PDA

צפייה בגרסה מלאה : 2 תמונות שאני חייב לשתף אותכם

אלון ר.
10-07-11, 17:17
אתמול יצאנו משדה בוקר אני עם הסמוראי ועוד חבר עם הטרופר העמסנו חברים.. התכנון היה לרדת את מעלה אברהם וטבילה בעין ירקעם.
האוטו התחמם בעליות הפשוטות שליד הבסיס תחמושת בדרך למעלה (מי שמכיר) התזנו מים על הצינורות שמובילים את המים (לא על המנוע עצמו לא לדאוג)
וכל פעם הסתדר ושוב התחמם ככה ירדנו גם את המעלה עד שפעם אחת עצרנו כי זה כבר היה מוגזם פתחנו וראינו שהציר שמסובב את המניפה התעקם, המשאבת מים התפרקה, והמין מיגון פלסטיק הזה של הבוכנות נקרע מהגלגל שיניים של הרצועות שם ( גם הרצועות נפלו)
בצער רב חיברנו רצועות לטרופר ונגגרתי עד לכביש של המכתש, התקשרתי לגרר וידעתי שהבשורות יהיו קשות (ויקרות).

בקיצור אני חייל כרגע ואין לי כסף לתיקון (אין לי לב לתת לאבא שלי לשלם כי הוא כבר שילם מספיק על הרכב בזמן האחרון)
אז אני משבית אותו עד השחרור ושיהיה לי כסף אני אתקן אותו... (עוד 4 חודשים)

אז רציתי עצות לגבי איך לשמור אותו בחצי השנה הזאת שהוא לא זז... אני יפרק כמה חלקים ביינתים שיאפשרו לי להניע את האוטו מדי פעם בלי להרוס כלום.

בקיצור... שחיכינו לגרר ישבתי עם הגיטרה מבואס נשענתי על האוטו וחבר שלי צילם את התמונה המרגשת הזאת שמסמלת תקופה יפה :)
ועוד תמונה של הגרר....

michaor
11-07-11, 01:24
סמוראי יפה...אל תוותר עליו בקלות...שמור עליו...

tomer s
11-07-11, 10:19
אתמול בסביבות השעה 16-17 אני נוסע עםל כביש ב"ש ת"א ורואה סמוראי על גרר,
מחזה נדיר וכואב לכשלעצמו,
את האאודי (אאל"ט) שהיה בקומה השניה של הגרר קיבלתי בהבנה...
אבל כשראיתי את מדבקת ג'יפולוג על מכסה המנוע כבר ממש כאב לי...

קח אויר,
תשתחרר, תתקן ותמשיך לטייל.
ואם הבנתי אותך נכון אז הנזק זה הרצועת טיימינג..

ronen7k
11-07-11, 12:25
אז האוטו חטף מכה , הוא יחלים .

אבל הנשמה שלו חיה ומחכה ....

MR BIG
11-07-11, 15:31
ועכשיו שאלה רצינית....-

אתה באמת נהנה לטייל ב- 45 מעלות בשיא החום במדבר?????

נמרוד
11-07-11, 19:42
... וכל פעם הסתדר ושוב התחמם ככה ירדנו גם את המעלה עד שפעם אחת עצרנו כי זה כבר היה מוגזם פתחנו וראינו שהציר שמסובב את המניפה התעקם, המשאבת מים התפרקה, והמין מיגון פלסטיק הזה של הבוכנות נקרע מהגלגל שיניים של הרצועות שם ( גם הרצועות נפלו)
בצער רב חיברנו רצועות לטרופר ונגגרתי עד לכביש של המכתש, התקשרתי לגרר וידעתי שהבשורות יהיו קשות (ויקרות).

אני רוצה להגיד לך מזל טוב מכל הלב אלון. נדמה לך אולי שאכלת אותה, אבל טוב שזה קרה לך, עכשיו, עם נזק מוגבל (ולא בנפש) ושזה מאחוריך. מה שלא הורג מחשל - על אחת כמה וכמה במה שקשור לרכב שטח...

עכשיו קח את עצמך בידיים. זמן יש לך, אתה לא תלוי ברכב - זה הזמן שלך לנצל ספרות טכנית שיש לך או אין לך + עזרת הפורום הזה, להעמיק ולבדוק מה בכלל קרה לאוטו שלך, ואולי לתקן את הכל או את הרוב לבד. האם בסך הכל הלכה משאבת מים? האם באמת הצלחת לגרום נזק לרצועת הטיימינג? ואולי נזק כבד יותר לפנים המנוע? לא יודע להגיד מהתיאור שלך. אבל אם תיקח את האתגר הזה ברצינות - והכוונה לא לזרוק את הרכב + ערימת שטרות במוסך - אתה יכול ללמוד המון מהמקרה הזה.

שחר-סופה
11-07-11, 23:23
עצרנו כי זה כבר היה מוגזם פתחנו וראינו שהציר שמסובב את המניפה התעקם, המשאבת מים התפרקה, והמין מיגון פלסטיק הזה של הבוכנות נקרע מהגלגל שיניים של הרצועות שם ( גם הרצועות נפלו)

+1 לדברים של נמרוד .

באסה , אבל סה"כ עפ"י התיאור שלך לפחות , לא נשמע כי נגרם נזק כ"כ כבד . לא כזה שישבית לך אותו
לתקופה כ"כ ארוכה . ז"א אם מתייחסים לעבודה עצמית + עלות החלקים שהיא באמת סבירה כשמדובר בסמוראי .
למרות שברור לי שגם סכום זה או אחר הוא ' כבד ' עבור חייל .

הנזק מתואר כ :
משאב' מים , רצועות , ציר פאן קלא'ץ ? , מיגון פלסטיק על רצועת הטיימינג (כפי שנמרוד התייחס) בהנחה שלא נגרם שם נזק פנימי .

ראינו שהציר שמסובב את המניפה התעקם, המשאבת מים התפרקה, והמין מיגון פלסטיק הזה של הבוכנות נקרע מהגלגל שיניים של הרצועות שם ( גם הרצועות נפלו)
אז רציתי עצות לגבי איך לשמור אותו בחצי השנה הזאת שהוא לא זז... אני יפרק כמה חלקים ביינתים שיאפשרו לי להניע את האוטו מדי פעם בלי להרוס כלום.

קח עצה חינם שתחסוך לך הרבה עוגמת נפש והוצאה כספית כבדה אף יותר מהנזק שנגרם :
אתה תשמור עליו הכי טוב אם לא תעשה דבר ! פשוט אל תיגע !
עם הנזק שמתואר כאן , פשוט לא מניעים אפילו .

שמע , אין לי מושג איפה אתה גר , אבל אשלח לך את הטל' שלי בה"פ (אם תרצה צור קשר) אשתדל לעזור .

שחר.

jimny4me
11-07-11, 23:58
יש כאן כל כך הרבה אנשים טובים!

איזה כיף לראות את הפרגון, האכפתיות והרצון לעזור..מרגש כל פעם מחדש ומזכיר שלא כולם רעים שם בחוץ..

:-)

jimny4me
12-07-11, 00:15
יש כאן כל כך הרבה אנשים טובים!

איזה כיף לראות את הפרגון, האכפתיות והרצון לעזור..מרגש כל פעם מחדש ומזכיר שלא כולם רעים שם בחוץ..

:-)

itziksamurai1
12-07-11, 01:52
איזה חלקים הלכו ?
יש מצב שיש לי חלק מהחלקים שאתה צריך ...
משאבת מים קח..
רצועות יש מצב שיש לי ..
טיימנינג יש לי ..
ועוד כל מיני דברים שאין לי ממש מה לעשות איתם ..
הכל תקין פשוט כל פעם שאני מפרק משהו אני מרכיב כבר אחד חדש...
אם אתה מאזור המרכז.. דבר איתי אני נסדר תג'יפ ... סיימתי פסיכומטרי אז אני פנוי !!

אלון ר.
12-07-11, 15:10
ועכשיו שאלה רצינית....-

אתה באמת נהנה לטייל ב- 45 מעלות בשיא החום במדבר?????

וואי כל כך אתה לא מבין.... :) אני מטייל רק במדבר... והחום הוא רק תירוץ לפתוח את הגג לשים כובע ולהנות מהרוח היבשה

וחברה באמת תודה רבה על כל העזרה.... כיף שיש את הקהילה הזאת...

אבל יש סוף טוב : נזכרתי שנתתי את האוטו למוסך בשביל שישלח אותו לטסט (אין לי זמן - חייל) והוא אמר לי שבבדיקה שהוא נסע התפרקה המשאבת מים אז
נתתי לו סכום מכובד והוא שם משאבה חדשה... בקיצור באתי אליו סיפרתי לו הוא ראה והוא אמר שאין בעיה יש אחריות ואין צורך לדאוג. בקיצור - הסמוראי מחר חוזר לחנייה שלי, אומנם אני אראה אותו עוד שבועיים חחח אבל אני יודע שהוא בסדר אז אני מבסוט.

שוב תודה על העזרה חבר'ה...

jimny4me
12-07-11, 16:50
איזה כיף :-)

שמייח בשבילך..

RAMURAI
14-07-11, 23:06
משאבה חדשה שהתפרקה? מעניין איזה סוג/תוצרת הוא הרכיב לך?

אלון ר.
15-07-11, 14:31
שאני אגיע הבייתה אני אבדוק.... זה אפשרי להתקין משאבה של רכב אחר? לא נראה לי שהוא יעשה דבר כזה...

-->