחוף, בא לי פלאשבק כזה מ - M*A*S*H
וחיכיתי שהמסוקים יגיעו גם..חח.....:D

RONI
09-07-11, 20:44
זה היה שלי!
קראו לו "סבא".
ומכאן התחילה דרכי בגיפולוג!

talilim
09-07-11, 21:12
זה היה שלי!
קראו לו "סבא".
ומכאן התחילה דרכי בגיפולוג!

דייייייייייייייייייי !

איזה התרגשות.....
איך הוא הגיע אליך ללול? ובהחלט יכולים לקרוא לו סבא.... סבא עמנואל אם זה תלוי בי, כמו שהיה סבא שלי.....:)

RONI
09-07-11, 21:21
אחד השרשורים הנצפים ביותר בפורום הCJ מאז ומעולם ,עם למעלה מ-11000 צפיות ותגובות.
אכן מרגש.
היה סטטיסט באחד הסרטים עם גילה אלמגור.
יצג את הגיפים בכבוד,הגיע בנסיעה [אמנם איטית משהו..] מרמת הגולן ,[מוני אורבך ,זוכר?].ועד לדרום הקרוב,בכל זאת קשיש ,שצריך את השלעאףשטונדה שלו!
THE CJ3A ,אחלה סבא!
אבל בכל זאת ...רק ברזלים! אבל עם כבוד.

RONI
09-07-11, 21:22
וכן .. הכתבה.http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=15833&page=4

talilim
09-07-11, 21:30
אחד השרשורים הנצפים ביותר בפורום הCJ מאז ומעולם ,עם למעלה מ-11000 צפיות ותגובות.
אכן מרגש.
היה סטטיסט באחד הסרטים עם גילה אלמגור.
יצג את הגיפים בכבוד,הגיע בנסיעה [אמנם איטית משהו..] מרמת הגולן ,[מוני אורבך ,זוכר?].ועד לדרום הקרוב,בכל זאת קשיש ,שצריך את השלעאףשטונדה שלו!
THE CJ3A ,אחלה סבא!
אבל בכל זאת ...רק ברזלים! אבל עם כבוד.

מה שמשך אותי אליו זה לא "רק ברזלים"........:)אני לא נמשכת לברזלים בדר"כ.........
הוא פשוט חתיכת הסטוריה ומרגישים את זה עליו כבר מרחוק......
תענוג........ולשבת בו ולהחזיק את ההגה...חחחחח.......הרגשתי בעננים.....

talilim
09-07-11, 21:39
וכן .. הכתבה.http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=15833&page=4

עכשיו , אחרי שראיתי את השרשור, עולה בי רק שאלה אחת גדולה :

איך ולמה נפרדת ממנו ??? הוא חלק ממך כבר ??? (אם הוא היה שלי, לא הייתי נפרדת ממנו לעולם....)

סולי
10-07-11, 01:49
יש שיגידו שזה לא קשור לנושא אבל...

במה אתם (CJ3, טריוס או סילוורדו) שונים מערס בסופה שנוסע על חוף הים??

זה לא מוציא לנו הג'יפאים שם רע בדיוק כמו תופעת ירידה משבילים ופתיחת צירים???

...לא בשביל חנך,סתם מנסה להבין.

talilim
10-07-11, 05:59
באמת לא קשור לנושא.
אבל טרי חונה על המצוק, בדיוק כמו שמותר .
אני מכבדת את הטבע במסירות ולא אעשה דבר וחצי דבר שיפגע בו חלילה ולא צריכה אותך בשביל להוכיח אותי על כך.
כפי שאתה יכול לראות בתמונה, גם הוויליס מחנה לידה.על המצוק.עבר שם פקח ולא פצה פה.
קח את דבריך חזרה בבקשה.

סולי
10-07-11, 21:28
אם אין לך על מה להתגונן מה את יוצאת להתקפה??
את מה לקחת חזרה? את השאלות שלי?
אגב ה-CJ נראה כשהוא מצולם על חוף הים.

אני לא יודע מה היתה הסיטואציה.. ולא ניסיתי לשפוט אותך טלי.
צר לי אם זה נראה כך...
רק להסב את תשומת ליבך ושאר בעלי הג'יפים שקוראים את השרשור לכך שמסתכלים עלינו, הג'יפאים, וסתם ליצור קונוטציות שליליות.. זה פשוט חבל.
ואם אחד יורד משביל... או אחד נוסע פחות מ-100מטר מקו המים (זה מה שהחוק מגדיר) הוא פשוט מייצג את כלל הציבור הג'יפאי, סתם פרסום רע.. שמוביל לשונאים ולחוקים מיותרים.

ממש בדומה לחבר עם טרקטורון ספורט, נורמטיבי, חובב טבע וטיולים ולא החוליגן המוכר... גם לו אני מעיר כשהוא נוסע מהר על כביש/בשטח ליד מטיילים, הוא פוגע בעיקר בחבריו רוכבי הטרקטורונים והמוטוקרוס.

my two shekels.
(או שאני סתם יפה נפש..)

sos4u
10-07-11, 21:43
אם אין לך על מה להתגונן מה את יוצאת להתקפה??
את מה לקחת חזרה? את השאלות שלי?
אגב ה-CJ נראה כשהוא מצולם על חוף הים.

אני לא יודע מה היתה הסיטואציה.. ולא ניסיתי לשפוט אותך טלי.
צר לי אם זה נראה כך...
רק להסב את תשומת ליבך ושאר בעלי הג'יפים שקוראים את השרשור לכך שמסתכלים עלינו, הג'יפאים, וסתם ליצור קונוטציות שליליות.. זה פשוט חבל.
ואם אחד יורד משביל... או אחד נוסע פחות מ-100מטר מקו המים (זה מה שהחוק מגדיר) הוא פשוט מייצג את כלל הציבור הג'יפאי, סתם פרסום רע.. שמוביל לשונאים ולחוקים מיותרים.

ממש בדומה לחבר עם טרקטורון ספורט, נורמטיבי, חובב טבע וטיולים ולא החוליגן המוכר... גם לו אני מעיר כשהוא נוסע מהר על כביש/בשטח ליד מטיילים, הוא פוגע בעיקר בחבריו רוכבי הטרקטורונים והמוטוקרוס.

my two shekels.
(או שאני סתם יפה נפש..)

אתה סתם אחד... שצודק.
זה באמת לא משנה עם מה יורדים לקו החוף.
אם באמת ירדו, זה לא בסדר.
אישית, לא מבין מה החוויה הגדולה לעמוד על קו המים עם רכב.
זה רק מזיק לו ...
וראינו לא מעט מקרים כאלה שנגמרו לא נעים לרכבים בדרך כלל.. אז בכלל חבל ..

http://youtu.be/bDeTH8y0lLw

http://youtu.be/_3W9ADsokOE

http://youtu.be/ZoOcmtd9ogY

mik_l86
11-07-11, 00:49
אני חושב שלקחתם את זה קצת רחוק, אם היא אמרה שהיא לא עלתה על החוף, היא יודעת מה היא אומרת! לא צריך לחפור מעבר לזה. מה שאתם כותבים, נכון באופן כללי, אבל זה מקבל צורה כאילו מאשימים בן אדם במשהוא שלא עשה ומנסים לחנך את מי שלא צריך, מה שלא כ"כ נעים... השרשורים לגבי אם מותר לעלות לחוף ואם זה בסדר או לא נתחנו בלי סוף על כל הזויות וההיבטים באתר...

ניר ל
11-07-11, 01:06
הג'יפים נראים לי מצולמים על מצוק הכורכר כשברקע הים ותחנת הכוח ...

לא רואה סיבה להתלהמות במקרה הזה, מה גם שמי שצילמה ונכחה שם טוענת שלא מדובר בחוף הים האסור לתנועת כלי רכב (מלבד של פקחים...)

תמונות יפות !

סולי
11-07-11, 02:04
בחזרה לנושא..
CJ3 מודרני?
http://www.youtube.com/watch?v=RarKw6p8ViQ

talilim
11-07-11, 07:08
הצלחתם להוריד לי את החשק מכל הסיפור שלי, שהתחיל תמים ופשוט.
חבורה של פולניות.
אני לא אחזור על זה שנית.לפחות לא פה, בפולניה.

talilim
11-07-11, 07:09
הג'יפים נראים לי מצולמים על מצוק הכורכר כשברקע הים ותחנת הכוח ...

לא רואה סיבה להתלהמות במקרה הזה, מה גם שמי שצילמה ונכחה שם טוענת שלא מדובר בחוף הים האסור לתנועת כלי רכב (מלבד של פקחים...)

תמונות יפות !

תודה ניר.

sos4u
11-07-11, 09:27
הצלחתם להוריד לי את החשק מכל הסיפור שלי, שהתחיל תמים ופשוט.
חבורה של פולניות.
אני לא אחזור על זה שנית.לפחות לא פה, בפולניה.

כ"כ טיפוסי,
את יכולה לכתוב סיפור "תמים" [ שמדבר על רכב מדהים אגב, מעניין, ויוצא דופן- אין ספק, ועל זה אין חולק ] , ואני אפילו יכול לקבל את ההנחה, שלא נעברה שום עברה על חוקי הדת, המדינה והרשט"ג, אבל, מישהו בחר [ ובצדק] לנצל את ההזדמנות, כדי להזכיר את מה שלפעמים חלקנו שוכחים. וגם זה בסדר.

אבל את, לא יכולה להתמודד עם התוצאות ... וחבל.
קחי את הדברים בצורה שנאמרו, לא יותר.

ואנא, אל תאיימי עלינו שוב עם: "אני לא אחזור על זה שנית.לפחות לא פה, בפולניה", רק לא זה ... אנחנו פשוט לא נעמוד בזה ... :)
יום טוב לכולנו ...

talilim
11-07-11, 11:39
לא נורא.
אני מתנצלת מעומק ליבי שפגעתי בכל הנשמות הטהורות כאן.
לא אחזור על כך שנית.מסתבר שכולכן מאוד רגישות.
בעיקר אני אפסיק לאיים.אני מבטיחה.
.

roi777
11-07-11, 15:38
אני מציע לך לא להתרגש יתר על המידה מתגובות דביקות מתחסדות ומעצבנות,
זו דרכם של המשועממים והמתיפייפים...
גם אני לא דוגל בשריפת יערות הגשם הגדלת החור באוזון וונדליזם על כל צורותיו אבל לא צריך
להיסחף...
קל וחומר שלא ירדו לקו החוף, אני מציע לכל פעיליי גרין פיס לבדוק את פליטת הגזים הרעילים מהאגזוז
במיוחד אלה עם המנועים המעשנים (לא אנקוב בשמות אך גם הם מהפולניות פה בשירשור )
תתפלאו לגלות שזה מזיק הרבה יותר!
חברים תהיו קלילים ולא מתחסדים.

talilim
11-07-11, 15:46
אני מציע לך לא להתרגש יתר על המידה מתגובות דביקות מתחסדות ומעצבנות,
זו דרכם של המשועממים והמתיפייפים...
גם אני לא דוגל בשריפת יערות הגשם הגדלת החור באוזון וונדליזם על כל צורותיו אבל לא צריך
להיסחף...
קל וחומר שלא ירדו לקו החוף, אני מציע לכל פעיליי גרין פיס לבדוק את פליטת הגזים הרעילים מהאגזוז
במיוחד אלה עם המנועים המעשנים (לא אנקוב בשמות אך גם הם מהפולניות פה בשירשור )
תתפלאו לגלות שזה מזיק הרבה יותר!
חברים תהיו קלילים ולא מתחסדים.

אתה יודע רועי,
מי שמכיר אותי יכול להעיד :
אני צמחונית מאז שאני ילדה
מפחדת לדרוך על נמלים
אוספת זבל שלא שלי בכל מקום שאני מגיעה אליו
וכל פגיעה בטבע מכאיבה לי ממש
ואז באים לי אלה לנאום לי נאומים .....אוי גוועלט.....
:)

talw
11-07-11, 20:19
טלי ,קצת כלים לפעם הבאה.......:D

איך זאל דיך זען אויף איין פוס און דו מיך-מיט איין אויג - שאני אראה אותך על רגל אחת ,ואתה אותי בעין אחת.

אלע ציין זאלן דיר ארוספאלן,נאר איינער זאל דיר בלייבן-אויף צאנוויטיק - שכל שיניך ינשרו ,ורק אחת תשאר לכאב שיניים.

דיין נשומה זאלאריינגיין אין א קאץ ,און א הונט זאל איר א ביס טאן - שנשמתך תכנס בחתול ושכלב ינשך אותה.

זאלסט זיין ווי א לאמפ,הענגען ביי טאג,ברענען ביי נאכט און אויסגיין זאלסטו אין דער פרי - שתהיה כמו מנורה,תלוי ביום,בוער בלילה ושתכבה בבוקר.

טל

talilim
12-07-11, 07:28
טלי ,קצת כלים לפעם הבאה.......:D

איך זאל דיך זען אויף איין פוס און דו מיך-מיט איין אויג - שאני אראה אותך על רגל אחת ,ואתה אותי בעין אחת.

אלע ציין זאלן דיר ארוספאלן,נאר איינער זאל דיר בלייבן-אויף צאנוויטיק - שכל שיניך ינשרו ,ורק אחת תשאר לכאב שיניים.

דיין נשומה זאלאריינגיין אין א קאץ ,און א הונט זאל איר א ביס טאן - שנשמתך תכנס בחתול ושכלב ינשך אותה.

זאלסט זיין ווי א לאמפ,הענגען ביי טאג,ברענען ביי נאכט און אויסגיין זאלסטו אין דער פרי - שתהיה כמו מנורה,תלוי ביום,בוער בלילה ושתכבה בבוקר.

טל

חח.....
מצוין.
אני טובה בכלים.....

יוסי56
12-07-11, 09:40
זה אופנה חדשה בכל שרשור להגיד שאסור לרדת עם הגיפ לחוף?מי שזה מפריע לו שלא יעשה את זה ומצידי שישלח מכתבים לעיריות שהחופים נמצאים בהם
עובדה בסידניעלי בהרצליה סגור עם שער ושומר הירידה..כנל בתל ברוך..הרצליה במרינה איפה שהאופנועי ים ובעוד מלא חופים בארץ...
נשארו חופים בודדים (אפשר לספור על יד אחת)שהגישה עוד פתוחה אליהם..מי שבמפיע לו שיעמיד את הגיפ שלו שם ויחסום את הכניסה!
אני יודע כמה זה הורס את הטבע וכו וכו..אני לא עושה את זה אבל חלאס כמה אפשר לחפור בנושא..לא מחנכים בפורום אף אחד ומי שיורד לחוף עם האוטו יודע את ההשלכות של זה!

talilim
12-07-11, 10:33
זה אופנה חדשה בכל שרשור להגיד שאסור לרדת עם הגיפ לחוף?מי שזה מפריע לו שלא יעשה את זה ומצידי שישלח מכתבים לעיריות שהחופים נמצאים בהם
עובדה בסידניעלי בהרצליה סגור עם שער ושומר הירידה..כנל בתל ברוך..הרצליה במרינה איפה שהאופנועי ים ובעוד מלא חופים בארץ...
נשארו חופים בודדים (אפשר לספור על יד אחת)שהגישה עוד פתוחה אליהם..מי שבמפיע לו שיעמיד את הגיפ שלו שם ויחסום את הכניסה!
אני יודע כמה זה הורס את הטבע וכו וכו..אני לא עושה את זה אבל חלאס כמה אפשר לחפור בנושא..לא מחנכים בפורום אף אחד ומי שיורד לחוף עם האוטו יודע את ההשלכות של זה!

יוסקה,

פתחתי את השרשור בשביל לחלוק עם אנשים שאוהבים את מה שאני אוהבת משהו יפה שראיתי.
ממש לא התכוונתי לקבל את מה שקיבלתי פה.
אבל מה כ'פת לנו?
:D
אני נהניתי באותו יום
ואתה בטח נהנית לראות את התמונות שהבאתי.....
יום טוב לכולנו....

תומר א.
12-07-11, 13:46
פתחתי את השרשור בשביל לחלוק עם אנשים שאוהבים את מה שאני אוהבת משהו יפה שראיתי. עבודה יפה ישר כח.
ממש לא התכוונתי לקבל את מה שקיבלתי פה. אבל זה מה יש
אבל מה כ'פת לנו? נכון מאד,אני יודע שזה קשה ליוצאי פולניה אבל להבא תתעלמי
:D
אני נהניתי באותו יום וזה מה שחשוב
ואתה בטח נהנית לראות את התמונות שהבאתי.....:rolleyes:
יום טוב לכולנו....

למערכת- אם כותבים בתוך הציטוט זו לא תגובה???

talilim
12-07-11, 15:21
למערכת- אם כותבים בתוך הציטוט זו לא תגובה???

תומר,

תגובה מצוינת, לא סתם תגובה.......:rolleyes:
אתה מותק.
תודה...

savyon
12-07-11, 15:28
טלי,
גם אני נהניתי מהתמונות וכנראה גם מזה שאת נהנית מזה שזה עבר לידך...

לא צריך ללקחת ללב כל דבר וכן צריך לקחת דברים בפרופורציות ולא צריך להצתדק וכן להמשיך לכתוב.

תפנימי את מה שצריך להפנים, תסנני את מה שלא צריך ותמשיכי לתת לנו עוד מהדברים שעוברים לידך,

ד"א, את שמה לב שהדברים האלו עוברים בעיקר לידך...;).

סביון

RONI
12-07-11, 17:57
בחזרה לנושא..
CJ3 מודרני?
http://www.youtube.com/watch?v=RarKw6p8ViQ

מעט היסטוריה לצורך הדיון המלומד הזה!
זה ,קוראים אותו ,או מכנים אותו ,את אותו אוטו ,אה גיפ ! CJ3B .צא ולמד מה ו/או מי זה .
ותחזור אליינו כאן לפולניה ,עם ממצאים .

RONI
12-07-11, 18:25
קבלו מעט היסטוריה.
http://www.film.queensu.ca/cj3b/

talilim
12-07-11, 18:37
[QUOTE=savyon;396280]טלי,
גם אני נהניתי מהתמונות וכנראה גם מזה שאת נהנית מזה שזה עבר לידך...

לא צריך ללקחת ללב כל דבר וכן צריך לקחת דברים בפרופורציות ולא צריך להצתדק וכן להמשיך לכתוב.

תפנימי את מה שצריך להפנים, תסנני את מה שלא צריך ותמשיכי לתת לנו עוד מהדברים שעוברים לידך,

ד"א, את שמה לב שהדברים האלו עוברים בעיקר לידך...;).

כל מילה בסלע.

וזה שהם עוברים לידי- אני לא מתלוננת .....אבל זה באמת מתחיל להיות קצת על גבול ההזוי.....:rolleyes:
אולי אתם צריכים לתת לי כאן פינה- פינת ההזוי השבועי.....אני בטוחה שאוכל לאכלס אותה כל פעם במשהו חדש...חחח.....

talilim
12-07-11, 18:39
קבלו מעט היסטוריה.
http://www.film.queensu.ca/cj3b/

אין מילים...
:)

savyon
12-07-11, 21:37
טלי,
את לא צריכה שניתן לך פינה, את מייצרת אותה...

סביון

talilim
12-07-11, 21:50
טלי,
את לא צריכה שניתן לך פינה, את מייצרת אותה...

סביון

המממ.....
הפינה של טרי......
חח...טרי תהייה סלב.......
בובה שלי ....

wilco
14-07-11, 20:26
באמת ג'יפ יפה. עושה טוב לראות בשטח כזה ג'יפ מידי פעם.
צריך למחוק מהשרשור הזה את כל הטפות המוסר. לא רק שהן לא נכונות הן גם לא בשרשור הנכון - פשוט לא רלבנטיות.

talilim
14-07-11, 21:22
באמת ג'יפ יפה. עושה טוב לראות בשטח כזה ג'יפ מידי פעם.
צריך למחוק מהשרשור הזה את כל הטפות המוסר. לא רק שהן לא נכונות הן גם לא בשרשור הנכון - פשוט לא רלבנטיות.

:):rolleyes:

-->