PDA

צפייה בגרסה מלאה : יוון - גז לגזייה

dudu
22-07-11, 15:39
אילו מכלים הכי נפוצים ביוון?
הגיוני לסמוך על זה שכנראה אצליח למצוא מיכל נעיצה סטנדרטי?

תודה

Neilman
22-07-11, 15:46
שלום רב,

אני כרגע גר ביוון, אם תסביר לי מה בדיוק אני צריך לבדוק אני מוכן לנסות לברר לך :-)
בעיקרון לא צריכה להיות לך בעייה למצוא, יש פה סופר ענק בשם סקלבניטיס שיש בו הכול.... אני ראיתי שם לפחות 3 סוגים שונים של גזיות ומיכלים.
אני לא יודע מה התוכנית שלך, אם אתה בא עם הראש של הגזייה מהארץ או לא, אבל בעיקרון לפי מה שאני זוכר גזיה קומפלט עם מיכל עולה באיזור 30-35 יורו ומכל באזור 3-5 יורו, תלוי בגודל.
אם אתה צריך משהו רק תגיד, אני בסופר הזה די הרבה...
כל דבר אחר שאתה רוצה לדעת ביוון רק תגיד אני אנסה לברר, אני גר פה בשנה האחרונה, אז אולי אני אוכל לעזור...

dudu
22-07-11, 17:17
תודה Neilman (http://www.jeepolog.com/forums/member.php?u=3696) שלחתי אליך ה"פ

Neilman
22-07-11, 18:14
עניתי לך בה"פ, תאשר לי שקיבלת כי יש לי קצת בעיות עם הה"פ...
חוץ מזה, במידה ואין לך בעייה עם זה, אתה יכול לפרסם את ההודעה בפורום, אולי זה יעזור לעוד אנשים... (חוץ מהחלק עם הטלפון שלי :-))

dudu
22-07-11, 19:29
עניתי לך בה"פ, תאשר לי שקיבלת כי יש לי קצת בעיות עם הה"פ...
חוץ מזה, במידה ואין לך בעייה עם זה, אתה יכול לפרסם את ההודעה בפורום, אולי זה יעזור לעוד אנשים... (חוץ מהחלק עם הטלפון שלי :-))

http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/BP-White/misc/quote_icon.png נכתב במקור על ידי dudu
יש צורך במתאם לחשמל? אני צריך רק מטען סוללות ומטען למחשב - שניהם שני פינים

http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/BP-White/misc/quote_icon.png נכתב במקור על ידי Neilman
נתחיל מהקל... לגבי החשמל אם יש לך שני פינים (עגולים) אז אין לך בעייה, אם זה שלושה אתה תצטרך מתאם שלא קל למצוא... אם אתה צריך תגיד, אני אגיד לך איפה יש...
לגבי הגזיות... המונח סטנדרט עוד לא הגיע ליוון... גם השפה המוזרה הזאת, איך קוראים לה...... אנגלית, לא ממש תפס פה... אתה כבר תבין כשתנחת :-)
בכול מקרה אני לא יודע כמה זמן יש לך להתארגן באתונה ובאיזה אזור תהיה, אם תוכל להגיד לי זה יעזור (אתונה די גדולה....). הכי פשוט כדי לא לסבך אותך...תגיע לסינטגמה (זה כיכר מרכזית, איפה שבניין הפרלמנט, כולם מכירים את זה ויוכלו לכוון אותך), משם אתה לוקח אוטובוס\טרולי 1, 5, או 040 (כן כן, 040, אם תגיד להם 40 הם לא תמיד יבינו, ולא אני לא צוחק...) כולם מגיעים לתחנה של הסופר שנקרא סקלבניטיס, תשאל, זה סופר ענק, הם מכירים (זו רשת של סופרים, אני מכוון אותך לסניף ספציפי שאני יודע בטוח שיש שם בלונים), אתה יורד מהאוטובוס זה יהיה בצד ימין אם אתה עם הפנים לכיוון הנסיעה של האוטובוס.. אתה תזהה את זה, זה בניים ענק עם דגלים.
איך שאתה נכנס יש מולך מדרגות נעות לקומה שנייה, אתה עולה, פונה ימינה, עד הסוף ועוד פעם ימינה, אתה כבר תראה :-)
דרך אגב, אחלה מקום לקנות אוכל ודברים לטיול ובכלל, יש שם הכול ולא יקר (יש סופר עם אוכל יותר זול, אבל מגוון הרבה יותר קטן שנקרא LIDL).
ועוד דבר, אם חשקה נפשך פתאום בסופלקי, ותאמין לי כדאי לה :-) תחנה אחרי (כשנוסעים ב-040) יש מקום עם הסופלקי הכי טעים באתונה. אם תרצה הוראות רק תבקש :-) ....

צור
06-08-11, 15:52
אומנם אני לא גר ביוון אבל חזרתי אתמול
א. אין בעיה היום להטיס בלוני גז
ב. אין בעיה להשיג בלונים גדולים עם ראש הברגה כמו לכיורת הנידות הצהליות
ג. בלון נקירה גם ניתן להשיג רק יותר מסובך

-->