PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מנוע לויטרה שנת 90 או מישהו שיודע לעשות התאמה למנוע בלנו

adiy
17-07-11, 19:28
שלום

יש לי גיפ ויטרה שנת 90 והלך המנוע אני מחפש מישהו שיודע לעשות התאמה למנוע בלאנו
איך שהבנתי צריך להתאים תושבות מנוע ולמערכת הפליטה להוסיף פלטה שתתאים ליציאות של האגזוז
אשמח לטלפון או להצעת מחיר מספר הטלפון שלי 0509707090

סופת המדבר
18-07-11, 14:09
מנוע (בלוק) בלנו מתאים בול לויטרה
לגבי הראש מנוע אם שלך תקין אתה מרכיב אותו אם לא תקין את יכול להשאיר את של הבלנו עם קצת התאמות
(לא יודע לגבי הסעפות אבל אם המנוע של הבלנו זה משנה מתקדמת עם הצתה אלקטרונית
אז תיצטרך להסב אותו לדיסטרבוטור)

RAMURAI
20-07-11, 01:21
מנוע (בלוק) בלנו מתאים בול לויטרה
לגבי הראש מנוע אם שלך תקין אתה מרכיב אותו אם לא תקין את יכול להשאיר את של הבלנו עם קצת התאמות
(לא יודע לגבי הסעפות אבל אם המנוע של הבלנו זה משנה מתקדמת עם הצתה אלקטרונית
אז תיצטרך להסב אותו לדיסטרבוטור)

זהו?! זרקת "פצצה" וברחת?
תסביר, פרט מה לאן? איך עושים? מה עושים? מה חורטים? מה משחיזים? מה מוסיפים? ומה מחסירים?

adiy
20-07-11, 07:10
היי בוקר טוב אתה בתוך שזה מתאים לויטרה שנת 90 שהמנוע הוא 80 ולא 90 כוחות סוס כמו במודל 94

tomerbt
23-07-11, 00:06
לויטרה 90 לא ניתן להרכיב מנוע של בלנו פשוט בגלל שזה מנוע קרבורטור , ועוד כמה אחמנטים שלא תואמים , כגון חוסר מחשב

סופת המדבר
23-07-11, 01:09
אתה מערבב שתי דברים
יש בלוק ויש ראש
הבלוק מתאים בול בהאוזינג ובתושבות
לגבי הראש אם זה 8 אז ה16 לא יתאים
ואם בכל זאת מרכיבים את ה16 אז צריך לראות שהוא בא עם דיסטרבוטור ולא הצתה אלקטרונית

tomerbt
23-07-11, 18:42
עוד דבר .... אבל זה תלוי עד כמה הלך לך המנוע, יש מישהו שאני מכר שהחליף רק את הבלוק שהוא קנה אותו במחיר סביר ממכשיר תנועה. ורק דבר אחד אל תעשה, אל תרכיב מנוע עם משאבה חשמלית, תתעקש במוסך שימצאו לך מנוע תואם לשלך , ל G16A יש כמה תתי דגמים, ואצלי הרכיבו דגם שאי אפשר להרכיב את משאבת הדלק המקורית

אלדר
23-07-11, 20:58
שלום

יש לי גיפ ויטרה שנת 90 והלך המנוע אני מחפש מישהו שיודע לעשות התאמה למנוע בלאנו
איך שהבנתי צריך להתאים תושבות מנוע ולמערכת הפליטה להוסיף פלטה שתתאים ליציאות של האגזוז
אשמח לטלפון או להצעת מחיר מספר הטלפון שלי 0509707090

אם אתה לא מתכוון לבצע את העבודה לבד, ממליץ לך על רמי(שהגיב כאן) או על אמנון

8ball
23-07-11, 22:00
לא אוהב להיות קול ההיגיון המבאס אבל מישהו חייב.

צא מהעסק של התאמות מנועים קומבינות ושאר ירקות. זה לא הולך טוב אף פעם. כן כולם יכולים לקפוץ ולהגיד שהם עשו כבר היה כבר וזה היה מצויין והאוטו שד ועף ומקפץ ושאר חארטה. תסלחו לי - לא קונה.

לדעתי גם רמי יציע לך לרדת מזה - אמנון אולי יעשה את זה והוא באמת עושה המון קומבינות כאלה אבל טוב זה לא.

דעתי - תמצא מנוע מקורי של ויטארה 8 שסתומים קרבורטור עזוב אותך מהתאמות ושינויים. אני מכיר לפחות מקום אחד שנכון ללפני חודש היה לו אחד קומפלט. אני מאמין שיש עוד כמה. ההתאמות האלו וכל ההסבות הנדרשות לא רק יעלו לך בהמון זמן וכסף אלא גם לא תמיד יחזיקו מעמד ולא בהכרח יעבדו מושלם כמו מנוע מקורי.
אני יודע שהבלוק זהה בין שני המנועים - מכאן ועד להגיד שזה אותו מנוע רחוק מרחק מאזדה ליסינג לRX8

adiy
05-08-11, 10:46
זה לא ממש נכון מה שאתה אומר מאחר שבמודל 93 הבלוק הוא בלוק G16A שהוא בלוק של 8 ויש ראש מנוע של 16 שסתומים והחל משנת 94 השתמשו במנוע אחר לכן להגיד שאי אפשר זה לא ממש נכון כי בחברת סוזוקי עשו את זה

8ball
05-08-11, 17:33
adiy ההבדלים בין מנוע למנוע גם באותו הדגם הם עצומים גם בין בלוק אחד לשני שייצאו מאותו פס ייצור ברצף. על אחת כמה וכמה מנוע שעבד. התאמות של מייסבים חדשים או רוטור מפלג למנוע. העברה של מנוע שכל חייו היה רוחבי לעבודה כמנוע אורכי ושאר התאמות. לא אמרתי בלתי אפשרי - הכל אפשר. השאלה היא אם שווה וכדאי בכלל להכנס לסאגה הזו. ויש הרבה מאחורי הקלעים שצריך להבין לפני שמתחילים.

-->