PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה האלטרנטיבה לקפיצי רוביקון

DooM3
10-07-11, 19:47
שלום לכולם
יש לי סופה ארוכה סגורה
יש לי בעיה של מהלך מתלה קידמי ממש גרוע של 6 ס"מ לעומת האחורי של 16 ס"מ
כבר ניסיתי הכול פירקתי בולמים, מוט מייצב, מוט פנהרד ,הארכתי שאקלים ל 14 ס"מ וכלום הכול מצביע על קפיצים(גם כמה מוסכיםאמרו שזה קפיצים) ק
הקפיצים האחורים הוחלפו מפרוקומפ לרוביקון "4 עקב בעיה בקפיץ אחד שהיה שוקע כול הזמן ואמרתי לעצמי שאני יחליף את הקידמי כשיהיה כסף
אחרי שדיברתי אם איתי מהמתלם והבנתי שלא יגיעו קפיצים בזמן הקרוב, אולי יהיו הזמנות רק אחרי החגים

ולכן אני שואל מה הלטרנטיבה איזה קפיצים יתנו לי מהלך מתלה כמו מאחורה ,וגם יהיו יחסית נוחים(בתכנון להחליף בולמים לקוני)ש

תודה מראש

סופת המדבר
10-07-11, 20:59
אני שמתי מאחורה קפיצים של סיקס מעורבים עם עלה שתיים של פרוקומפ
ועושים אחלה עבודה גם יותר נוחות וגם מהלך גדול
אולי מקדימה זה גם יעבוד

DooM3
10-07-11, 21:57
את האמת מניסיון מה שזול עולה ביוקר
נסיונות עם עלים עולים כסף וזמן ,אני כמעט בטוח שעל הפעם הראשונה זה לא יעבוד כמו שצריך מה שיצריך פעולה חוזרת ומטרטרות
וגם אין לסט הזה אבא ואמא ואף אחד לא יבטיח לך שהוא יחזיק זמן

אני מעדיף לקנות שתי קפיצים טובים ולנסוע בראש שקט ואת הכסף אני יחסוך בתקלות אחרות שאני יכול לפתור לבד

DooM3
11-07-11, 20:09
אן אף קפיץ שמאים לסופה שהוא לא קומבינה של עלים מכול מיני רכבים??

RONI
11-07-11, 21:21
גש אליהם.
http://www.cjclub.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&t=1257
דבר עם אורן או יריב,יש להם פתרונות מצויינים,שני חברים התחדשו אצלם בסט קפיצים קומפלט.

יש גם את המתלם.
יש גם את חמילבסקי.
אנשי מקצוע טובים וישרים.
ויש עוד .
.http://www.cjclub.co.il/forum/viewtopic.php?f=10&t=5133
בהצלחה.

4x4pro
11-07-11, 21:23
ערב טוב אנחנו מייבאים קיטים של חברות Full Traction וחברת BDS שתי חברות אמריקאיות מובילות בתחום. צור עמנו קשר יש קיטים זמינים פה בארץ באיכות גבוה ונשמח לתת לך פרטים נוספים

zik5
12-07-11, 06:04
יש ביד 2 קיט למכירה....תחפס באביזרים 4x4.

tzagi
12-07-11, 08:53
אתה מה זה תמים...
קפיצים לסופה ושלא יהיו קומבינה, כול הרכב קומבינה.
הקפיצים הכי טובים לסופה והיחידים שאני (אם היה לי סופה או-ו כסף) הייתי מבזבז עלייהם.....זה רוביקון HD אחוריים של CJ, כן, כול ה4
כול השאר, לא יחזיקו, ישברו יתעקמו ותצתרך להחליף (אגב, גם רוביקון נשבר, רק בתדירות יותר נמוכה)

אני במקומך כן הייתי מחפש קומבינות, עם מאיות מטנדר יפאני 2X4, מזדה וכדומה, ותתרחק מעלים של פרוקומפ,אלא עם יש לך רופאים במשפחה, שיניים כליות וכדומה.

Neilman
12-07-11, 14:57
של CJ או של YJ????

DooM3
12-07-11, 17:17
אני מודע לזה שכול הרכב קומבינה וגם רוב הקפיצים הם קומבינה
בהנחה שאתה באמת מתכוון לסט שנמכר אצל המתלה כבר החלפתי את האחוריים ל 4"
אבל שרציתי להחליף את הקדמיים מסתבר שהם הצפי הזמנו שלהם רחוק ואני רוצה להחליף עכשיו
אם יש למשהוא נוסחא מנצחת ולא כמו רוב הקפיצאים שראיתי שעושים קומבינות מהשאריות שהורידו ממשאית אני מוכן לנסות
מישהוא קפיצים או מאיות שבטוח מתאימות ???

DooM3
12-07-11, 17:29
אני מודע לזה שכול הרכב קומבינה וגם רוב הקפיצים הם קומבינה
בהנחה שאתה באמת מתכוון לסט שנמכר אצל המתלה כבר החלפתי את האחוריים ל 4"
אבל שרציתי להחליף את הקדמיים מסתבר שהם הצפי הזמנו שלהם רחוק ואני רוצה להחליף עכשיו
אם יש למשהוא נוסחא מנצחת ולא כמו רוב הקפיצאים שראיתי שעושים קומבינות מהשאריות שהורידו ממשאית אני מוכן לנסות
מישהוא קפיצים או מאיות שבטוח מתאימות ???

סופת המדבר
12-07-11, 17:46
לא יודע מאיזה אזור אתה אבל יש בנס ציונה בחור בשם סולל אהרון לא נפגשתי איתו אבל ממה ששמעתי הוא ד״ר לקפיצים דבר איתו תסביר לו ותראה מה יגיד דרך אגב צריך לקבוע אצלו תור והוא עובד כל יום עד 12

DooM3
12-07-11, 23:13
הוא עובד עד שניגמר לו הפיתות??;)

tzagi
12-07-11, 23:40
של CJ או של YJ????

איזה חלק מ" רוביקון HD אחוריים של CJ, כן, כול ה4" לא הבנת?

-->