PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקת שמן גיר בסמוראי

yoav
23-12-04, 23:36
סמוראי 96, נזילה מעצבנת תמידית מהגיר- רציתי לבדוק שלא חסר שמן- איזה גודל הבורג שם? (אני צריך לבקש מחבר שיבדוק אם יש לו כלי מתאים אז שאדע מה לשאול).
חוץ מזה- אני זוכר מפעם אחרונה שמישהו הציץ לי שמה שהבורג הזה אצלי אכול- אפשר לרכוש כאלו חדשים?

itayhi
24-12-04, 01:47
יואב

אצלי זה בורג 24 מ"מ
אבל לך תדע אם זה מקורי או לא
ולך תדע מה נשתנה ב7 שנים מ87 עד 96...

בורג חדש בטוח שניתן לקנות
אם לא תמצא שם בדרום הרחוק דבר איתי ואני אשיג לך

בהצלחה

איתי

צחי_סמוראי
24-12-04, 07:56
יואב שלום
אצלי בסומו לפני שנה רציתי גם לבדוק שמן גיר והבורג היה אכול אז הורדתי את הגיר וריתכתי בורג רגיל כי הבורג המקורי של השמן גיר הוא כמו של הסרנים
והסומו שלי שנת 96 אז אני מאמין שזו אותו סיפור

נמרוד
25-12-04, 22:49
יואב, האוטו שלך לא כך ישן וכנראה שהבורג עדיין מקורי. סביר להניח שאתה צריך מפתח 24 מ"מ.
אל תמהר להחליף את הבורג. העצה היחידה שלי היא שאחרי שאתה בודק/מחליף שמן - אל תסגור את הברגים האלו חזק! כל הצרות נובעות מזה שאנשים סוגרים את ברגי הריקון והבדיקה כמו משוגעים, ואז הבאים אחריהם מתחרעים בתורם בשביל לפתוח. תסגור אותם ביד ועוד קצת עם המפתח. הבורג הזה הוא הרי לא "בורג" בהגדרה, אלא סך הכל פקק שמן שמהדק טבעת אטימה קטנה.

עודדוש
26-12-04, 08:02
שלום, יואב
כדי לבדוק את מצב השמן בגיר אין צורך לפתוח את בורג המילוי. ישנו בורג קטן מעט מתחתיו (מפתח 12 אם איני טועה) שכאשר אתה פותח אותו אם נוזל קצת שמן המצב בסדר. דרך אגב המילוי מתבצע עד ששמן מתחיל ליזול מפתח זה.
תעיף מבט פה:
http://www.autozone.com/servlet/UiBroker?ForwardPage=/az/cds/en_us/0900823d/80/1d/ec/d4/0900823d801decd4.jsp
מקווה שתצליח
עודד

yoav
26-12-04, 15:12
או קיי- עם קצת רצון ושכנוע הפקק נפתח והשמן ניגר...(מה שאני מניח אומר שלא חסר..).
תודה על העצות
יואב

itayhi
26-12-04, 18:17
יואב :shock:

הייתכן שהמכנופוב כי גדול של ג'יפולוג לקח מפתח ליד
ירד מתחת לרכב ופבתח בורג?!?!? :roll:
ועוד איזה מפתח....24!!!

הכצעקתה?

איתי :twisted:

yoav
26-12-04, 18:51
איתי- המכאנופוב הזה בשבת האחרונה פתח מכסה מנוע- פירק את המצבר הדולף חומצה על כל סביבתו, פירק את התושבת שלו, שיפשף והוריד עם מברשת את כל הג'יפה שהצטברה תחתיו ועל הצינורות שסביבו, ניקה את המצבר, הוסיף מים וניקה החורים, שיפצר במו ידיו השמאליות מהדק חדש במקום זה שנאכל- חיבר הכל ו...ובסוף זה אפילו הניע!
אח"כ שיפשף את כל הג'ינג'ים שמצא, מילא במרק פחחים את העמוקים שביניהם, שתי שכבות של ממיר חלודה ועליו 2 שכבות של צבע יסוד... בקיצור- אל תשאל!
כן כן - צעד פעוט בעיניכם- צעד ענק בשבילי :lol:
מי יודע- אולי אני אפילו אאזור אומץ ואנסה לפרק סוף סוף את הדש בורד כדי להחליף את המתיז הסתום שלי.... :wink:

ואתה חמודי- לא שכחתי לך את הברזה מס' 2 מטיול איתי.. (אם אתה חושב שזה צריך להגמר בינינו - פשוט תהיה גבר ותגיד לי את זה בפנים :twisted: )
אני עוד אקפוץ אליך לעניין הדש בורד,
יואב.

yossivarman
27-12-04, 10:05
מה השלב הבא של עבודה לבד???
הוספה של פס צבע נוסף בצבע אדום :D
תיקון הנזילה בגיר :D

אתה כבר לא כזה מכאנופוב

בעניין הדשבורד - שתפרק תיידע
אולי ננסה גם לעזור
:P

-->